Image
31.1.2014 0 Comments

Telekom priniesol na Slovensko Deezer a jeho 30 miliónov skladieb

Blesk_deezer .jpg Telekom uvedie 1. februára 2014 do svojho portfólia svetovú hudobnú službu Deezer. Vďaka exkluzívnej spolupráci ponúkne Telekom službu zadarmo alebo za výhodných podmienok pre všetkých zákazníkov.

Ako funguje Deezer?

Deezer je streamingová hudobná služba, ktorá zákazníkovi ponúka za jediný mesačný poplatok prístup k viac ako 30 miliónom hudobných skladieb. V ponuke je hudba rozličných hudobných štýlov vrátane slovenskej a českej produkcie. Nechýba ani exkluzívny obsah či skoršie uvedenie albumov.

Zákazník si môže sťahovať hudbu z internetu do svojho mobilu či tabletu alebo počúvať počas internetového pripojenia v PC i na notebooku. Hudbu v mobile alebo tablete môže mať k dispozícii i v zahraničí vďaka off-line módu.

Hudobné skladby sú nahrané vo vysokej kvalite (320 kb/s). Deezer má popri obrovskej knižnici hudby aj unikátne funkcie, ktoré menia štýl počúvania hudby. Špeciálny algoritmus ponúkne zákazníkovi ďalšie skladby podľa preferovanej hudby alebo iných albumov, ktoré doteraz počúval.

Dve verzie služby

V Telekome bude služba ponúkaná v dvoch verziách: Premium a Premium Plus. Obe majú prístup k celej knižnici titulov, playlistov, zdieľaniu skladieb. Premium Plus má navyše možnosť počúvania off-line alebo sťahovania hudby do mobilu či tabletu. Väčšine zákazníkov bude Telekom ponúkať práve najvyšší variant Premium Plus.

Deezer v Telekome

Telekom uvádza Deezer pre zákazníkov rozličných služieb - popri mobilných paušáloch ju budú môcť získať zadarmo alebo výhodnejšie zákazníci digitálnej TV Magio alebo internetových programov.

Pri mobilných paušáloch majú službu Deezer zahrnutú v mesačnom poplatku zákazníci Happy XL a XXL, ostatné Happy či iné paušály ju majú k dispozícii za 4,99 €.

Pri internetových programoch Turbo 3/Optik 3 i súčasnom využívaní mobilného paušálu majú zákazníci rovnako Deezer zadarmo (Premium Plus). Pri Turbo 3 a Optik 3 bez mobilného paušálu majú Deezer zadarmo vo verzii Premium.

Zákazníci ostatných internetových programov (Turbo 2/Optik 2 a nižšie), resp. celého televízneho portfólia (Magio TV i Magio Sat) môžu získať Deezer za 4,99 € mesačne.

Deezer pre ostatných

Telekom ponúkne Deezer aj zákazníkom ostatných operátorov či ďalším záujemcom na Slovensku. Vďaka exkluzívnej spolupráci si budú môcť kúpiť a využívať verziu Premium Plus cez dcérsku spoločnosť Zoznam za 5,49 € mesačne.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá