Image
30.1.2014 0 Comments

Telekom predstavuje novú ponuku volacích programov Doma Happy a Biznis Linka

Slovak Telekom uvedie 1. februára 2014 nové portfólio volacích programov Doma Happy. Po niekoľkých rokoch tak zjednoduší ponuku pre zákazníkov a v nových paušáloch najmä posilní volania do mobilných sietí a do zahraničia.

Neobmedzené volania i voľné minúty v programe
Každý program v základnom portfóliu bude obsahovať formu neobmedzených volaní: do pevnej siete (slabá prevádzka, resp. celý čas) alebo všetkých slovenských sietí vrátane mobilných. Zároveň má zahrnuté aj voľné minúty, ktoré možno využiť najmä do mobilných sietí.

Nové programy ponúknu všetky benefity už od prvej minúty: neobmedzené volania i minúty do všetkých mobilných sietí.

tab1_telekom.jpg

Jarná kampaň: 9,99 € na prvé tri mesiace
V jarnej kampani (od 1.2.2014 do 31.3.2014) ponúkne Telekom aj ďalší benefit - cenu 9,99 € za ľubovoľný program na prvé tri mesiace. Zákazník môže navyše zmeniť svoj program počas prvých troch mesiacov zdarma.

Program pre menej náročných
Telekom zaradí do portfólia aj program pre menej náročných zákazníkov. Doma Happy 50 obsahuje 50 voľných minút do pevných sietí, ale súčasne si môžu zákazníci aktivovať jeden z balíčkov, vďaka ktorým budú volať lacnejšie.

Balíček Hodina za cenu minúty Fix resp. Balíček Hodina za cenu minúty Mobil stojí 1,49 € mesačne. Každý z nich umožní volať za špeciálnu cenu:

- 15 centov do jednej hodiny do pevných sietí
- 29 centov do jednej hodiny do mobilných sietí

Akciový mesačný poplatok je 6,99 €, ku ktorému sa pripočítava prípadne cena balíčka a prevolaných minút.

Výhodnejšie Volania do zahraničia
Telekom bude naďalej poskytovať aj výhodné volania do zahraničia. Pokračuje služba Zľavy na volania do 3 vybraných krajín (od 8 centov za minútu) vrátane EÚ, USA a Kanady.

Biznis linka - nové programy
Telekom uvedie k 1. februáru 2014 aj nové portfólio pre biznis zákazníkov. Bude obsahovať tri programy, rovnako majú neobmedzené volania a voľné minúty, ale nielen do pevných a mobilných sietí na Slovensku, ale aj v EÚ, USA a Kanade.

  tab2_telekom.jpg

Aj pri Biznis linke budú môcť zákazníci prejsť počas prvých troch mesiacov na nižší program zdarma.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Veracomp plánuje predstaviť mrazivé novinky z Red Hatu

19.01.2017 12:00

Veracomp Slovakia s.r.o., distribútor s prívlastkom VAD (čiže Value Added Distributor), poskytuje pridanú hodnotu aj vo forme vzdelávania. V spolupráci s Red Hat na Slovensku plánuje Veracomp pre svo ...

Tlačové správy

ČR: Audiosystémy pre domáce kino Bose Lifestyle 600 a Lifestyle 650 - potešenie pre uši aj oči

19.01.2017 11:00

Systémy pro domácí kino mají u Bose dlouholetou tradici a uživateli i odborníky jsou řazeny na vrchol nabídky v této oblasti. Nyní přichází na náš trh dvě zcela nová řešení – Bose Lifestyle 600 a Life ...

Tlačové správy

Taxify ponúka zľavu 20 % na všetky jazdy

19.01.2017 10:40

Populárna aplikácia Taxify spustila akciu, ktorá o pätinu znižuje cenu za každé využitie služby do konca januára. Vďaka nízkej minimálnej platbe za jazdu sa služba vyplatí aj pri kratších presunoch po ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá