28.1.2014 0 Comments

Tlačové riešenia a NFC tlačiarne Samsung posúvajú hranice inovácií v polygrafickom priemysle

Samsung Electronics Co., Ltd, líder v oblasti integrovaného tlačového softvéru, predstavuje inovatívne riešenie špeciálne navrhnuté pre malé a stredne veľké podniky z rôznych priemyselných odvetví. Patria k nim nové tlačiarne a multifunkčné zariadenia Samsung ProXpress, bezserverové obchodné tlačové riešenia Business Core Printing Solutions či najnovšia ponuka tlačových služieb vrátane Samsung XOA (eXtensible Open Platform Architecture), nástroje otvorenej webovej platformy, ktoré rozširujú počet zariadení kompatibilných s rôznymi B2B riešeniami.

„V roku 2013 preukázal Samsung svoje vedúce postavenie v oblasti vyspelých mobilných technológií tlače tým, že uviedol prvé NFC tlačiarne na svete, sériu Xpress C460. Od roku 2014 sa budeme naďalej zameriavať na poskytovanie jednoduchých, užívateľsky orientovaných technológií. V súčasnej dobe rozširujeme sériu NFC tlačiarní, aby sme poskytli vysokorýchlostné tlačiarne, ktoré podporujú profesionálnych a firemných užívateľov. Samsung bude aj naďalej poskytovať mobilné tlačové riešenia na uspokojenie potrieb našich spotrebiteľov," povedal Sungwon Song, senior viceprezident pre predaj a marketing v oblasti tlače, Samsung Electronics. Samsung tiež zopakoval svoj ​​záväzok prevádzkovať aliančné programy pre globálnych predajcov typu ISV (Independent Software Vendor), teda pre partnerov ako sú Ringdale a Equitrac.

Jednoduchá a rýchla tlač so sériou tlačiarní Samsung ProXpress
V znamení bezprostrednej tlače kombinujúcej technológie NFC a Wi-Fi Direct predstavuje Samsung nové čiernobiele laserové tlačiarne ProXpress série M2880 a farebné laserové tlačiarne ProXpress série C1860. Tieto tlačiarne umožňujú jednoduchú a pohodlnú mobilnú tlač pre používateľov malých a stredných firiem s vynikajúcou rýchlosťou tlače: 28 strán za minútu na čiernobielych laserových tlačiarňach a 18 strán za minútu na farebných laserových tlačiarňach.

Oba nové rady tlačiarní Samsung jednoducho a bezpečne vytlačia fotografie, dokumenty, emaily a webový obsah iba priložením smartfónu k tlačiarni. Mobilná tlač je podporovaná tiež prostredníctvom špeciálnej aplikácie spoločnosti Samsung, ktorú je možné si bezplatne stiahnuť z Google Play a Apple App. Používatelia Samsung GALAXY môžu jednoducho tlačiť pomocou tlačidla „Tlač" na displeji svojho mobilného zariadenia. Čokoľvek a odkiaľkoľvek je možné na zariadeniach ProXpress vytlačiť aj cez Google Cloud Print.

Zvýšená účinnosť s tlačovým riešením na mieru malým a stredným firmám
Samsung si uvedomuje, že malé a stredné podniky potrebujú prispôsobiteľné riešenia, ktoré spĺňajú špecifické potreby zaobchádzania s dokumentom, a to všetko pri zachovaní vysokej bezpečnosti a produktivity. Vzhľadom k tomu, že zvyčajne nemajú rozsah dostupných zdrojov ako veľké podniky, sú nanajvýš dôležité jednoduché riešenia správy zodpovedajúce obmedzenému rozpočtu.

Pre splnenie týchto požiadaviek malých a stredných podnikov predstavuje Samsung svoje obchodné tlačové riešenia Business Core Printing Solutions (BCPSs), ktoré poskytujú základnú ponuku na vytvorenie bezproblémového workflow. BCPSs sú uložené priamo na tlačiarňach a multifunkčných zariadeniach Samsung, takže nevyžadujú samostatný server. Vďaka tomu je možné znížiť náklady na IT a zvýšiť efektivitu na pracovisku.

V rámci Business Core Printing Solutions sú ponúkané dva balíky: Output Management Pack a Document Management Pack. Obsahujú päť kľúčových riešení na mieru malým a stredným firmám pre zvýšenie produktivity, úsporu nákladov, bezpečnosť, jednoduché použitie a zjednodušenú údržbu.

Rozšírenie kompatibilných zariadení pomocou webovej XOA platformy
V roku 2010 uviedol Samsung Electronics XOA Embedded, flexibilnú a výkonnú otvorenú platformu pre riadenie podnikových riešení na tlačiarňach. Táto platforma však mohla byť použitá len na náročných zariadeniach, ako sú A3 kopírky, pretože mala vysoké hardvérové ​​požiadavky. Ako riešenie tohto obmedzenia predstavuje Samsung webovú platformu XOA Web, ktorá je založená na webovej báze servera, a tak nemá vysoké hardvérové ​​požiadavky. Vďaka tomu je pre spustenie podnikových riešení kompatibilná s celým radom zariadení od nízkonákladových A4 multifunkčných zariadení po náročné A3 kopírky.

Malé a stredné podniky môžu teraz využívať výhody riešení, ktoré zvyšujú produktivitu, zabezpečujú a zjednodušujú správu zariadení podľa potrieb a súčasne šetria náklady. Predajcovia a obchodníci majú možnosť ponúknuť zákaznícky orientované riešenia fungujúce na menších zariadeniach typu A4, ktoré lepšie zodpovedajú potrebám konkrétnych zákazníkov.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: NETGEAR predstavil najrýchlejší Wifi router R9000

21.10.2016 10:10

Společnost NETGEAR, Inc. (NASDAQGM: NTGR), globální dodavatel inovativních síťových produktů pro koncové uživatele, firmy i poskytovatele služeb, představuje Nighthawk X10 (R9000), první a nejrychlejš ...

Tlačové správy

Microsoft podporuje Europe Code Week a učí deti programovať

21.10.2016 10:00

Jednou z najdôležitejších výziev pracovného trhu Európskej únie bude riešenie priepasti medzi ponukami práce v odbore moderných technológií a digitálnymi zručnosťami mladých ľudí. Pracovný trh Únie to ...

Tlačové správy

Facebook denne priláka viac ako milardu používateľov. Sociálne siete ale prinášajú riziká

21.10.2016 09:40

Obľuba sociálnych sietí stále rastie. Podľa výskumu spoločnosti PewResearch Center využíva sociálne médiá 90 % ľudí vo veku od 18 do 29 rokov, výrazný nárast pozorujeme aj u starších užívateľov. Na so ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá