10.2.2016 0 Comments

Tlačiarne Samsung získali po štvrtýkrát ocenenie od Buyers Laboratory

Víťazne vzišli tlačiarne Samsung z nezávislého testu vďaka spoľahlivosti, kvalite tlače, energetickej účinnosti a jednoduchému používaniu. Celkovo udelil Buyers Laboratory spoločnosti Samsung tri ocenenia.

Spoločnosť Samsung Electronics Co., Ltd. získala ocenenie „Čiernobiela tlačiareň/séria multifunkčných tlačiarní roka 2016" od Buyers Laboratory Inc. (BLI). Zvíťazila tak štvrtýkrát od roku 2012. Toto uznanie získali tlačiarne za spoľahlivosť, dizajn, vysoký výkon, úsporu nákladov aj energie, ekologicky šetrné vlastnosti a jednoduchosť použitia. Spoločnosť Samsung taktiež prevzala dve ocenenia BLI 2016 Winter Pick Awards za „Vynikajúcu A4 tlačiareň pre malé pracovné skupiny" a „Vynikajúcu A4 tlačiareň pre veľké pracovné skupiny". BLI je popredný nezávislý poskytovateľ hodnotenia zariadení a riešení pre zobrazovanie dokumentov.

„Vážime si, že sme boli ocenení ako popredný poskytovateľ tlačových riešení, ktoré pomáhajú vytvárať produktívnejšie a efektívnejšie pracovné prostredie. Dlhodobo sa snažíme prichádzať s takými tlačovými riešeniami, ktoré optimalizujú prácu v moderných, inteligentných kanceláriách. Je skvelé, že kľúčové silné stránky našich čiernobielych a multifunkčných tlačiarní sú opäť potvrdené nezávislým hodnotením Buyers Laboratory," povedal Sungwon Song, senior viceprezident divízie Printing Solutions Business v spoločnosti Samsung Electronics.

„Spoločnosť Samsung Electronics rozumie tomu, čo zákazníci od svojich tlačových riešení najviac potrebujú: spoľahlivosť, produktivitu a efektivitu. Samsung ponúka produkty, ktoré sa vyznačujú vysokým výkonom a primeranými nákladmi. Tým si udržuje svoju pozíciu popredného poskytovateľa v odvetví tlačiarenských riešení," povedala Marlene Orr, riaditeľka produktovej analýzy kancelárskeho vybavenia v BLI.

Dve ďalšie ocenenia BLI 2016 Winter Pick Awards

Samsung navyše získal ďalšie dve ocenenia BLI 2016 Pick Awards, ktoré sa udeľujú dvakrát ročne (v zime a v lete).

Tlačiareň Samsung ProXpress M3825DW uspela v kategórii „Vynikajúca A4 tlačiareň pre malé pracovné skupiny". Modely ProXpress sú schopné tlačiť 40 stránok za minútu a ponúkajú celý rad funkcií vhodných pre malé a stredné podniky. Napríklad webová platforma Extensible Open Architecture (XOA) umožňuje rýchlu implementáciu softvéru tretích strán, rovnako ako mobilnú tlač prostredníctvom služby Google Cloud Print.

Ocenenie BLI 2016 Winter Pick v kategórii „Vynikajúca A4 tlačiareň pre veľké pracovné skupiny" získala tlačiareň Samsung ProXpress M4530. Tá dokáže vytlačiť až 47 strán za minútu a 1GHz dvojjadrový procesor poskytuje výkon a kapacitu potrebnú na splnenie náročných tlačových úloh. Spoločnosti môžu s touto tlačiarňou šetriť prevádzkové náklady a čas vďaka dlhej životnosti bubna a vysoko výnosnému toneru.

Najprísnejšie hodnotenie na trhu

Ocenenie Séria roka od BLI uznáva výrobcov, ktorých produktový rad je určený celkovo ako najlepší vo svojej kategórii na základe výsledkov skúšok všetkých modelov, ktoré boli testované počas dôsledného dvojmesačného laboratórneho hodnotenia. Výber robí veľmi skúsený tím technikov a analytikov BLI po vyčerpávajúcich, komplexných laboratórnych testoch desiatok zariadení od všetkých hlavných výrobcov.

Produkty, ktoré preukázali najlepšie výkony počas rozsiahleho súboru laboratórnych testov BLI v predchádzajúcich šiestich mesiacoch, získavajú ocenenie BLI Winter Pick alebo BLI Summer Pick.

Viac informácií nájdete na: news.samsung.com 


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Veracomp plánuje predstaviť mrazivé novinky z Red Hatu

19.01.2017 12:00

Veracomp Slovakia s.r.o., distribútor s prívlastkom VAD (čiže Value Added Distributor), poskytuje pridanú hodnotu aj vo forme vzdelávania. V spolupráci s Red Hat na Slovensku plánuje Veracomp pre svo ...

Tlačové správy

ČR: Audiosystémy pre domáce kino Bose Lifestyle 600 a Lifestyle 650 - potešenie pre uši aj oči

19.01.2017 11:00

Systémy pro domácí kino mají u Bose dlouholetou tradici a uživateli i odborníky jsou řazeny na vrchol nabídky v této oblasti. Nyní přichází na náš trh dvě zcela nová řešení – Bose Lifestyle 600 a Life ...

Tlačové správy

Taxify ponúka zľavu 20 % na všetky jazdy

19.01.2017 10:40

Populárna aplikácia Taxify spustila akciu, ktorá o pätinu znižuje cenu za každé využitie služby do konca januára. Vďaka nízkej minimálnej platbe za jazdu sa služba vyplatí aj pri kratších presunoch po ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá