5.11.2012 0 Comments

Telekom predstavuje vianočné bestsellery pre paušály

Telekom predstavuje jedenásť vianočných bestsellerov pre mobilné paušály. Celá ponuka obsahuje niekoľko desiatok prístrojov, táto jedenástka však ponúka prístroje rozličných značiek a výbavy za veľmi dobré ceny.

Už pre programy Fix bude k dispozícii dvojica LG modelov - T385 a Optimus L3, dostupné sú pritom od najnižšieho programu Fix 0 a Telekom ich bude predávať aj pre Program 40. Kolekciu LG dopĺňa čerstvo predstavený model LG Optimus L9 s výborným displejom i výbavou. L9 bude možné zakúpiť hneď v prvý deň predaja (piatok 2. novembra 2012) za špeciálne akciové ceny vrátane nízkych mesačných splátok pre Happy - iba 3 € mesačne.

V portfóliu Samsungu figurujú dva cenovo výborné prístroje s dotykovým displejom - Samsung Galaxy Ace bude ideálny model pre záujemcov o nižšie paušály pri mesačnej splátke iba 2 € mesačne pre Happy XS a S a jeho pokračovateľ Galaxy Ace 2 za 5 € mesačne. Tento rok si zákazníci môžu navyše vybrať aj výborný tablet Samsung Galaxy Tab 2 7.0, ktorý bude rovnako k dispozícii už za 5 € mesačne k Happy paušálom.

Od výrobcu HTC bude Telekom ponúkať v špeciálnej vianočnej akcii tri modely. Tohtoročný bestseller HTC Desire C bude k dispozícii aj pre nižšie paušály a pri Happy XS a S platí veľmi nízka mesačná splátka 2 €. Zároveň si budú môcť zákazníci kúpiť aj modely HTC One S (s mesačnou splátkou 10 €) resp. HTC One V (za 3 € mesačne).

Telekom podporí aj nový produktový rad Lumia - vo vianočnej akcii bude promovaná Nokia 610 s výbornými cenami. Novinka s operačným systémom Windows Mobile vo verzii 7.5 bude predávaná za 3 € mesačne k Happy alebo za 1 € od programov Podľa seba 7 a Biznis Star***.

Z produkcie Sony bude vo vianočnej kampani podporovaný model Sony Xperia U s mesačnou splátkou iba 3 € mesačne k Happy XS a S. Sony Xperia U je kompaktný smartfón s 5-megapixlovým fotoaparátom.

Navyše trojica bestsellerov HTC Desire C, Samsung Galaxy Ace a Sony Xperia U bude k dispozícii pre programy Happy M, L a XL za 1 € mesačne.


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Pozrite si fotografie z IT GALA

22.10.2016 00:20

Pozrite si ako vyzeralo prestížne výročné podujatie slovenskej komunity informačných technológií a telekomunikácií IT GALA 2016. O príjemné prostredie, zábavu, zaujímavých ľudí z IT komunity a skvelé ...

Biznis

Orientácia Microsoftu na cloud sa vyplatila, akcie sú na rekordnom maxime

22.10.2016 00:05

Softvérová spoločnosť Microsoft reportovala po ukončení oficiálnych obchodných hodín na americkej burze svoje hospodárske výsledky za prvý fiškálny štvrťrok 2017, ktorý skončil 30. septembra tohto rok ...

Biznis

Nemecko chce od roku 2030 zakázať vozidlá so spaľovacím motorom

21.10.2016 00:10

Nemecko sa nechce spoliehať len na finančné stimuly pri kúpe automobilov bez emisií. Spolková rada schválila rezolúciu vyzývajúcu na zákaz predaja nových automobilov so spaľovacím motorom od roku 2030 ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá