5.11.2012 0 Comments

Telekom štartuje vianočnú kampaň

Telekom dnes štartuje svoju vianočnú reklamnú kampaň Happy Vianoce. Eva Máziková, najurozprávanejšia taxikárka na Slovensku, vymenila volant za mikrofón a spolu s 32 talentovanými deťmi prespievala známy hit Happy Day.

Link: http://www.youtube.com/watch?v=i8pOYEn8pt4

V novom vianočnom spote Telekomu účinkujú detskí tanečníci z HIP HOP fakulty, ktorým choreografiu pripravili Johnny Mečoch a Melánia Kasenčáková.

Okrem zboristov, ktorých umelecky viedol Peter Graus, pesničku naspievali aj Ester Náništová z Detského speváckeho zboru Slovenského rozhlasu a rómsky spevák Lacko Baroš z Divých makov (v lete sa predstavil aj na festivale rómskej kultúry Cigánsky bašavel, ktorého generálnym partnerom bol Nadačný fond Telekom).

Spot sa nakrúcal dva dni v Banskej Štiavnici a zahrali si v ňom aj miestni obyvatelia. Hudobný aranžmán pripravil Creative Music House, ktorý komponuje aj pre Tinu či Richarda Müllera. Režisérkou spotu bola Jasmina Blaževič. Tá pre Telekom už v minulosti nakrútila úspešnú kampaň s Rytmusom.

„Predvianočné obdobie je pre nás už tradične tým najdôležitejším v roku. Som presvedčený, že naša nová kampaň bude rovnako úspešná ako predchádzajúce a opäť sa zaradí medzi tie najoriginálnejšie. Verím, že so službami Telekomu bude pre našich zákazníkov každý deň, nielen počas Vianoc, Happy Day," povedal Dušan Švalek, výkonný riaditeľ pre mass market segment Telekomu.

Hlavnú ideu kampane pripravila agentúra MUW Saatchi & Saatchi.
Kreatívny riaditeľ: Rasťo Michalík, Peter Rajčák
Copywriter: Milan Bielik, Peter Rajčák
Art Director: Denisa Pajkošová
Account Director: Marek Lukoťka
Account Manager: Anna Dzurjaníková
Produkcia: Promea Communication
Réžia: Jasmina Blaževič
Hudba: CMH


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

JUMP soft je najrýchlejšie rastúca IT firma na Slovensku. Toto sú ďalšie

24.10.2016 00:08

Deloitte zverejnil rebríček 50 najrýchlejšie rastúcich technologických spoločností v strednej Európe. Zo Slovenska sa v rebríčku CE Technology Fast 50 umiestnilo tento rok 5 spoločností – najvyššie um ...

Biznis

Yrobot Cup: Stredné školy si zmerali sily v elektronike, informatike a počítačovom inžinierstve

24.10.2016 00:09

V Bratislave prebehol Yrobot Cup,  prezentácia a vyhodnotenie projektov v rámci programu Stredné školy a technika 2015 ktorú podporuje Nadácia Volkswagen Slovakia. Nadácia od roku 2012 vyhlasuje gran ...

Biznis

Pozrite si fotografie z IT GALA

22.10.2016 00:20

Pozrite si ako vyzeralo prestížne výročné podujatie slovenskej komunity informačných technológií a telekomunikácií IT GALA 2016. O príjemné prostredie, zábavu, zaujímavých ľudí z IT komunity a skvelé ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá