19.1.2016 0 Comments

Tlačové riešenia Samsung boli v štúdii spoločnosti IDC označené za hlavného hráča na trhu

Spoločnosť Samsung Electronics Co., Ltd., bola v štúdii MarketScape významnej analytickej spoločnosti IDC označená za hlavného hráča na poli riadenia služieb v oblasti tlače a práce s dokumentmi (MPDS): „Western Europe Managed Workflow Services 2015 Hardcopy Vendor Assessment - Building on MPDS".

„Uznanie kvality našich riešení tlače od spoločnosti IDC potvrdzuje naše odhodlanie pomáhať firmám dosiahnuť efektívne a hospodárne procesy v oblasti tlače i digitalizácie papierových dokumentov," hovorí Paul Birkett, riaditeľ oddelenia Print Operation Sales and Marketing spoločnosti Samsung Europe. „V najnovších oblastiach mobilnej a cloudovej tlače umožňuje Samsung klientom pripojiť sa k informáciám, ktoré potrebujú, a to vďaka spojeniu technológií mobilných a tlačových v jedinom inteligentnom rozhraní Smart UX. Táto platforma využíva štandardnú mobilnú aplikáciu, ktorá obmedzuje opakované a zbytočné úlohy vďaka priamej komunikácii medzi jednotlivými prístrojmi (machine-to-machine)."

Táto štúdia je prvou analýzou trhu predajcov služieb riadiacich chod kancelárie (managed workflow services - MWS), ktorá k hodnoteniu využíva nástroj IDC MarketScape. Report hodnotí schopnosti a obchodné stratégie popredných predajcov v oblasti tlače na západoeurópskom trhu MWS a porovnáva kvalitatívne a kvantitatívne vlastnosti, ktoré sú základom úspechu. Štúdia tiež skúma, či predajca zákazníkom ponúka návod na zlepšenie automatizácie pracovných procesov a optimalizáciu služieb potrebných k efektívnej prevádzky.

Štúdia IDC MarketScape vyzdvihuje rozvinuté cloudové a mobilné technológie, intuitívny hardvér a služby s pridanou hodnotou, ktoré sa netýkajú len tlače. Medzi nimi je napríklad manažment biznis procesov, mobilná tlač, mobilný záznam a služby digitálneho podpisu, ktoré rozširujú IT portfólio Samsung. Spoločnosť bola ocenená aj za uzavreté partnerstvá a aliancie, ktoré rozbehla po celom svete.

IDC tiež vyzdvihla schopnosť Samsungu čerpať zo skúseností a inovácií z ďalších oblastí jeho podnikania a silnú pozíciu spoločnosti v oblasti spotrebnej elektroniky vidí ako výhodu vzhľadom na rastúci vplyv spotrebiteľov v pracovnom prostredí.

„Vývoj aplikácií a využívanie inovatívnych riešení implementovaných do niekoľkých produktových radov sú najväčším benefitom spoločnosti Samsung," uvádza IDC MarketScape. „Súčasne s rýchlym vývojom sa spoločnosť zameriava najmä na bezpečnosť, a to jej pomáha získavať potenciálnych zákazníkov, zatiaľ čo konkurenčné firmy sa stále snažia iba rozptyľovať obavy spojené s prijatím ich riešenia."

„Firmy pôsobiace na trhu služieb riadenia pracovných procesov pokračujú vo vývoji ponúk, ktoré by mali zákazníkom pomáhať riešiť procesy chodu kancelárie," povedala Jacqui Hendriks, manažérka vývoja a konzultantka IDC Európskych riadených tlačových a dokumentových služieb. „Uznávaní západoeurópski hráči na trhu podnikli zásadné kroky a oveľa agresívnejšie napĺňajú požiadavky zákazníkov na funkčnosť a špecifiká jednotlivých odvetví."

Na ukážku Samsung predviedol svoje nové produkty a riešenia, ktoré ponúkajú mobilné vlastnosti a intuitívne rozhranie, ktoré je možné nájsť ako u multifunkčných tlačiarní, tak u tabletov a smartfónov.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Veracomp plánuje predstaviť mrazivé novinky z Red Hatu

19.01.2017 12:00

Veracomp Slovakia s.r.o., distribútor s prívlastkom VAD (čiže Value Added Distributor), poskytuje pridanú hodnotu aj vo forme vzdelávania. V spolupráci s Red Hat na Slovensku plánuje Veracomp pre svo ...

Tlačové správy

ČR: Audiosystémy pre domáce kino Bose Lifestyle 600 a Lifestyle 650 - potešenie pre uši aj oči

19.01.2017 11:00

Systémy pro domácí kino mají u Bose dlouholetou tradici a uživateli i odborníky jsou řazeny na vrchol nabídky v této oblasti. Nyní přichází na náš trh dvě zcela nová řešení – Bose Lifestyle 600 a Life ...

Tlačové správy

Taxify ponúka zľavu 20 % na všetky jazdy

19.01.2017 10:40

Populárna aplikácia Taxify spustila akciu, ktorá o pätinu znižuje cenu za každé využitie služby do konca januára. Vďaka nízkej minimálnej platbe za jazdu sa služba vyplatí aj pri kratších presunoch po ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ShowIT

Najnovšie videá