5.11.2012 0 Comments

Telekom štartuje vianočnú kampaň

Telekom dnes štartuje svoju vianočnú reklamnú kampaň Happy Vianoce. Eva Máziková, najurozprávanejšia taxikárka na Slovensku, vymenila volant za mikrofón a spolu s 32 talentovanými deťmi prespievala známy hit Happy Day.

Link: http://www.youtube.com/watch?v=i8pOYEn8pt4

V novom vianočnom spote Telekomu účinkujú detskí tanečníci z HIP HOP fakulty, ktorým choreografiu pripravili Johnny Mečoch a Melánia Kasenčáková.

Okrem zboristov, ktorých umelecky viedol Peter Graus, pesničku naspievali aj Ester Náništová z Detského speváckeho zboru Slovenského rozhlasu a rómsky spevák Lacko Baroš z Divých makov (v lete sa predstavil aj na festivale rómskej kultúry Cigánsky bašavel, ktorého generálnym partnerom bol Nadačný fond Telekom).

Spot sa nakrúcal dva dni v Banskej Štiavnici a zahrali si v ňom aj miestni obyvatelia. Hudobný aranžmán pripravil Creative Music House, ktorý komponuje aj pre Tinu či Richarda Müllera. Režisérkou spotu bola Jasmina Blaževič. Tá pre Telekom už v minulosti nakrútila úspešnú kampaň s Rytmusom.

„Predvianočné obdobie je pre nás už tradične tým najdôležitejším v roku. Som presvedčený, že naša nová kampaň bude rovnako úspešná ako predchádzajúce a opäť sa zaradí medzi tie najoriginálnejšie. Verím, že so službami Telekomu bude pre našich zákazníkov každý deň, nielen počas Vianoc, Happy Day," povedal Dušan Švalek, výkonný riaditeľ pre mass market segment Telekomu.

Hlavnú ideu kampane pripravila agentúra MUW Saatchi & Saatchi.
Kreatívny riaditeľ: Rasťo Michalík, Peter Rajčák
Copywriter: Milan Bielik, Peter Rajčák
Art Director: Denisa Pajkošová
Account Director: Marek Lukoťka
Account Manager: Anna Dzurjaníková
Produkcia: Promea Communication
Réžia: Jasmina Blaževič
Hudba: CMH


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá