Image
31.1.2014 0 Comments

Telekom priniesol na Slovensko Deezer a jeho 30 miliónov skladieb

Blesk_deezer .jpg Telekom uvedie 1. februára 2014 do svojho portfólia svetovú hudobnú službu Deezer. Vďaka exkluzívnej spolupráci ponúkne Telekom službu zadarmo alebo za výhodných podmienok pre všetkých zákazníkov.

Ako funguje Deezer?

Deezer je streamingová hudobná služba, ktorá zákazníkovi ponúka za jediný mesačný poplatok prístup k viac ako 30 miliónom hudobných skladieb. V ponuke je hudba rozličných hudobných štýlov vrátane slovenskej a českej produkcie. Nechýba ani exkluzívny obsah či skoršie uvedenie albumov.

Zákazník si môže sťahovať hudbu z internetu do svojho mobilu či tabletu alebo počúvať počas internetového pripojenia v PC i na notebooku. Hudbu v mobile alebo tablete môže mať k dispozícii i v zahraničí vďaka off-line módu.

Hudobné skladby sú nahrané vo vysokej kvalite (320 kb/s). Deezer má popri obrovskej knižnici hudby aj unikátne funkcie, ktoré menia štýl počúvania hudby. Špeciálny algoritmus ponúkne zákazníkovi ďalšie skladby podľa preferovanej hudby alebo iných albumov, ktoré doteraz počúval.

Dve verzie služby

V Telekome bude služba ponúkaná v dvoch verziách: Premium a Premium Plus. Obe majú prístup k celej knižnici titulov, playlistov, zdieľaniu skladieb. Premium Plus má navyše možnosť počúvania off-line alebo sťahovania hudby do mobilu či tabletu. Väčšine zákazníkov bude Telekom ponúkať práve najvyšší variant Premium Plus.

Deezer v Telekome

Telekom uvádza Deezer pre zákazníkov rozličných služieb - popri mobilných paušáloch ju budú môcť získať zadarmo alebo výhodnejšie zákazníci digitálnej TV Magio alebo internetových programov.

Pri mobilných paušáloch majú službu Deezer zahrnutú v mesačnom poplatku zákazníci Happy XL a XXL, ostatné Happy či iné paušály ju majú k dispozícii za 4,99 €.

Pri internetových programoch Turbo 3/Optik 3 i súčasnom využívaní mobilného paušálu majú zákazníci rovnako Deezer zadarmo (Premium Plus). Pri Turbo 3 a Optik 3 bez mobilného paušálu majú Deezer zadarmo vo verzii Premium.

Zákazníci ostatných internetových programov (Turbo 2/Optik 2 a nižšie), resp. celého televízneho portfólia (Magio TV i Magio Sat) môžu získať Deezer za 4,99 € mesačne.

Deezer pre ostatných

Telekom ponúkne Deezer aj zákazníkom ostatných operátorov či ďalším záujemcom na Slovensku. Vďaka exkluzívnej spolupráci si budú môcť kúpiť a využívať verziu Premium Plus cez dcérsku spoločnosť Zoznam za 5,49 € mesačne.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Biznis

10 trendov v oblasti podnikových sietí v roku 2017

14.01.2017 00:20

Stojíme na pokraji zásadných technologických zmien. Uplynulý rok vydláždil cestu a pripravil podmienky pre budúcnosť, ktorá rýchlo získava jasné obrysy. V roku 2017 môžeme očakávať týchto desať zmien, ...

Biznis 1

S kamerou na bratislavskom kole robotickej súťaže FIRST LEGO League (video)

16.01.2017 00:15

Tvorivosť žiakov a študentov je jeden z kľúčových faktorov ich budúcej úspešnosti a aj potvrdenie kvalitatívnej úrovne výučby informatiky v školách. Preto sme sa s našou kamerou prišli pozrieť na prie ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá