Image
9.9.2014 0 Comments

Toshiba predstavuje nový Chromebook s uhlopriečkou 13,3" - vyrobený pre zábavu

Toshiba_Chromebook 2_CB30-B_with grey Skullcandy headphones_Home garden_02.jpg Spoločnosť Toshiba Europe GmbH predstavuje Chromebook 2 - nový 33,8 cm (13,3") Chromebook pre tých používateľov, ktorí veľa cestujú a požadujú maximálnu produktivitu a zábavu. S možnosťou výberu Full HD IPS alebo antireflexného HD displeja a neviditeľných vyladených stereo reproduktorov Skullcandy prináša Chromebook 2 od Toshiby pôsobivý zvuk aj obraz a zároveň ponúka všetko potrebné pre prácu, zábavu aj štúdium.

Kvalitná mobilná zábava

Nový Chromebook Toshiba prináša pri zábave skutočne kvalitný zážitok, ktorý si môžu používatelia dopriať kdekoľvek. Jasný, ostrý displej s uhlopriečkou 33,8 cm (13,3") je dostupný HD rozlíšení ale aj vo vysokom Full HD rozlíšení ktoré oživí filmy aj ďalší obsah. Používatelia si môžu vychutnať každý detail, či už surfujú na webe, hrajú hry alebo pozerajú videá na cestách. Vyladené stereo reproduktory Skullcandy, ktoré sú uložené pod klávesnicou, majú mocnejšie basy a znásobujú zážitky pri zábave.

Kombinácia výkonu a mobility

Hmotnosť len 1,35 kg, a tenučké šasi prepožičiavjú Chromebooku 2 od Toshiby vynikajúce predpoklady pre cestovanie naľahko a predstavujú dokonalú rovnováhu medzi štýlom a mobilitou. Vystužené telo so strieborným tvrdeným povrchom a bodkovaným vzorom má elegantný a moderný vzhľad. Možnosti na cestách rozširuje zvýšená výdrž batérie, ktorá mu prepožičiava energiu až na 11,5 hodiny, takže môžete pracovať celý deň bez potreby pripojenia k zásuvke. V kombinácii s výkonnými procesormi Intel Celeron sa používatelia môžu baviť alebo pracovať celý deň.

S Toshiba Chromebookom 2 môžu používatelia bez čakania pristupovať ku všetkým aktualizáciám, aplikáciám i uloženým súborom, a to od rýchleho štartu až k on-line práci s Google Chrome. Môžu otvárať všetky bežné formáty súborov a pracovať s nimi v offline režime, pracovať naprieč všetkými svojimi zariadeniami a jednoducho zdieľať dáta. Pohodlie pri používaní zvyšuje moderná ergonomická plnoformátová klávesnica s veľkým click padom.

Jednoduchá a efektívna komunikácia

Vysoko kvalitná HD webová kamera umožňuje používateľom uskutočniť jasné video-rozhovory so svojimi priateľmi, rodinou a kolegami. Vďaka dvom mikrofónom, ktoré potláčajú šum, budú môcť používatelia vnímať ostrý obraz aj video a pri hovoroch budú ich známi počuť hlas jasne bez ruchu pozadia.

Jednoduché ukladanie dát a ich ľahká dostupnosť

Nový Chromebook Toshiba je pripravený ukladať všetky dáta bezpečne do cloudového úložiska. S Wi-Fi pripojením a 100 GB cloudového priestoru zadarmo v rámci služby Google Drive sú dáta automaticky zálohované a synchronizované. Používatelia s nimi môžu pracovať, ukladať ich a používať ich naprieč rôznymi zariadeniami.

V rámci služby Google Drive môžu používatelia využiť aj Google Docs - službu, ktorá umožňuje on-line úpravu, zdieľanie a používanie súborov a navyše prístup k širokej ponuke predinštalovaných alebo ďalších Google Aplikácií dostupných prostredníctvom Chrome Web Store. Vďaka plnej kompatibilite s telefónmi Android je synchronizácia a zdieľanie súborov medzi mobilnými zariadeniami a Chromebookom veľmi jednoduchá.

Možnosti prepojenia

Pripojenie Chromebooku 2 k inému zariadeniu je rýchle a jednoduché. Dva USB porty umožňujú ľahko a rýchlo prenášať dáta. Keďže USB 3.0 port podporuje tiež režim Sleep-and-Charge, používatelia môžu z Chrombooku nabíjať svoj ​​smartfón alebo MP3 prehrávač aj vo chvíli, keď je Chromebook 2 v režime spánku. To zvyšuje používateľský komfort a pohodlie na cestách. Zábavné možnosti môžu byť rozšírené pripojením väčšieho externého displeja pomocou HDMI portu a prostredníctvom slotu na SD kartu môžu používatelia rýchlo a ľahko prenášať fotografie a ďalšie súbory medzi kompatibilnými zariadeniami.

Toshiba Chromebook 2 bude v Európe na pultoch predajní v priebehu prvého štvrťroku 2015.

Toshiba Chromebook 2:
• Displej: 33,8 cm (13,3") s pomerom strán 16:9 a rozlíšením 1366 x 768p (HD) alebo 1920 x 1080p (Full HD) IPS displej
• Procesory: Intel Celeron
• Grafika: Intel integrovaná
• Úložný priestor: 16 GB eMMC plus 100 GB voľného cloudového priestoru na Google Drive
• Pamäť: 4 GB DDR3L (1600 MHz) pri Full HD modeli, 2 GB DDR3L (1600MHz) pri HD modeli
• Konektivita: 1x HDMIvýstup, 1x USB 2.0, 1x USB 3.0 (vrátane funkcie Sleep-and-Charge), SD/SDHC slot, combo jack pre slúchadlá/mikrofón, security lock
• Komunikácia: Intel Wireless LAN (802.11ac+agn), Bluetooth 4.0, HD webkamera s duálnym mikrofónom
• OS: Chrome OS
• Audio: vyladené stereo reproduktory Skullcandy
• Životnosť batérie: až 11,5 hodiny (HD model) alebo až 9 hodín (Full HD model)
• Farebné vyhotovenie: strieborný tvrdený povrch s bodkovaným vzorom
• Rozmery: 320 x 214 x 19,3 mm
• Hmotnosť: 1,35 kg


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Unibail-Rodamco, Niantic a Pokémon vstúpili do partnerstva zameraného na mobilnú aplikáciu Pokémon Go

13.01.2017 08:30

Spoločnosť Unibail-Rodamco, ktorá je najväčšou obchodno-realitnou skupinou v Európe, uzatvára v spolupráci s nadnárodnou spoločnosťou The Pokémon Company International partnerstvo so softvérovým vývoj ...

Tlačové správy

Canon získava popredného výrobcu zdravotníckych zariadení Toshiba Medical Systems a vytvára z neho svoju dcérsku spoločnosť

13.01.2017 08:20

Spoločnosť Canon, líder v oblasti digitálneho spracovania obrazu, oznámila, že na základe kladného rozhodnutia regulačných orgánov jej predstavenstvo odsúhlasilo prevod akcií japonskej spoločnosti Tos ...

Tlačové správy

Viac ako 1,6 milióna ponúknutých miest – taký bol prvý rok BlaBlaCar na Slovensku a v Čechách

13.01.2017 08:18

Celosvetová platforma pre spolujazdu BlaBlaCar vstúpila na slovenský a český trh pred rokom. Za ten čas stihli vodiči ponúknuť na spolujazdu 1 682 217 miest. Prebrázdili dokopy trasu dlhú takmer 136 m ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá