5.11.2012 0 Comments

Telekom predstavuje vianočné bestsellery pre paušály

Telekom predstavuje jedenásť vianočných bestsellerov pre mobilné paušály. Celá ponuka obsahuje niekoľko desiatok prístrojov, táto jedenástka však ponúka prístroje rozličných značiek a výbavy za veľmi dobré ceny.

Už pre programy Fix bude k dispozícii dvojica LG modelov - T385 a Optimus L3, dostupné sú pritom od najnižšieho programu Fix 0 a Telekom ich bude predávať aj pre Program 40. Kolekciu LG dopĺňa čerstvo predstavený model LG Optimus L9 s výborným displejom i výbavou. L9 bude možné zakúpiť hneď v prvý deň predaja (piatok 2. novembra 2012) za špeciálne akciové ceny vrátane nízkych mesačných splátok pre Happy - iba 3 € mesačne.

V portfóliu Samsungu figurujú dva cenovo výborné prístroje s dotykovým displejom - Samsung Galaxy Ace bude ideálny model pre záujemcov o nižšie paušály pri mesačnej splátke iba 2 € mesačne pre Happy XS a S a jeho pokračovateľ Galaxy Ace 2 za 5 € mesačne. Tento rok si zákazníci môžu navyše vybrať aj výborný tablet Samsung Galaxy Tab 2 7.0, ktorý bude rovnako k dispozícii už za 5 € mesačne k Happy paušálom.

Od výrobcu HTC bude Telekom ponúkať v špeciálnej vianočnej akcii tri modely. Tohtoročný bestseller HTC Desire C bude k dispozícii aj pre nižšie paušály a pri Happy XS a S platí veľmi nízka mesačná splátka 2 €. Zároveň si budú môcť zákazníci kúpiť aj modely HTC One S (s mesačnou splátkou 10 €) resp. HTC One V (za 3 € mesačne).

Telekom podporí aj nový produktový rad Lumia - vo vianočnej akcii bude promovaná Nokia 610 s výbornými cenami. Novinka s operačným systémom Windows Mobile vo verzii 7.5 bude predávaná za 3 € mesačne k Happy alebo za 1 € od programov Podľa seba 7 a Biznis Star***.

Z produkcie Sony bude vo vianočnej kampani podporovaný model Sony Xperia U s mesačnou splátkou iba 3 € mesačne k Happy XS a S. Sony Xperia U je kompaktný smartfón s 5-megapixlovým fotoaparátom.

Navyše trojica bestsellerov HTC Desire C, Samsung Galaxy Ace a Sony Xperia U bude k dispozícii pre programy Happy M, L a XL za 1 € mesačne.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Biznis

Automobilky sa dohodli o výstavbe siete ultrarýchlych nabíjacích staníc pre elektromobily po celej Európe

01.12.2016 00:15

Automobilky BMW Group, Daimler, Ford Motor Company a skupina Volkswagen s Audi a Porsche uzavreli dohodu o spolupráci pri výstavbe siete vysokovýkonných nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá, pokrý ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá