Image
2.11.2012 0 Comments

Telekom: vianočna kampaň na programy Biznis Star a Podnikateľ

telekom.jpeg Slovak Telekom uvádza vianočnú ponuku na svoje portfólio programov Biznis Star i Podnikateľ. Hlavným benefitom budú akciové telefóny, dvojnásobná dotácia na akciové zariadenia a využívanie funkcie zdieľania dát. V centre pozornosti vianočnej kampane pre biznis zákazníkov bude nové portfólio Biznis Star.

Biznis Star už od najnižšieho programu ponúka:

 • Neobmedzené volania
 • Volania do EU v ramci voľných minút
 • SMS a MMS-ky do všetkých sietí v SR
 • Internet v mobile
 • Výhodné volania do zahraničia
 • Výhodný hlasový aj dátový roaming
telekom biznis - tab1.jpg

K dispozícii je aj slovenský full-flat za 43,98 € s Biznis Star**, ktorý ponúka:

 • neobmedzené volania do slovenských sietí
 • neobmedzené SMS a MMS
 • Neobmedzený internet v mobile
 • a navyše 150 minút na volania do EÚ

Pre zákazníkov, ktorí nemajú záujem o dotovaný telefón, sú pripravené ďalšie výhody. Platnosť benefitov je 12 mesiacov pri 24 mesačnej viazanosti a 6 mesiacov pri 12 mesačnej viazanosti:

 • Biznis Star* má neobmedzené volania v sieti Telekom
 • Biznis Star** má neobmedzené volania do všetkých sietí v SR
 • Biznis Star*** má neobmedzené volania do všetkých sietí v EÚ zo SR (zákazník môže v tomto prípade využiť 250 minút na prichádzajúce volania v rámci EÚ)
 • Biznis Star**** má neobmedzené prijaté volania v EÚ
 • Biznis Star***** je poskytovaný iba s telefónom

Na 12 mesiacov môže zákazník získať slovenský flat program Biznis Star** bez telefónu s neobmedzenými volaniami do všetkých sietí, neobmedzenými SMS, 150 voľnými minútami na volania do EÚ a 500 MB dát za 29,99 €.

Podnikateľ: Nekonečné volania zdarma na celé dva roky

Vo vianočnej kampani ponúkne Telekom nekonečné volania do fixnej i mobilnej siete za ešte výhodnejších podmienok. Pre programy Podnikateľ 90 až 300 pribudnú nové možnosti bezplatného využívania balíčkov - Pri Podnikateľovi 150 a 300 je k dispozícii zdarma už Nekonečno nonstop, pri Podnikateľovi 90 pribudla možnosť aktivovať si bez poplatkov Nekonečno v špičke.

telekom biznis - tab2.jpg

Ďalšie výhody k programom Podnikateľom

Naďalej platí možnosť aktivácie bez akciového telefónu a získaním väčšieho množstva voľných minút - až o 66%. Všetky tieto minúty môže zákazník využiť na volania do slovenských sietí i do EÚ a USA.

K programom možno aktivovať aj ďalšie služby. Neobmedzený internet v mobile je úplne zdarma pre programy Podnikateľ 600 a 1200 a pre nižšie programy na prvé tri mesiace (potom sa účtuje akciová cena 5,99 € mesačne). Podnikatelia môžu využívať aj službu BlackBerry Internet E-Mail, zdarma pre Podnikateľ 600 a 1200, resp. za znížený poplatok k ostatným programom: 5,99 € (Podnikateľ 300), 7,99 € (Podnikateľ 150) a 9,99 € (Podnikateľ 90). V ponuke je aj balík SMS 3,99 € - obsahuje rovnaké množstvo SMS ako minút. Pre Podnikateľ 90 a 150 za 3,99 € mesačne, od Podnikateľa 300 zdarma.

Neobmedzený mobilný internet so zľavou

Telekom ponúkne pre biznis zákazníkov možnosť kúpiť si k programom Biznis Star a Podnikateľ aj programy Neobmedzený mobilný internet za výhodnejšie ceny - čím vyšší program zákazník používa, tým väčšiu zľavu získa. Pre Biznis Star sú ceny nasledovné:

telekom biznis - tab3.jpg

Pre programy Podnikateľ sa uplatňujú tieto ceny:

telekom biznis - tab4.jpg

Ak si zákazník kúpi súčasne aj Neobmedzený mobilný internet, získa zdarma funkciu zdieľania dát a dáta môže využívať aj na svojom hlasovom programe.

Dve dotované zariadenia k službám Telekomu

Vo vianočnej kampani pokračuje Telekom s predajom dvoch dotovaných zariadení za špeciálne ceny. Okrem akciových telefónov pre programy Biznis Star a Podnikateľ si môže zákazník kúpiť aj dotovaný tablet či notebook k mobilnému internetu. Za dve služby zákazník získa dve dotované zariadenia, cena tabletu resp. notebooku je určená oboma parametrami služieb:

telekom biznis - tab5.jpg

Prvá cena platí pre Samsung Galaxy Tab 2 10.1" alebo notebook, druhá cena pre Samsung Galaxy Tab 2 7.0".

Táto ponuka platí v prípade využitia vianočnej akcie na hlasovom a zároveň aj na dátovom kontrakte s viazanosťou 24 mesiacov.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Telekomunikácie

Nórsko ako prvá krajina vypne rádiá FM, k dispozícii bude už len digitálny rozhlas

10.01.2017 00:22

Nórsko začne tento týždeň vypínať svoju rádiovú sieť FM. Je to však kontroverzný krok, ktorý má mnoho kritikov a podľa hlasovania novín Dagbladet je proti nemu až  66 % Nórov. No odborníci tvrdia, že ...

Telekomunikácie

Koniec satelitného vysielania programov v štandardnom rozlíšení (SD)

19.12.2016 00:05

Prevádzkovateľ česko-slovenskej satelitnej platformy Skylink, spoločnosť M7 Group, informuje o plánovanom ukončení satelitného vysielania ďalších verejnoprávnych aj komerčných televíznych staníc v šta ...

Telekomunikácie

Slovak Telekom predstavil Immmr - konkurenciu pre WhatsApp, Viber či Skype

07.12.2016 00:15

Slovak Telekom včera uviedol komunikačnú aplikáciu immmr, ktorá kombinuje komunikáciu cez WiFi a mobilné dáta. Aplikácia immmr umožňuje posielať správy a súbory, realizovať bezplatné hovory a videohov ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá