9.9.2014 0 Comments

Toshiba pridáva k televízorom radu L24 funkciu Personal Video Recording a veľké obrazovky

Toshiba Europe GmbH predstavuje dve nové veľké uhlopriečky televízorov radu L24. Nové modely, ktoré sú dostupné v dvoch vyhotoveniach - 102 cm (40 ") a 127 cm (50"), doplnili rad L24, ktorý ponúka Full HD rozlíšenie obrazu a moderné multimediálne prvky za dostupnú cenu. Vďaka vstavanej funkcii Personal Video Recording (PRV) už nikdy nezmeškáte svoje obľúbené relácie. Pridajte k tomu doterajší multimediálny prehrávač série L24 a množstvo možností pripojenia. Získate tak televízor s veľkou obrazovkou, ktorý sa hodí do každej domácnosti.

Teraz už nič nepremeškáte

Funkcia Personal Video Recording umožňuje nahrávanie vašich obľúbených programov, na ktoré sa budete môcť pozrieť kedykoľvek sa vám zapáči. Vďaka tomu už nebudete obmedzení televíznym programom a môžete odísť počas dôležitého zápasu alebo najnovšieho dielu obľúbeného seriálu a užiť si ich neskôr, v momente keď sa vám to bude hodiť. PVR nahráva priamo na pevný disk (HDD), dovoľuje teda vytvoriť si archív relácií, ktorý si môžete pozrieť neskôrvo voľnom čase.

Prehrávajte čokoľvek chcete

Vďaka multimediálnemu prehrávaču môže rad L24 plniť viac funkcií než iba sledovanie relácií z televízneho programu. Vďaka používateľsky prívetivému rozhraniu si bez námahy prezriete uložené filmy a televízne relácie alebo spolu s celou rodinou na veľkej obrazovke prezriete spoločné fotky a videá. Stačí pripojiť USB disk alebo iné prenosné úložné zariadenie a prehrať ľubovoľný obsah.

Výhodné pripojenie

Rad L24 ponúka širokú škálu konektivity. Dva HDMI® vstupy zjednodušujú pripojenie k herným konzolám a prehrávačom Blu-ray™ diskov, čím výrazne rozširujú možnosti ponúkané zábavy na veľkej obrazovke. Vďaka vstupu pre PC môžete na väčšej obrazovke pozerať ľubovoľný obsah z vášho počítača alebo sa s priateľmi pozrieť na film online.

Nové modely L24 pokračujú v dizajnovej línii Toshiby a dopĺňajú ostatné produkty tejto značky, vďaka čomu sa hodia do každej modernej domácnosti.

Nové modely L24 budú v predaji na európskom trhu v poslednom štvrťroku 2014.

Toshiba L24 televízory s veľkou obrazovkou:

Rozlíšenie: Full HD 1920 x 1080p LED TVAMR+ 200 (Active Motion & Resolution)Personal Video Recording1 (PVR) Prehrávanie z USB/HDD Konektivita: 2 x HDMI®, 1 x USB, 1 x PC vstup, 1 x RGBAudio: NICAM Stereo, Virtual Surround Sound, Dolby® Digital PlusTunery: DVB-T/-T2 /-C, analógový Veľkosti obrazoviek: 102cm (40") a 127 cm (50")


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Konferencia PyCon sa po roku vracia na Slovensko

20.01.2017 14:11

Druhý ročník komunitnej konferencie avizuje špeciálny program pre učiteľov informatiky Príležitosť zoznámiť sa s jedným z najpopulárnejších programovacích jazykov súčasnosti, inšpirovať profesionálov ...

Tlačové správy

Desať MFZ Sharp dostalo ocenenie „vysoko odporúčané“ od laboratória BLI

20.01.2017 13:00

Nový rad MFZ Sharp bol ocenený za kvalitu, spoľahlivosť a jednoduchosť používania popredným hodnotiteľom Buyers Laboratory LLC Nový rad produktov MFZ Sharp s názvom Advanced and Essentials získal oce ...

Tlačové správy

Synology predstavuje službu Surveillance Station 8.0

20.01.2017 12:30

Spoločnost Synology® Inc. dnes oficiálne oznámila vydanie služby Surveillance Station 8.0, ktorá obsahuje nového a praktického desktopového klienta, inteligentné technológie viacerých dátových prúdov ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ShowIT

Najnovšie videá