27.3.2013 0 Comments

Telekom zaraďuje Happy XL volania do štandardného portfólia paušálov Happy

Slovak Telekom zaradí v stredu 27. marca 2013 do svojej ponuky paušálov Happy program, ktorý zaknihoval vynikajúce predajné výsledky vo vianočnej kampani - Happy XL volania. Po úspešnom ťažení z neho Telekom vytvára štandardný šiesty program Happy paušálov. V predaji bude v dvoch verziách, pre záujemcov o akciový telefón, aj ako samostatný paušál.

Happy XL volania s akciovým telefónom
Happy XL volania obsahuje vynikajúcu kombináciu hlasových a dátových služieb. Za 29,99 € mesačne získa zákazník v štandardnom profile:

- neobmedzené volania do všetkých sietí na Slovensku
- Internet v mobile 500

Navyše si môže zobrať akciové telefóny s mesačnými príplatkami na úrovni paušálu Happy L. Mnohé súčasné vlajkové lode výrobcov či modely strednej triedy tak získa za výborné ceny na trhu.

Happy XL volania bez akciového telefónu
Pokiaľ zákazník nemá záujem o akciový telefón, získa na prvých 6 mesiacov profil vyššieho programu - Happy XL. Zákazník bude môcť využívať:

- Neobmedzené volania do všetkých sietí
- Neobmedzené SMS a MMS
- Neobmedzený internet v mobile

Prvých 6 mesiacov tak využívať za 29,99 € mesačné plnohodnotný flat-rate paušál a potom prejde na variant s neobmedzenými volaniami na Slovensku.

Kompletná ponuka Happy od 27.3.2013
Štandardná ponuka paušálov Happy obsahuje po novom šesť paušálov, ktoré Telekom priebežne môže doplniť o akciové varianty.

Šestica paušálov v rozpätí od 9,99 do 39,99 € ponúka zákazníkom množstvo možností, každý paušál však obsahuje neobmedzené volania do siete Telekomu, voľné minúty do všetkých sietí (prípadne slovenský flat-rate) a aj dátový balíček.

Program

XS

S

M

L

XL volania

XL

Mesačný poplatok

9,99 €

16,99 €

23,99 €

29,99 €

29,99 €

39,99 €

Neobmedzené volania
(sieť Telekom)

večer+víkend

nonstop

nonstop

nonstop

nonstop

nonstop

Voľné minút y
(všetky siete)

50

100

150

250

neobmedzene

neobmedzene

Neobmedzené SMS/MMS

-

-

áno

áno

-

áno

Internet v mobile

100 MB

100 MB

500 MB

neobmedzený

500 MB

neobmedzený

V čase do 30. apríla 2013 ponúka Telekom aj siedmy, špeciálny paušál Happy XS s bezplatnými volaniami zákazníka trom svojim známym.

Neobmedzené volania so svojimi blízkymi ponúkne Telekom už od 9,99 € mesačne - a navyše paušál obsahuje neobmedzené volania počas večerov a víkendov, 50 voľných minút do všetkých sietí a internet v mobile.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Konferencia PyCon sa po roku vracia na Slovensko

20.01.2017 14:11

Druhý ročník komunitnej konferencie avizuje špeciálny program pre učiteľov informatiky Príležitosť zoznámiť sa s jedným z najpopulárnejších programovacích jazykov súčasnosti, inšpirovať profesionálov ...

Tlačové správy

Desať MFZ Sharp dostalo ocenenie „vysoko odporúčané“ od laboratória BLI

20.01.2017 13:00

Nový rad MFZ Sharp bol ocenený za kvalitu, spoľahlivosť a jednoduchosť používania popredným hodnotiteľom Buyers Laboratory LLC Nový rad produktov MFZ Sharp s názvom Advanced and Essentials získal oce ...

Tlačové správy

Synology predstavuje službu Surveillance Station 8.0

20.01.2017 12:30

Spoločnost Synology® Inc. dnes oficiálne oznámila vydanie služby Surveillance Station 8.0, ktorá obsahuje nového a praktického desktopového klienta, inteligentné technológie viacerých dátových prúdov ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá