7.11.2012 0 Comments

Tlačiarne WorkForce AL-M200 ponúkajú jedny z najlepších hodnôt celkových nákladov na vlastníctvo

Nový rad LED tlačiarní Epson pomáha malým a domácim kanceláriám znížiť náklady na čiernobielu tlač. Modely WorkForce AL-M200DN a WorkForce AL-M200DW ponúkajú najlepšie hodnoty TCO (celkové náklady na vlastníctvo) vo svojej triede, najmä vďaka obojstrannej tlači, vysokej rýchlosti tlače až 30 str./min a pracovnému cyklu až 30 000 strán mesačne.

Oba modely patria medzi jednoúčelové tlačiarne, pričom AL-M200DW ponúka možnosť bezdrôtového pripojenia v kancelárii. Tlačiarne je možné prostredníctvom pripojenia k sieti zdieľať v rámci malých pracovných skupín. Vďaka kompaktnej veľkosti a vysúvaciemu zásobníku papiera ich je možné tiež ľahko umiestniť na stôl.

Každý z modelov WorkForce AL-M200DN a WorkForce AL-M200DW využíva ľahko vymeniteľné čiernobiele zásobníky tonera. Vzhľadom na užívateľsky prívetivé vyhotovenie stačí zásobník tonera vložiť do slotu a otočiť ním. Pracovníci sa tak namiesto údržby tlačiarní budú môcť sústrediť na svoju prácu.

Elise Delarue, produktová manažérka spoločnosti Epson Europe, hovorí: „Tieto nové LED tlačiarne ponúkajú veľmi nízke celkové náklady na vlastníctvo a navyše sú kompatibilné s aplikáciou Epson iPrint. Užívatelia si môžu nainštalovať túto aplikáciu a tlačiť bezdrôtovo z inteligentných telefónov alebo tabletov odkiaľkoľvek v kancelárii: ideálne riešenie pre rýchlu tlač dokumentov na poslednú chvíľu pred schôdzkami alebo tlač správ bez toho, aby bolo nutné zapínať počítač. S radom WorkForce AL-M200 získate skutočne dostupné a spoľahlivé riešenie s vysokým výkonom, ktoré zvýši vašu produktivitu."

Modely WorkForce AL-M200DN a WorkForce AL-M200DW budú dostupné od novembra 2012 za odporúčanú maloobchodnú cenu 225,60 € a 271,20 €.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Biznis

10 trendov v oblasti podnikových sietí v roku 2017

14.01.2017 00:20

Stojíme na pokraji zásadných technologických zmien. Uplynulý rok vydláždil cestu a pripravil podmienky pre budúcnosť, ktorá rýchlo získava jasné obrysy. V roku 2017 môžeme očakávať týchto desať zmien, ...

Biznis 1

S kamerou na bratislavskom kole robotickej súťaže FIRST LEGO League (video)

16.01.2017 00:15

Tvorivosť žiakov a študentov je jeden z kľúčových faktorov ich budúcej úspešnosti a aj potvrdenie kvalitatívnej úrovne výučby informatiky v školách. Preto sme sa s našou kamerou prišli pozrieť na prie ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá