Image
3.4.2014 0 Comments

ThinkPad tablet 8 - Vybavený technológiou pre úspešných profesionálov

Spoločnosť Lenovo, líder na trhu PC, prináša na slovenský trh tablet ThinkPad 8, ďalší prírastok v profesionálnej rodine Think. Svojím PC výkonom je pripravený poskytnúť biznis užívateľom efektívny pracovný výkon kdekoľvek a kedykoľvek. Výborný 8,3'' Full HD displej, dlhšia životnosť batérie, multimediálne vybavenie, to všetko zabalené v ľahkom, tenkom a štýlovom tablete s inovatívnym Quick shot krytom.

ThinkPad tablet8.jpg

Praktickosť tabletu ThinkPad 8 pri práci na cestách, predurčuje osem hodinová výdrž batérie a váha zariadenia menej ako pol kilogramu. Kvalitný 8,3'' širokouhlý displej s povrchovou úpravou znižujúcou znečistenie, s pomerom strán 16:10 a s Full HD rozlíšením 1920x1200 bodov, poskytuje v porovnaní s tabletmi tejto veľkostnej triedy o 25 percent väčšiu zobrazovaciu plochu.

Určite zaujmú sýte farby kvalitného obrazu a 180 stupňové pozorovacie uhly zabezpečené technológiou IPS. Takisto dobrý kontrast a zvýšená svietivosť 370 nit poskytujú možnosť pohodlnej práce v exteriéroch. Efektívnosť využitia znásobuje aj bezprostredná pripravenosť pre prácu, ktorá je samozrejmosťou, či už spustením aplikácií pre systém Windows 8 optimalizovaných pre dotykové zariadenie, ako aj aktivácia bežného softvéru.

V oblasti konektivity podporuje ThinkPad 8 Wifi 802.11 a/b/g/n, Bluetooth ® 4.0 či voliteľne globálnu podporu 3G/AG sietí. Zároveň disponuje možnosťou jednoduchého pripojenia k televízoru s HD rozlíšením, alebo inému zobrazovaciemu zariadeniu prostredníctvom portu s výstupom micro HDMI. Pohodlné prezeranie prezentácií umožní aplikácia Lenovo Quick Cast 2.0, pre video v HD rozlíšení je pripravená aplikácia Lenovo Quick Dispaly 2.0.

Predná kamera s rozlíšením 2 Mpx prináša čistý obraz pre video konferencie, podporu digitálnych mikrofónov dual - array, s funkciou redukcie šumu a tiež optimalizáciou pre VoIP. Zadná kamera s rozlíšením 8 Mpx s automatickým zaostrovaním, bleskom a nahrávaním videa, znásobuje praktickosť tohoto profesionálneho zariadenia.

Pre využitie funkcie Quickshot stačí len jednoducho odkryť klapku objektívu, čo naštartuje automatické použitie tabletu pre rýchle snímanie. Pri sklopení poskytuje kryt svoje využitie aj ako stojan a v režime stan je ideálny na prezentovanie okolo sediacemu publiku.

Výnimočný výkon zabezpečený štvorjadrovým procesorom Intel Atom Z3770 (Bay Trail) s frekvenciou 2,4 GHz, úložný priestor až 128GB, microUSB 3.0 port a overené bezpečnostné vlastnosti v jednoduchšom a čistejšom dizajnovom prevedení, doplnené vylepšenými prvkami, sú tými správnymi argumentmi pre výber ThinkPad 8 na prácu aj zábavu na cestách.

ThinkPad 8 je na slovenskom trhu k dispozícii v cene od 455 Eur s DPH.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: NETGEAR predstavil najrýchlejší Wifi router R9000

21.10.2016 10:10

Společnost NETGEAR, Inc. (NASDAQGM: NTGR), globální dodavatel inovativních síťových produktů pro koncové uživatele, firmy i poskytovatele služeb, představuje Nighthawk X10 (R9000), první a nejrychlejš ...

Tlačové správy

Microsoft podporuje Europe Code Week a učí deti programovať

21.10.2016 10:00

Jednou z najdôležitejších výziev pracovného trhu Európskej únie bude riešenie priepasti medzi ponukami práce v odbore moderných technológií a digitálnymi zručnosťami mladých ľudí. Pracovný trh Únie to ...

Tlačové správy

Facebook denne priláka viac ako milardu používateľov. Sociálne siete ale prinášajú riziká

21.10.2016 09:40

Obľuba sociálnych sietí stále rastie. Podľa výskumu spoločnosti PewResearch Center využíva sociálne médiá 90 % ľudí vo veku od 18 do 29 rokov, výrazný nárast pozorujeme aj u starších užívateľov. Na so ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá