Image
1.4.2014 0 Comments

Toshiba prináša na slovenský trh vrcholne výkonnú mobilnú pracovnú stanicu Tecra W50-A

Spoločnosť Toshiba Europe GmbH uvádza na slovenský trh mobilnú pracovnú stanicu Tecra W50. Táto profesionálna pracovná stanica predstavuje najvýkonnejšie mobilné profesionálne riešenie. Vyhovie najnáročnejším výpočtovým požiadavkám všetkých profesionálov. Robustný notebook s antireflexným Full HD displejom s uhlopriečkou 39,6 cm (15,6") disponuje dostatkom výkonu pre akékoľvek náročné aplikácie. Spojenie funkčnosti a bezpečnostných prvkov z neho robí optimálne podnikové riešenie.

Tecra_W50-A_Aug2013_with_screencontent_07_1.jpg

Vysoký výkon a bezpečnosť
Prvá konfigurácia, ktorá sa dostáva na trh, je Tecra W50-A-10J s procesorom Intel® Core i7-4800MQ vPro a 16 GB operačnej pamäte. O zobrazenie sa stará grafická karta NVIDIA Quadro® K2100M a pre dáta je k dispozícii rýchla 512 GB jednotka SSD. Možnosť zapojenia notebooku do dokovacej stanice otvára ďalšie možnosti, ako sa pripojiť k periférnym zariadeniam a uľahčuje zapojenie do práce v kancelárii. Notebook má predinštalovaný operačný systém Windows 7 Professional 64-bit a Windows 8.1 Pro 64-bit, ktorý je dodávaný na inštalačnom DVD disku ako alternatíva.

Toshiba EasyGuard ponúka širokú škálu bezpečnostných a ochranných technológií pre zaistenie používateľských dát a predĺženie životnosti notebooku. Rad Tecra W50 bol navrhnutý tak, aby odolal nástrahám každodenného profesionálneho využitia, prešiel testom Highly Accelerated Life Tests (HALT) TÜV Rheinland. Testovaný bol proti pádu z výšky až 76 cm a klávesnica odolá poliatiu až 30 ml tekutiny. To zaisťuje ochranu dát notebooku pri náhodnom páde alebo nehode.

Notebook Tecra W50 je osadený najnovšími procesormi Intel Quad Core, vďaka ktorým majú používatelia k dispozícii výkon, ktorý potrebujú k bezproblémovému chodu viacerých aplikácií súčasne. Tento vysoko výkonný notebook si s ľahkosťou poradí so všetkými procesmi aj pri vysokom zaťažení. Grafická karta NVIDIA Quadro s rýchlou pamäťou GDDR5 zaisťuje efektívny beh náročných grafických aplikácií a úloh, ako je napríklad strih videa alebo tvorba animácií. Všetky tieto vlastnosti umožnia profesionálom plné pracovné nasadenie aj mimo kanceláriu.

Konektivita a zabezpečenie
Táto pracovná stanica je vybavená všestrannými a výkonnými možnosťami pripojenia - od modulu Wi-Fi a Bluetooth 4.0, cez kompletnú sadu portov, zahŕňajúcu päť USB konektorov (dva z nich zodpovedajú špecifikácii USB 3.0), až po rýchle sieťové pripojenie Gigabit LAN a implementované technológie Intel Wireless Display a DisplayPort.

Dáta na pevnom disku sú šifrované (SED), čo spolu s Trusted Platform Module (TPM) zvyšuje ochranu uložených citlivých podnikových dát - a to bez narušenia vysokého výkonu. Intel Active Management Technology (AMT) umožňuje IT oddeleniam spravovať v prípade potreby notebook na diaľku.

Odporúčaná koncová cena notebooku Tecra W50-A-10J je 2 259 € vrátanie DPH.

Toshiba Tecra W50-A-10J:
39.6cm (15.6") antireflexný Full HD displej s podsvietením LEDOS: Windows 7 Pro 64-bit / Windows 8 Pro 64-bit Intel® Core i7-4800MQ vPro procesor s technológiou Intel®Turbo Boost Grafika NVIDIA® Quadro® K2100M s technológiou CUDA a 2 GB pamäte GDDR5 Boost512 GB SSD disk 16 GB DDR3L RAM v dvoch slotoch (dva ďalšie voľné sloty) Konektivita: 2x USB 3.0, 2x USB 2.0 s USB Sleep-and-Charge, 1x eSATA/USB 2.0, Gigabit LAN, a/b/g/n WiFi, DisplayPort, VGA, Intel WiDi, Bluetooth 4.0Zabezpečenie: Toshiba EasyGuard, Self Encrypting Drive (SED), Trusted Platform Module (TPM), Intel Active Management Technology (AMT)DVD super multi-driveFarba: čiernaMožnosť dokovania


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Bezpilotná nákladná kozmická loď Cygnus dopravila k ISS 2300 kg nákladu

24.10.2016 15:37

Na Medzinárodnú vesmírnu stanicu (ISS) dorazil prvý náklad potravín a iného potrebného materiálu, ktorý tam po vyše dvojročnej prestávke dopravila vlastnou loďou i raketou súkromná americká spoločnosť ...

Tlačové správy

Ericsson zverejnil hospodárske výsledky za tretí štvrťrok 2016

24.10.2016 15:00

HLAVNÉ ÚDAJE ZA 3. ŠTVRŤROK •        Vykázané tržby a tržby upravené pre porovnateľné jednotky a zohľadňujúce zmeny výmenných kurzov medziročne poklesli o 14 %, predovšetkým v dôsledku vývoja v segme ...

Tlačové správy 1

VESMÍR: Sonda Schiaparelli sa zrejme zničila pri pristávaní na Marse

24.10.2016 15:35

Sonda Mars Reconnaissance Orbiter (MRO) amerického Národného úradu pre letectvo a vesmír (NASA) identifikovala na povrchu Marsu tmavú škvrnu, ktorá podľa vedcov s najväčšou pravdepodobnosťou predstavu ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá