5.11.2012 0 Comments

Telekom štartuje vianočnú kampaň

Telekom dnes štartuje svoju vianočnú reklamnú kampaň Happy Vianoce. Eva Máziková, najurozprávanejšia taxikárka na Slovensku, vymenila volant za mikrofón a spolu s 32 talentovanými deťmi prespievala známy hit Happy Day.

Link: http://www.youtube.com/watch?v=i8pOYEn8pt4

V novom vianočnom spote Telekomu účinkujú detskí tanečníci z HIP HOP fakulty, ktorým choreografiu pripravili Johnny Mečoch a Melánia Kasenčáková.

Okrem zboristov, ktorých umelecky viedol Peter Graus, pesničku naspievali aj Ester Náništová z Detského speváckeho zboru Slovenského rozhlasu a rómsky spevák Lacko Baroš z Divých makov (v lete sa predstavil aj na festivale rómskej kultúry Cigánsky bašavel, ktorého generálnym partnerom bol Nadačný fond Telekom).

Spot sa nakrúcal dva dni v Banskej Štiavnici a zahrali si v ňom aj miestni obyvatelia. Hudobný aranžmán pripravil Creative Music House, ktorý komponuje aj pre Tinu či Richarda Müllera. Režisérkou spotu bola Jasmina Blaževič. Tá pre Telekom už v minulosti nakrútila úspešnú kampaň s Rytmusom.

„Predvianočné obdobie je pre nás už tradične tým najdôležitejším v roku. Som presvedčený, že naša nová kampaň bude rovnako úspešná ako predchádzajúce a opäť sa zaradí medzi tie najoriginálnejšie. Verím, že so službami Telekomu bude pre našich zákazníkov každý deň, nielen počas Vianoc, Happy Day," povedal Dušan Švalek, výkonný riaditeľ pre mass market segment Telekomu.

Hlavnú ideu kampane pripravila agentúra MUW Saatchi & Saatchi.
Kreatívny riaditeľ: Rasťo Michalík, Peter Rajčák
Copywriter: Milan Bielik, Peter Rajčák
Art Director: Denisa Pajkošová
Account Director: Marek Lukoťka
Account Manager: Anna Dzurjaníková
Produkcia: Promea Communication
Réžia: Jasmina Blaževič
Hudba: CMH


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 3

Hyperloop bude aj v Českej republike. Cesta z Bratislavy do Brna potrvá len 10 minút

20.01.2017 00:25

Na realizáciu futuristického dopravného systému Elona Muska Hyperloop sa podujali už dve spoločnosti – Hyperloop One a Hyperloop Transportation Technologies (HTT). Tá druhá už získala investície v hod ...

Biznis

Tvorca Androidu chce uviesť na trh high-end smartfón, ktorý bude vážnou konkurenciou pre Apple aj Samsung

19.01.2017 00:35

Tvorca operačného systému Android Andy Rubin chce spolu s asi 40-členným tímom bývalých zamestnancov Googlu a Applu založiť spoločnosť Essential. Tá bude pracovať na viacerých spotrebiteľských hardvér ...

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá