7.11.2012 0 Comments

Tlačiarne WorkForce AL-M200 ponúkajú jedny z najlepších hodnôt celkových nákladov na vlastníctvo

Nový rad LED tlačiarní Epson pomáha malým a domácim kanceláriám znížiť náklady na čiernobielu tlač. Modely WorkForce AL-M200DN a WorkForce AL-M200DW ponúkajú najlepšie hodnoty TCO (celkové náklady na vlastníctvo) vo svojej triede, najmä vďaka obojstrannej tlači, vysokej rýchlosti tlače až 30 str./min a pracovnému cyklu až 30 000 strán mesačne.

Oba modely patria medzi jednoúčelové tlačiarne, pričom AL-M200DW ponúka možnosť bezdrôtového pripojenia v kancelárii. Tlačiarne je možné prostredníctvom pripojenia k sieti zdieľať v rámci malých pracovných skupín. Vďaka kompaktnej veľkosti a vysúvaciemu zásobníku papiera ich je možné tiež ľahko umiestniť na stôl.

Každý z modelov WorkForce AL-M200DN a WorkForce AL-M200DW využíva ľahko vymeniteľné čiernobiele zásobníky tonera. Vzhľadom na užívateľsky prívetivé vyhotovenie stačí zásobník tonera vložiť do slotu a otočiť ním. Pracovníci sa tak namiesto údržby tlačiarní budú môcť sústrediť na svoju prácu.

Elise Delarue, produktová manažérka spoločnosti Epson Europe, hovorí: „Tieto nové LED tlačiarne ponúkajú veľmi nízke celkové náklady na vlastníctvo a navyše sú kompatibilné s aplikáciou Epson iPrint. Užívatelia si môžu nainštalovať túto aplikáciu a tlačiť bezdrôtovo z inteligentných telefónov alebo tabletov odkiaľkoľvek v kancelárii: ideálne riešenie pre rýchlu tlač dokumentov na poslednú chvíľu pred schôdzkami alebo tlač správ bez toho, aby bolo nutné zapínať počítač. S radom WorkForce AL-M200 získate skutočne dostupné a spoľahlivé riešenie s vysokým výkonom, ktoré zvýši vašu produktivitu."

Modely WorkForce AL-M200DN a WorkForce AL-M200DW budú dostupné od novembra 2012 za odporúčanú maloobchodnú cenu 225,60 € a 271,20 €.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

ASUS? ACER? HP? DELL? APPLE? LENOVO? SONY? SAMSUNG? Poznáme výsledky súťaže NOTEBOOK ROKA

09.12.2016 00:13

„Karty“ sú rozdané, ocenenia odovzdané, poznáme názvy nositeľov TOP TITULOV. V tomto roku hlasovalo až 22 557 ľudí. Hlasy dokonca prichádzali aj po ukončení hlasovania, tie sme však do konečných vý ...

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá