10.2.2016 0 Comments

Tlačiarne Samsung získali po štvrtýkrát ocenenie od Buyers Laboratory

Víťazne vzišli tlačiarne Samsung z nezávislého testu vďaka spoľahlivosti, kvalite tlače, energetickej účinnosti a jednoduchému používaniu. Celkovo udelil Buyers Laboratory spoločnosti Samsung tri ocenenia.

Spoločnosť Samsung Electronics Co., Ltd. získala ocenenie „Čiernobiela tlačiareň/séria multifunkčných tlačiarní roka 2016" od Buyers Laboratory Inc. (BLI). Zvíťazila tak štvrtýkrát od roku 2012. Toto uznanie získali tlačiarne za spoľahlivosť, dizajn, vysoký výkon, úsporu nákladov aj energie, ekologicky šetrné vlastnosti a jednoduchosť použitia. Spoločnosť Samsung taktiež prevzala dve ocenenia BLI 2016 Winter Pick Awards za „Vynikajúcu A4 tlačiareň pre malé pracovné skupiny" a „Vynikajúcu A4 tlačiareň pre veľké pracovné skupiny". BLI je popredný nezávislý poskytovateľ hodnotenia zariadení a riešení pre zobrazovanie dokumentov.

„Vážime si, že sme boli ocenení ako popredný poskytovateľ tlačových riešení, ktoré pomáhajú vytvárať produktívnejšie a efektívnejšie pracovné prostredie. Dlhodobo sa snažíme prichádzať s takými tlačovými riešeniami, ktoré optimalizujú prácu v moderných, inteligentných kanceláriách. Je skvelé, že kľúčové silné stránky našich čiernobielych a multifunkčných tlačiarní sú opäť potvrdené nezávislým hodnotením Buyers Laboratory," povedal Sungwon Song, senior viceprezident divízie Printing Solutions Business v spoločnosti Samsung Electronics.

„Spoločnosť Samsung Electronics rozumie tomu, čo zákazníci od svojich tlačových riešení najviac potrebujú: spoľahlivosť, produktivitu a efektivitu. Samsung ponúka produkty, ktoré sa vyznačujú vysokým výkonom a primeranými nákladmi. Tým si udržuje svoju pozíciu popredného poskytovateľa v odvetví tlačiarenských riešení," povedala Marlene Orr, riaditeľka produktovej analýzy kancelárskeho vybavenia v BLI.

Dve ďalšie ocenenia BLI 2016 Winter Pick Awards

Samsung navyše získal ďalšie dve ocenenia BLI 2016 Pick Awards, ktoré sa udeľujú dvakrát ročne (v zime a v lete).

Tlačiareň Samsung ProXpress M3825DW uspela v kategórii „Vynikajúca A4 tlačiareň pre malé pracovné skupiny". Modely ProXpress sú schopné tlačiť 40 stránok za minútu a ponúkajú celý rad funkcií vhodných pre malé a stredné podniky. Napríklad webová platforma Extensible Open Architecture (XOA) umožňuje rýchlu implementáciu softvéru tretích strán, rovnako ako mobilnú tlač prostredníctvom služby Google Cloud Print.

Ocenenie BLI 2016 Winter Pick v kategórii „Vynikajúca A4 tlačiareň pre veľké pracovné skupiny" získala tlačiareň Samsung ProXpress M4530. Tá dokáže vytlačiť až 47 strán za minútu a 1GHz dvojjadrový procesor poskytuje výkon a kapacitu potrebnú na splnenie náročných tlačových úloh. Spoločnosti môžu s touto tlačiarňou šetriť prevádzkové náklady a čas vďaka dlhej životnosti bubna a vysoko výnosnému toneru.

Najprísnejšie hodnotenie na trhu

Ocenenie Séria roka od BLI uznáva výrobcov, ktorých produktový rad je určený celkovo ako najlepší vo svojej kategórii na základe výsledkov skúšok všetkých modelov, ktoré boli testované počas dôsledného dvojmesačného laboratórneho hodnotenia. Výber robí veľmi skúsený tím technikov a analytikov BLI po vyčerpávajúcich, komplexných laboratórnych testoch desiatok zariadení od všetkých hlavných výrobcov.

Produkty, ktoré preukázali najlepšie výkony počas rozsiahleho súboru laboratórnych testov BLI v predchádzajúcich šiestich mesiacoch, získavajú ocenenie BLI Winter Pick alebo BLI Summer Pick.

Viac informácií nájdete na: news.samsung.com 


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: Alcatel LINK ZONE - LTE (4G) Wifi router do vrecka

26.10.2016 11:30

Firma TCL Communication uvedla na český a slovenský trh LTE (4G) Wi-Fi router Alcatel LINK ZONE. Novinka poslouží jako mobilní přístupový bod k internetu pro až 15 různých zařízení s WiFi připojením. ...

Tlačové správy

Čína chce investovať na Slovensku – privítali by u nás logistické centrum

26.10.2016 11:10

Podpredseda vlády pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini dnes rokoval s delegáciou Medzinárodnej obchodnej komory Hodvábnej cesty (SRCIC – Silk Road Chamber of International Commerce, Hong K ...

Tlačové správy

ČR: Herný headset Cooler Master MasterPulse Pro s RGB, Bass FX a 7.1 kanálovým zvukom

26.10.2016 11:00

Společnost Cooler Master, lídr v oblasti designu a výroby počítačových komponent a periferií, uvádí na trh herní sluchátka MasterPulse Pro. Vylepšená verze předchozích MasterPulse Over-ear nabízí naví ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá