19.1.2016 0 Comments

Tlačové riešenia Samsung boli v štúdii spoločnosti IDC označené za hlavného hráča na trhu

Spoločnosť Samsung Electronics Co., Ltd., bola v štúdii MarketScape významnej analytickej spoločnosti IDC označená za hlavného hráča na poli riadenia služieb v oblasti tlače a práce s dokumentmi (MPDS): „Western Europe Managed Workflow Services 2015 Hardcopy Vendor Assessment - Building on MPDS".

„Uznanie kvality našich riešení tlače od spoločnosti IDC potvrdzuje naše odhodlanie pomáhať firmám dosiahnuť efektívne a hospodárne procesy v oblasti tlače i digitalizácie papierových dokumentov," hovorí Paul Birkett, riaditeľ oddelenia Print Operation Sales and Marketing spoločnosti Samsung Europe. „V najnovších oblastiach mobilnej a cloudovej tlače umožňuje Samsung klientom pripojiť sa k informáciám, ktoré potrebujú, a to vďaka spojeniu technológií mobilných a tlačových v jedinom inteligentnom rozhraní Smart UX. Táto platforma využíva štandardnú mobilnú aplikáciu, ktorá obmedzuje opakované a zbytočné úlohy vďaka priamej komunikácii medzi jednotlivými prístrojmi (machine-to-machine)."

Táto štúdia je prvou analýzou trhu predajcov služieb riadiacich chod kancelárie (managed workflow services - MWS), ktorá k hodnoteniu využíva nástroj IDC MarketScape. Report hodnotí schopnosti a obchodné stratégie popredných predajcov v oblasti tlače na západoeurópskom trhu MWS a porovnáva kvalitatívne a kvantitatívne vlastnosti, ktoré sú základom úspechu. Štúdia tiež skúma, či predajca zákazníkom ponúka návod na zlepšenie automatizácie pracovných procesov a optimalizáciu služieb potrebných k efektívnej prevádzky.

Štúdia IDC MarketScape vyzdvihuje rozvinuté cloudové a mobilné technológie, intuitívny hardvér a služby s pridanou hodnotou, ktoré sa netýkajú len tlače. Medzi nimi je napríklad manažment biznis procesov, mobilná tlač, mobilný záznam a služby digitálneho podpisu, ktoré rozširujú IT portfólio Samsung. Spoločnosť bola ocenená aj za uzavreté partnerstvá a aliancie, ktoré rozbehla po celom svete.

IDC tiež vyzdvihla schopnosť Samsungu čerpať zo skúseností a inovácií z ďalších oblastí jeho podnikania a silnú pozíciu spoločnosti v oblasti spotrebnej elektroniky vidí ako výhodu vzhľadom na rastúci vplyv spotrebiteľov v pracovnom prostredí.

„Vývoj aplikácií a využívanie inovatívnych riešení implementovaných do niekoľkých produktových radov sú najväčším benefitom spoločnosti Samsung," uvádza IDC MarketScape. „Súčasne s rýchlym vývojom sa spoločnosť zameriava najmä na bezpečnosť, a to jej pomáha získavať potenciálnych zákazníkov, zatiaľ čo konkurenčné firmy sa stále snažia iba rozptyľovať obavy spojené s prijatím ich riešenia."

„Firmy pôsobiace na trhu služieb riadenia pracovných procesov pokračujú vo vývoji ponúk, ktoré by mali zákazníkom pomáhať riešiť procesy chodu kancelárie," povedala Jacqui Hendriks, manažérka vývoja a konzultantka IDC Európskych riadených tlačových a dokumentových služieb. „Uznávaní západoeurópski hráči na trhu podnikli zásadné kroky a oveľa agresívnejšie napĺňajú požiadavky zákazníkov na funkčnosť a špecifiká jednotlivých odvetví."

Na ukážku Samsung predviedol svoje nové produkty a riešenia, ktoré ponúkajú mobilné vlastnosti a intuitívne rozhranie, ktoré je možné nájsť ako u multifunkčných tlačiarní, tak u tabletov a smartfónov.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Prieskum GfK Consumer Climate Europe: náladu spotrebiteľov ovplyvňuje neistota

25.10.2016 10:50

Výsledky prieskumu GfK zisťujúce spotrebiteľskú klímu v Európe v treťom štvrťroku 2016 Najväčším medzinárodným problémom bolo v treťom štvrťroku rozhodnutie Britov odísť z Európskej únie. Diskusiu v  ...

Tlačové správy

Seagate BackUp Plus Portable - první 2,5“ externí disk na světě s kapacitou 5 TB

25.10.2016 00:00

Seagate Technology, přední světový výrobce datových úložišť, uvede v listopadu na český a slovenský trh externí disk Backup Plus Portable, vůbec první 5TB přenosný disk na světě. Novinku zdobí elegant ...

Tlačové správy

Týždne 4ky štartujú aj na jeseň: Zákazníci z vybraných pôšt neodídu naprázdno

25.10.2016 10:30

Pre veľký úspech prvých Týždňov 4ky sa štvrtý mobilný operátor rozhodol túto marketingovú akciu zopakovať. 4ka v spolupráci so Slovenskou poštou  rozšírila počet zapojených pobočiek až na 152. V hre b ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá