5.11.2012 0 Comments

Telekom predstavuje vianočné bestsellery pre paušály

Telekom predstavuje jedenásť vianočných bestsellerov pre mobilné paušály. Celá ponuka obsahuje niekoľko desiatok prístrojov, táto jedenástka však ponúka prístroje rozličných značiek a výbavy za veľmi dobré ceny.

Už pre programy Fix bude k dispozícii dvojica LG modelov - T385 a Optimus L3, dostupné sú pritom od najnižšieho programu Fix 0 a Telekom ich bude predávať aj pre Program 40. Kolekciu LG dopĺňa čerstvo predstavený model LG Optimus L9 s výborným displejom i výbavou. L9 bude možné zakúpiť hneď v prvý deň predaja (piatok 2. novembra 2012) za špeciálne akciové ceny vrátane nízkych mesačných splátok pre Happy - iba 3 € mesačne.

V portfóliu Samsungu figurujú dva cenovo výborné prístroje s dotykovým displejom - Samsung Galaxy Ace bude ideálny model pre záujemcov o nižšie paušály pri mesačnej splátke iba 2 € mesačne pre Happy XS a S a jeho pokračovateľ Galaxy Ace 2 za 5 € mesačne. Tento rok si zákazníci môžu navyše vybrať aj výborný tablet Samsung Galaxy Tab 2 7.0, ktorý bude rovnako k dispozícii už za 5 € mesačne k Happy paušálom.

Od výrobcu HTC bude Telekom ponúkať v špeciálnej vianočnej akcii tri modely. Tohtoročný bestseller HTC Desire C bude k dispozícii aj pre nižšie paušály a pri Happy XS a S platí veľmi nízka mesačná splátka 2 €. Zároveň si budú môcť zákazníci kúpiť aj modely HTC One S (s mesačnou splátkou 10 €) resp. HTC One V (za 3 € mesačne).

Telekom podporí aj nový produktový rad Lumia - vo vianočnej akcii bude promovaná Nokia 610 s výbornými cenami. Novinka s operačným systémom Windows Mobile vo verzii 7.5 bude predávaná za 3 € mesačne k Happy alebo za 1 € od programov Podľa seba 7 a Biznis Star***.

Z produkcie Sony bude vo vianočnej kampani podporovaný model Sony Xperia U s mesačnou splátkou iba 3 € mesačne k Happy XS a S. Sony Xperia U je kompaktný smartfón s 5-megapixlovým fotoaparátom.

Navyše trojica bestsellerov HTC Desire C, Samsung Galaxy Ace a Sony Xperia U bude k dispozícii pre programy Happy M, L a XL za 1 € mesačne.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 3

Hyperloop bude aj v Českej republike. Cesta z Bratislavy do Brna potrvá len 10 minút

20.01.2017 00:25

Na realizáciu futuristického dopravného systému Elona Muska Hyperloop sa podujali už dve spoločnosti – Hyperloop One a Hyperloop Transportation Technologies (HTT). Tá druhá už získala investície v hod ...

Biznis

Tvorca Androidu chce uviesť na trh high-end smartfón, ktorý bude vážnou konkurenciou pre Apple aj Samsung

19.01.2017 00:35

Tvorca operačného systému Android Andy Rubin chce spolu s asi 40-členným tímom bývalých zamestnancov Googlu a Applu založiť spoločnosť Essential. Tá bude pracovať na viacerých spotrebiteľských hardvér ...

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ShowIT

Najnovšie videá