22.8.2012 0 Comments

Toshiba predstavuje nový 25,7 cm (10,1-palcový), všestranný tablet AT300

Spoločnosť Toshiba Europe GmbH dnes predstavila nový 25,7 cm (10,1-palcový) tablet Toshiba AT300. Na tomto striebornom dekoratívnom tablete vybavenom najnovším procesorom NVIDIA® Tegra® 3 beží platforma AndroidTM 4.0, Ice Cream Sandwich. Ponúka komplexné funkcie pripojenia a je navrhnutý pre jednoduché zvládanie každodenných úloh zameraných na multimédiá a príležitostné hranie hier na cestách. Tablet AT300 bude v Európe v predaji v treťom štvrťroku 2012.

Spojenie s digitálnym svetom zábavy
Napriek tenkému iba 8,95 milimetrovému telu je tablet Toshiba AT300 vybavený rôznymi rozhraniami a portami vrátane WLAN, Bluetooth® 3.0, micro USB a micro HDMI®. Niektoré modely podporujú aj širokopásmové mobilné pripojenie na internet. Vstavané Multimedia Card (eMMC) úložisko má kapacitu až 64 GB, ktoré možno rozšíriť externým pevným USB diskom alebo SD kartou. Vďaka predinštalovanej aplikácii môžu používatelia jednoducho získať prístup k službám a ponukám lokality Toshiba Places. Okrem toho si môžu vybrať z viac ako 500 000 aplikácií lokality Google Play™.

Bohatý multimediálny zážitok
Tablet Toshiba AT300 má štvorjadrový procesor NVIDIA® Tegra® 3, ktorý je optimalizovaný pre súčasné vykonávanie viacerých úloh , prehliadanie webu a príležitostné hranie hier na mobilných zariadeniach. Tablet Toshiba AT300 zvláda prehrávanie jasných videí a obrázkov, ktoré dopĺňa zvukom zo zabudovaných stereofónnych reproduktorov. Reproduktory oslovia širokým priestorovým efektom SRS WOW HDxTM od spoločnosti SRS Labs pre skvalitnenie zvuku. Tablet je vybavený 5-megapixelovým zadným fotoaparátom s LED bleskom a 2-megapixelovým predným fotoaparátom pre pohodlné fotografovanie, záznam videa a rozhovory.

Dlhá výdrž a prenosnosť
Tablet Toshiba AT300 váži 590 gramov, má hrúbku len 8,95 mm a napája ho batéria, ktorá zvládne až 10-hodinové1 prehrávanie videa na jedno nabitie.

Atraktívny a trvácny dizajn
Tablet Toshiba AT300 má atraktívny strieborný dizajn s dekoratívnou povrchovou úpravou. Pevné sklo dotykovej obrazovky Corning® Gorilla® odolné proti škrabancom robí z tohto tabletu veľmi trvácneho spoločníka.

Ďalšie možnosti použitia vďaka príslušenstvu od spoločnosti Toshiba
Dok pre tablet Toshiba AT300 umožňuje pohodlné odkladanie a nabíjanie tabletu. Jeho ergonomická konštrukcia s náklonom je ideálna na sledovanie filmov. Puzdro so stojanom AT300 zaručuje bezpečnosť tabletu na cestách. Jeho univerzálne vyhotovenie umožňuje nastavenie rôznych pozorovacích uhlov tabletu pre pohodlné prehliadanie webu, sledovanie filmov alebo písanie e-mailov. Spoločnosť Toshiba ponúka aj chránič obrazovky AT300, ktorý obrazovku tabletu ochráni pred prachom a nečistotami. Tento chránič ešte viac zvyšuje odolnosť skla Corning® Gorilla® proti škrabancom.


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

ITAPA 2016: Make IT Easy – Príde Pellegrini, Mikloš z Ukrajiny, aj vynálezca patentov Cullis z Kanady

27.10.2016 00:07

Desiatky inšpiratívnych domácich aj zahraničných spíkrov a stovky lídrov a manažérov z verejnej správy, IT sektora, akademickej obce a NGO sa 14.-15. novembra stretnú na kongrese ITAPA v Bratislave, a ...

Biznis

Prieskum: Väčšina firiem neverí, že e-trhovisko ovplyvnilo mieru korupcie

26.10.2016 00:00

Vyše 60 percent opýtaných na základe nedávneho prieskumu o verejnom obstarávaní na Slovensku si nemyslí, že elektronické trhovisko malo zásadný vplyv na mieru korupcie v tejto sfére. Desať percent osl ...

Biznis

ReactiveConf 2016: Technologickí experti z celého sveta prichádzajú do Bratislavy

26.10.2016 00:00

Lídri a priekopníci budúcich technológií prichádzajú už druhý rok po sebe na ReactiveConf, svetovú konferenciu o vývoji webových a mobilných aplikácií, ktorá sa koná tento týždeň. Od 26. do 28. októb ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Bratislava Game Jam

Najnovšie videá