22.8.2012 0 Comments

Toshiba predstavuje nový 25,7 cm (10,1-palcový), všestranný tablet AT300

Spoločnosť Toshiba Europe GmbH dnes predstavila nový 25,7 cm (10,1-palcový) tablet Toshiba AT300. Na tomto striebornom dekoratívnom tablete vybavenom najnovším procesorom NVIDIA® Tegra® 3 beží platforma AndroidTM 4.0, Ice Cream Sandwich. Ponúka komplexné funkcie pripojenia a je navrhnutý pre jednoduché zvládanie každodenných úloh zameraných na multimédiá a príležitostné hranie hier na cestách. Tablet AT300 bude v Európe v predaji v treťom štvrťroku 2012.

Spojenie s digitálnym svetom zábavy
Napriek tenkému iba 8,95 milimetrovému telu je tablet Toshiba AT300 vybavený rôznymi rozhraniami a portami vrátane WLAN, Bluetooth® 3.0, micro USB a micro HDMI®. Niektoré modely podporujú aj širokopásmové mobilné pripojenie na internet. Vstavané Multimedia Card (eMMC) úložisko má kapacitu až 64 GB, ktoré možno rozšíriť externým pevným USB diskom alebo SD kartou. Vďaka predinštalovanej aplikácii môžu používatelia jednoducho získať prístup k službám a ponukám lokality Toshiba Places. Okrem toho si môžu vybrať z viac ako 500 000 aplikácií lokality Google Play™.

Bohatý multimediálny zážitok
Tablet Toshiba AT300 má štvorjadrový procesor NVIDIA® Tegra® 3, ktorý je optimalizovaný pre súčasné vykonávanie viacerých úloh , prehliadanie webu a príležitostné hranie hier na mobilných zariadeniach. Tablet Toshiba AT300 zvláda prehrávanie jasných videí a obrázkov, ktoré dopĺňa zvukom zo zabudovaných stereofónnych reproduktorov. Reproduktory oslovia širokým priestorovým efektom SRS WOW HDxTM od spoločnosti SRS Labs pre skvalitnenie zvuku. Tablet je vybavený 5-megapixelovým zadným fotoaparátom s LED bleskom a 2-megapixelovým predným fotoaparátom pre pohodlné fotografovanie, záznam videa a rozhovory.

Dlhá výdrž a prenosnosť
Tablet Toshiba AT300 váži 590 gramov, má hrúbku len 8,95 mm a napája ho batéria, ktorá zvládne až 10-hodinové1 prehrávanie videa na jedno nabitie.

Atraktívny a trvácny dizajn
Tablet Toshiba AT300 má atraktívny strieborný dizajn s dekoratívnou povrchovou úpravou. Pevné sklo dotykovej obrazovky Corning® Gorilla® odolné proti škrabancom robí z tohto tabletu veľmi trvácneho spoločníka.

Ďalšie možnosti použitia vďaka príslušenstvu od spoločnosti Toshiba
Dok pre tablet Toshiba AT300 umožňuje pohodlné odkladanie a nabíjanie tabletu. Jeho ergonomická konštrukcia s náklonom je ideálna na sledovanie filmov. Puzdro so stojanom AT300 zaručuje bezpečnosť tabletu na cestách. Jeho univerzálne vyhotovenie umožňuje nastavenie rôznych pozorovacích uhlov tabletu pre pohodlné prehliadanie webu, sledovanie filmov alebo písanie e-mailov. Spoločnosť Toshiba ponúka aj chránič obrazovky AT300, ktorý obrazovku tabletu ochráni pred prachom a nečistotami. Tento chránič ešte viac zvyšuje odolnosť skla Corning® Gorilla® proti škrabancom.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Biznis

Automobilky sa dohodli o výstavbe siete ultrarýchlych nabíjacích staníc pre elektromobily po celej Európe

01.12.2016 00:15

Automobilky BMW Group, Daimler, Ford Motor Company a skupina Volkswagen s Audi a Porsche uzavreli dohodu o spolupráci pri výstavbe siete vysokovýkonných nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá, pokrý ...

Biznis

V Prahe má vo februári odštartovať škola pre youtuberov. Školáci zaplatia 5000 korún...

28.11.2016 00:18

V Prahe sa vo februári otvorí škola pre U2berov. Ako sa píše na stránke projektu, za ktorým stojí firma Books and Cards S.G.J.Š., s.r.o., chlapci a dievčatá sa tu v bloku workshopov naučia bezpečne a  ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá