Image
4.5.2016 0 Comments

Tesco mobile Bodka: volania za 3,9 centa a žiadne podmienky

Tesco mobile spúšťa predaj nového predplateného programu Tesco mobile Bodka, s ktorým zákazník volá a SMS-kuje za bezkonkurenčných 3,9 centa, a to bez akýchkoľvek podmienok. A bodka.

„Verím, že touto novou ponukou oslovíme aj tých, ktorí doteraz váhali, aby sa pridali k vyše 200-tisíc zákazníkom, ktorí si vážia svoje peniaze a vedia oceniť hodnotu, ktorú im za ne dávame. Aby sme im to uľahčili, zjednotili sme cenu volaní aj SMS na baťovských 3,9 centa, navyše bez akýchkoľvek háčikov,“ uviedol Alexander Vlčko, marketingový manažér Tesco mobile.

Zákazníci Tesco mobile sa môžu na cenu 3,9 centa spoľahnúť, kedykoľvek potrebujú volať či SMS-kovať – cena sa nemení podľa toho, akou vysokou sumou si dobili kredit či aktiváciou doplnkových služieb.

„Cena nie je časovo obmedzená a naši zákazníci si nemusia kupovať žiadne balíky služieb či dobíjať sa pravidelne vysokými sumami, aby ju získali. V Tesco mobile veríme v užitočnosť a výhodnosť – dávame zákazníkovi jednu zrozumiteľnú výhodnú cenu, ktorá platí. A bodka,“ dodal Alexander Vlčko.

Výhodnosť sa nekončí pri volaniach či SMS – nová karta prináša aj vôbec najlepšiu cenu surfovania počas celého dňa. Za deň využívania internetu zaplatí zákazník len 0,39 €. Rýchly Internet môže navyše využívať v robustnej 3G sieti poskytovateľa na celom Slovensku, a to bez potreby aktivácie. Stačí si otvoriť prehliadač a začať surfovať – jednoducho to funguje.

Novú predplatenú kartu si budú môcť zákazníci kúpiť predbežne do 31. augusta 2016.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Telekomunikácie

Slovak Telekom predstavil Immmr - konkurenciu pre WhatsApp, Viber či Skype

07.12.2016 00:15

Slovak Telekom včera uviedol komunikačnú aplikáciu immmr, ktorá kombinuje komunikáciu cez WiFi a mobilné dáta. Aplikácia immmr umožňuje posielať správy a súbory, realizovať bezplatné hovory a videohov ...

Telekomunikácie

Telefonovanie v EÚ bude od leta lacnejšie

05.12.2016 00:07

Telefonovanie a spotreba dát v rámci EÚ budú od leta lacnejšie. Konštatoval to minister dopravy, výstavby a regionálneho rozvoja Arpád Érsek. Na zasadnutí Rady EÚ v Bruseli sa totiž podarilo dosiahnuť ...

Telekomunikácie

Prieskum: Štvrtina mladých Slovákov sleduje televíziu v mobile alebo na tablete. SWAN im ponúka riešenie

08.11.2016 00:18

Poznáte ten idylický obraz, keď si večer celá rodina sadá spolu pred televíznu obrazovku a svorne pozerá program, na ktorom sa jej členovia dohodnú? Podľa prieskumu verejnej mienky takáto pohoda sa z  ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá