13.8.2012 0 Comments

Telekom uvádza Happy – novú rodinu mobilných paušálov s neobmedzenými službami

Telekom uvedie 15. augusta 2012 novú rodinu mobilných paušálov Happy. Séria programov bude obsahovať neobmedzené volania do siete Telekom, pričom pri štyroch programoch ich možno využívať 24 hodín denne. Vyššie programy majú aj neobmedzené SMS či dáta. Navyše si budú môcť zákazníci aktivovať ďalšie služby ako doplnkové balíčky. Happy je k dispozícii štandardne aj bez viazanosti.

Rodina paušálov Happy - od XS po XL
Telekom ponúkne Happy rozložené v cenovej kategórii od 9,99 do 44,99 €. Každý program bude obsahovať neobmedzené volania do siete Telekomu - od programu Happy S sú nonstop a bez FUP. Happy XS ponúka neobmedzené volania do Telekomu počas večeru a víkendov, rovnako bez FUP.

Každý program obsahuje voľné minúty do všetkých sietí, a to v rozmedzí od 50 do 250 minút. Happy XL bude mať neobmedzené množstvo voľných minút do všetkých sietí bez FUP. Cena po prekročení minút je 13 centov pre Happy XS a S, resp. 6 centov pre Happy M a Happy L.

Od Happy M môžu zákazníci využívať neobmedzené SMS i MMS. Pre nižšie programy stojí textová a najnovšie aj multimediálna správa rovnako: 10 centov.

Každý program obsahuje mobilný internet - od 100 MB po neobmedzený variant (2000 MB dát plnou rýchlosťou, potom prenos dát rýchlosťou 64 kbps). Pri prekročení dátového balíka pri nižších programov platí cena 0,10 € za 1 MB.

Program Happy XL je prvý full-flat program Telekomu a za 44,99 € ponúka:
- neobmedzené volania do všetkých slovenských sietí
- neobmedzené SMS a MMS do všetkých slovenských sietí
- Neobmedzený internet v mobile
- najvýhodnejšiu dotáciu na akciové telefóny

Program

XS

S

M

L

XL

Mesačný poplatok

9,99 €

16,99 €

23,99 €

29,99 €

44,99 €

Neobmedzené volania do siete Telekomu

večer+víkend

nonstop

nonstop

nonstop

nonstop

Voľné minút y do všetkých sietí

50

100

150

250

neobmedzene

Neobmedzené SMS/MMS

-

-

áno

áno

áno

Internet v mobile

100 MB

100 MB

500 MB

neobmedzený

neobmedzený

Doplnkové balíčky pre Happy

K programom Happy si môžu zákazníci aktivovať aj ďalšie balíčky služieb na rozšírenie svojho programu o väčšie množstvo dát, SMS či volania.

Na výber sú nasledujúce dodatočné služby:
- 100 minút volaní za 6,99 € mesačne k Happy XS až L
- neobmedzené SMS a MMS za 6,99 mesačne € k Happy XS a S
- Neobmedzený internet v mobile za 5,99 € mesačne k Happy M / 10,99 € mesačne k Happy XS a S
- volania na zahraničné čísla v EÚ a USA za 9 centov za 1,99 € mesačne

Novinkou bude aj špeciálny balíček neobmedzených volaní na tri slovenské čísla. Zákazníci si ich vyberú nielen v sieti Telekomu, ale aj mimo nej, a môžu na ne volať neobmedzene za 9,99 € mesačne.

Varianty programov Happy
K dispozícii budú tri varianty programov Happy - s 24-mesačnou viazanosťou s telefónom, s 24-mesačnou viazanosťou bez telefónu a bez viazanosti.

Najviac extra benefitov získa zákazník pri 24-mesačnej viazanosti bez telefónu:
- 30% zľavu na doplnkový balíček (pri aktivácii paušálu či počas viazanosti)
- výhody vyššieho paušálu na 6 mesiacov: profil programu L pri XS a S paušáloch či plný profil programu XL pri M a L paušáloch
- 100% zľavu na balíček volaní na zahraničné čísla v EÚ a USA

Pri 24-mesačnej viazanosti s telefónom získava zákazník:
- možnosť kúpy telefónu za špeciálne mesačné poplatky
- 30% zľavu na doplnkový balíček (pri aktivácii paušálu aj počas viazanosti)

Programy bez viazanosti majú štandardné ceny a zákazník ich využíva podľa potreby.

Akciové telefóny k Happy
Pre programy Happy pripravil Telekom odlišnú schému dotovania telefónov. Výhoda spočíva v rozložení ceny telefónu na mesačné poplatky k paušálu, pričom ponuka telefónov bude rozdelená na tri kategórie - tzv. obľúbené, štýlové a exkluzívne. Navyše platí, že čím vyšší program si chce zákazník zobrať, tým väčšiu ponuku telefónov bude mať k dispozícii.

Za telefón neplatí zákazník pri aktivácii paušálu, ale počas viazanosti a jeho cenu má rozloženú na mesačné príplatky od 1 do 13 €, ktoré sa pripočítajú k cene paušálu.

K programom Happy pripravuje Telekom špeciálne akcie, keď budú môcť získať akciový telefón už za 1 € mesačne napriek štandardne vyšším príplatkom.

Existujúce paušály naďalej v ponuke
Aj po uvedení portfólia Happy ostanú existujúce programy naďalej v ponuke vrátane flexibilných Podľa seba, ktoré zákazníkom umožňujú skladať si balíčky služieb podľa predstáv a meniť si ich v prípade potreby aj počas viazanosti.

Pri existujúcich programoch sa bude uplatňovať naďalej aj doterajšia metóda dotácie telefónov - zákazník zaplatí pri aktivácii či prolongácii stanovenú cenu telefónu určenú podľa vybraného programu.


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

JUMP soft je najrýchlejšie rastúca IT firma na Slovensku. Toto sú ďalšie

24.10.2016 00:08

Deloitte zverejnil rebríček 50 najrýchlejšie rastúcich technologických spoločností v strednej Európe. Zo Slovenska sa v rebríčku CE Technology Fast 50 umiestnilo tento rok 5 spoločností – najvyššie um ...

Biznis

Yrobot Cup: Stredné školy si zmerali sily v elektronike, informatike a počítačovom inžinierstve

24.10.2016 00:09

V Bratislave prebehol Yrobot Cup,  prezentácia a vyhodnotenie projektov v rámci programu Stredné školy a technika 2015 ktorú podporuje Nadácia Volkswagen Slovakia. Nadácia od roku 2012 vyhlasuje gran ...

Biznis

Pozrite si fotografie z IT GALA

22.10.2016 00:20

Pozrite si ako vyzeralo prestížne výročné podujatie slovenskej komunity informačných technológií a telekomunikácií IT GALA 2016. O príjemné prostredie, zábavu, zaujímavých ľudí z IT komunity a skvelé ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá