3.2.2012 0 Comments

Tlač štítkov z mobilu

Nové tlačiarne štítkov Brady BMP™51 a BMP™53 s technológiou Bluetooth® Vám umožňujú tvorbu, úpravu a tlač štítkov pomocou inteligentného telefónu s operačným systémom Android.

Spoločnosť Brady Corporation uvádza na trh tlačiarne štítkov BM51 a BM53. Sú to prvé modely Brady so sieťovou kartou vybavenou Bluetooth® technológiou. Štítky je odteraz možné navrhovať a tlačiť pomocou inteligentného telefónu s operačným systémom Android, a to prostredníctvom voľnej aplikácie Brady Mobile.

Tlačiarne štítkov BM51 a BM53 sú ideálne zariadenia pre okamžitú tlač kvalitných štítkov priamo na mieste výkonu práce. Obidva modely sú pripravené na bezdrôtové pripojenie prostredníctvom zabudovanej sieťovej karty Brady s technológiou Bluetooth® a voliteľnou Wi-Fi kartou. Štítkovač BM51 je navyše vybavený LCD displejom a klávesnicou QWERTY, takže umožňuje aj tradičný spôsob vytvárania štítkov priamo na tlačiarni.

„Zariadenia BMP 51 a 53 sú prvé tlačiarne vybavené technológiou Bluetooth® a kompatibilné s našou nedávno uvedenou bezplatnou aplikáciou Brady Mobile určenou pre systém Android. Aplikácia Brady Mobile umožňuje pracovníkom v teréne tlačiť štítky ihneď a kdekoľvek pomocou inteligentného telefónu s operačným systémom Android - bez nutnosti nosiť so sebou notebook alebo iné zariadenie," vysvetľuje Gino Van der Ven, regionálny produktový manažér spoločnosti Brady Corporation. Aplikácia Brady Mobile bola špeciálne navrhnutá na jednoduché vytváranie predlôh štítkov. Navyše obsahuje nielen funkciu čiarových kódov, ale aj množstvo symbolov a piktogramov.

Ďalšou novinkou je kazeta s jednoduchým vkladaním, ktorá má v sebe navinutý materiál štítkov a aj popisovaciu pásku. Obidva modely tiež prinášajú technológiu „smart cell" (inteligentný čip), ktorá zabezpečuje automatické naformátovanie štítka podľa vloženej kazety. Tlačiarne sú vybavené odolnou rezačkou na hotové štítky, ďalej ponúkajú vysokorýchlostnú tlač a možnosť pripojenia k počítaču cez USB pre využitie softvéru LabelMark od spoločnosti Brady, ktorým môže používateľ navrhovať štítky v pokročilom režime. Zariadenia je možné napájať batériami typu AA, adaptérom na 220V alebo nabíjateľným lítium-iónovým akumulátorom.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 3

Hyperloop bude aj v Českej republike. Cesta z Bratislavy do Brna potrvá len 10 minút

20.01.2017 00:25

Na realizáciu futuristického dopravného systému Elona Muska Hyperloop sa podujali už dve spoločnosti – Hyperloop One a Hyperloop Transportation Technologies (HTT). Tá druhá už získala investície v hod ...

Biznis

Tvorca Androidu chce uviesť na trh high-end smartfón, ktorý bude vážnou konkurenciou pre Apple aj Samsung

19.01.2017 00:35

Tvorca operačného systému Android Andy Rubin chce spolu s asi 40-členným tímom bývalých zamestnancov Googlu a Applu založiť spoločnosť Essential. Tá bude pracovať na viacerých spotrebiteľských hardvér ...

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá