6.11.2012 0 Comments

Tlačiareň štítkov Brady BBP33

Spoločnosť Brady, popredný výrobca tlačových systémov a materiálov pre značenie, uvádza na trh tlačiareň štítkov BBP33. Nový tlačový systém Brady s jednoduchou obsluhou využíva „vkladacie" spotrebné materiály, vďaka čomu ich dokáže používateľ kompletne vymeniť za menej ako 20 sekúnd bez nutnosti nastavovania či kalibrácie.

Tlačiareň BBP33 bola navrhnutá s cieľom maximálne uľahčiť a urýchliť výrobu štítkov. Je určená pre používateľov, ktorí musia často meniť typy štítkov. Nová tlačiareň zároveň pomáha znížiť náklady a zlepšiť produktivitu tým, že úplne eliminuje tlač prázdnych štítkov vďaka vysokej kvalite tlače už od prvého štítku.

„Strata času pri nastavovaní tlačiarne dokáže byť naozaj frustrujúca", hovorí Hilde De Swerdt, produktový manažér tlačových systémov pre oblasť EMEA (EMEA Product Marketing Manager for Printing Systems). „Pri vývoji tlačiarne BBP33 sa nám podarilo skresať čas potrebný na nastavenie na absolútne minimum. Obľúbia si ju najmä používatelia, ktorí potrebujú tlačiť rôzne typy značenia. Jej obsluha je jednoduchá a intuitívna. Používateľ na nej dokáže tlačiť štítky v špičkovej kvalite prakticky bez zaškolenia."

Tlačiareň BBP33 je schopná tlačiť na 600 typov štítkov a 40 rôznych materiálov. Zariadenie dokáže pracovať s najrôznejšími typmi vysekaných štítkov na označovanie produktov, káblov a laboratórnych vzoriek, ako aj s celým radom materiálov na výrobu bezpečnostných tabuliek a informačných nápisov.

Označovanie produktov
Výrobné prevádzky s rôznorodými požiadavkami na označovanie - od výroby štítkov na dosky plošných spojov až po označovanie káblov pomocou bužírok - ocenia tlačiareň BBP33 vďaka výnimočne rýchlej a pružnej výmeny spotrebného materiálu bez zbytočného odpadu. Toto zariadenie ponúka vysoký stupeň kompatibility s množstvom materiálov v štandardných aj individuálnych formátoch, ktoré odolávajú pôsobeniu najrôznejších chemikálií a extrémnym teplotám.

Označovanie vodičov a káblov
Vďaka schopnosti tlačiť na rôzne typy štítkov sa tlačiareň BBP33 uplatní v elektrotechnickom priemysle, ako aj vo všetkých odvetviach, kde sa používa veľké množstvo vodičov a káblov. Nezáleží na tom, či sa používajú obľúbené samolaminovacie štítky a zmršťovacie bužírky alebo ide o označovanie čelných panelov a svorkovníc, tlačiareň BBP33 určite zlepší celkovú produktivitu štítkov. Dokáže totiž správne vytlačiť štítok ihneď bez akéhokoľvek manuálneho nastavovania tlačiarne. Tlačiareň Brady BBP33 zvládne aj tlač na obe strany zmršťovacej bužírky bez plytvania čo i len jedinou bužírkou. To tlačiarne iných značiek tak ľahko nedokážu.

Bezpečnostné značky a informačné nápisy
Vďaka svojej všestrannosti predstavuje tlačiareň BBP33 cenovo výhodné riešenie výroby bezpečnostných a informačných nápisov pre akékoľvek priestory. Nová tlačiareň vyrobí bezpečnostné, identifikačné, interiérové aj exteriérové nápisy. Tieto je možné tlačiť na odolné materiály, schopné vydržať aj v extrémnych podmienkach. Pomocou jedinej tlačiarne tak môžete vyrobiť všetko, od fotoluminiscenčného značenia východov, až po označovanie podľa noriem GHS/CLP alebo značenie potrubí. Zákazníci si teraz môžu vybrať model BBP31 pre prácu v samostatnom režime alebo zvoliť model BBP33 s napojením na PC. Všetky materiály pre tlačiareň BBP31 možno používať aj s tlačiarňou BBP33.

Označovanie v laboratóriách
Laboratórnych pracovníkov zbaví tlačiareň BBP33 starostí s označovaním vzoriek pre zaistenie sledovateľnosti a identifikovateľnosti, vďaka čomu sa budú môcť viac sústrediť na iné dôležité úlohy. Tlačiarni BBP33 nerobí problém tlač ani na materiály a formáty špeciálne vyvinuté pre náročné laboratórne prostredia, čo je záruka trvalej identifikovateľnosti vzoriek. Vďaka malej ploche, kompatibilite so špeciálnymi materiálmi pre laboratórne štítky a všestrannej použiteľnosti je tlačiareň BBP33 ideálnou voľbou pre laboratóriá.

Tlačiareň BBP33 spolupracuje so softvérmi od spoločnosti Brady na dizajn štítkov, akými sú Markware, LabelMark a CodeSoft. Ide o sofistikované programy pre rýchlu tvorbu značenia a čiarových kódov, ktoré ponúkajú široké možnosti vkladania ďalších symbolov a rôznych dát.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 3

Hyperloop bude aj v Českej republike. Cesta z Bratislavy do Brna potrvá len 10 minút

20.01.2017 00:25

Na realizáciu futuristického dopravného systému Elona Muska Hyperloop sa podujali už dve spoločnosti – Hyperloop One a Hyperloop Transportation Technologies (HTT). Tá druhá už získala investície v hod ...

Biznis

Tvorca Androidu chce uviesť na trh high-end smartfón, ktorý bude vážnou konkurenciou pre Apple aj Samsung

19.01.2017 00:35

Tvorca operačného systému Android Andy Rubin chce spolu s asi 40-členným tímom bývalých zamestnancov Googlu a Applu založiť spoločnosť Essential. Tá bude pracovať na viacerých spotrebiteľských hardvér ...

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá