19.1.2016 0 Comments

Tlačové riešenia Samsung boli v štúdii spoločnosti IDC označené za hlavného hráča na trhu

Spoločnosť Samsung Electronics Co., Ltd., bola v štúdii MarketScape významnej analytickej spoločnosti IDC označená za hlavného hráča na poli riadenia služieb v oblasti tlače a práce s dokumentmi (MPDS): „Western Europe Managed Workflow Services 2015 Hardcopy Vendor Assessment - Building on MPDS".

„Uznanie kvality našich riešení tlače od spoločnosti IDC potvrdzuje naše odhodlanie pomáhať firmám dosiahnuť efektívne a hospodárne procesy v oblasti tlače i digitalizácie papierových dokumentov," hovorí Paul Birkett, riaditeľ oddelenia Print Operation Sales and Marketing spoločnosti Samsung Europe. „V najnovších oblastiach mobilnej a cloudovej tlače umožňuje Samsung klientom pripojiť sa k informáciám, ktoré potrebujú, a to vďaka spojeniu technológií mobilných a tlačových v jedinom inteligentnom rozhraní Smart UX. Táto platforma využíva štandardnú mobilnú aplikáciu, ktorá obmedzuje opakované a zbytočné úlohy vďaka priamej komunikácii medzi jednotlivými prístrojmi (machine-to-machine)."

Táto štúdia je prvou analýzou trhu predajcov služieb riadiacich chod kancelárie (managed workflow services - MWS), ktorá k hodnoteniu využíva nástroj IDC MarketScape. Report hodnotí schopnosti a obchodné stratégie popredných predajcov v oblasti tlače na západoeurópskom trhu MWS a porovnáva kvalitatívne a kvantitatívne vlastnosti, ktoré sú základom úspechu. Štúdia tiež skúma, či predajca zákazníkom ponúka návod na zlepšenie automatizácie pracovných procesov a optimalizáciu služieb potrebných k efektívnej prevádzky.

Štúdia IDC MarketScape vyzdvihuje rozvinuté cloudové a mobilné technológie, intuitívny hardvér a služby s pridanou hodnotou, ktoré sa netýkajú len tlače. Medzi nimi je napríklad manažment biznis procesov, mobilná tlač, mobilný záznam a služby digitálneho podpisu, ktoré rozširujú IT portfólio Samsung. Spoločnosť bola ocenená aj za uzavreté partnerstvá a aliancie, ktoré rozbehla po celom svete.

IDC tiež vyzdvihla schopnosť Samsungu čerpať zo skúseností a inovácií z ďalších oblastí jeho podnikania a silnú pozíciu spoločnosti v oblasti spotrebnej elektroniky vidí ako výhodu vzhľadom na rastúci vplyv spotrebiteľov v pracovnom prostredí.

„Vývoj aplikácií a využívanie inovatívnych riešení implementovaných do niekoľkých produktových radov sú najväčším benefitom spoločnosti Samsung," uvádza IDC MarketScape. „Súčasne s rýchlym vývojom sa spoločnosť zameriava najmä na bezpečnosť, a to jej pomáha získavať potenciálnych zákazníkov, zatiaľ čo konkurenčné firmy sa stále snažia iba rozptyľovať obavy spojené s prijatím ich riešenia."

„Firmy pôsobiace na trhu služieb riadenia pracovných procesov pokračujú vo vývoji ponúk, ktoré by mali zákazníkom pomáhať riešiť procesy chodu kancelárie," povedala Jacqui Hendriks, manažérka vývoja a konzultantka IDC Európskych riadených tlačových a dokumentových služieb. „Uznávaní západoeurópski hráči na trhu podnikli zásadné kroky a oveľa agresívnejšie napĺňajú požiadavky zákazníkov na funkčnosť a špecifiká jednotlivých odvetví."

Na ukážku Samsung predviedol svoje nové produkty a riešenia, ktoré ponúkajú mobilné vlastnosti a intuitívne rozhranie, ktoré je možné nájsť ako u multifunkčných tlačiarní, tak u tabletov a smartfónov.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Banky chcú rozšíriť projekt elektronickej komunikácie

09.12.2016 16:16

Slovenská banková asociácia chce rozšíriť projekt elektronickej komunikácie medzi bankami a štátnymi inštitúciami. Cieľom projektu iniciovaného asociáciou a bankami je zjednodušenie, zrýchlenie a zefe ...

Tlačové správy

V rebríčku Technology Fast 500 sa umiestnili štyri firmy zo SR

09.12.2016 16:14

Medzi najrýchlejšie rastúce technologické spoločnosti v Európe sa tento rok prebojovali štyri slovenské firmy. V rebríčku Technology Fast 500 zostavenom pre Európu, Blízky východ a Afriku (EMEA región ...

Tlačové správy

ČR: Rýchlosť, štýl, ostrosť: Monitory AOC k Vianociam

09.12.2016 15:00

Noci jsou delší, studenější a sváteční čas je za rohem. Zatímco někteří už mají na svém vánočním nákupním seznamu vše odfajfkováno, jiní ještě hledají ten pravý dárek. Společnost AOC přichází se čtyřm ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá