Image
2.11.2012 0 Comments

Telekom: prvé slovenské flat programy pre pevnú linku

telekom.jpegSlovak Telekom uvádza 1. novembra 2012 vianočnú kampaň na programy pevnej linky. Do ponuky pribudnú dva nové programy s nekonečnými volaniami. Zároveň si zákazníci budú môcť zobrať obľúbený benefit - digitálny fotoaparát alebo tlačiareň od 1 €.

Nové programy pre Rodinnú linku

Telekom uvedie v rámci vianočnej kampane úplnú novinku: program Doma Nekonečno, ktorý obsahuje nekonečné volania do všetkých slovenských sietí. Za 33,99 € mesačne získa zákazník možnosť volať všade na Slovensku v rámci mesačného poplatku. Na pevné čísla slovenských operátorov volá zákazník neobmedzene a na volania na mobilné čísla sa uplatňuje FUP (zásada korektného využívania služby) s hranicou 1000 minút.

Akciové ceny programov sú vo vianočnej kampani nasledovné:

telekom pevna - tab1.jpg

Zároveň budú mať zákazníci k dispozícii aj volania na mobilné čísla za nízke ceny. Pri programoch Doma Extra, Doma Maxi, Doma Pohoda a pri vyčerpaní voľných minút z programov Doma Uni si môžu určiť tri vybrané čísla a volať na ne za 9 centov za minútu bez mesačného poplatku počas celej doby viazanosti.

Pre zákazníkov Rodinnej linky ponúkne Telekom aj možnosť vybrať si 14 Mpx fotoaparát FUJIFILM FinePix AX500 s 5-násobným optickým zoomom alebo multifunkčnú tlačiareň Canon MP230. Verní zákazníci Rodinnej linky dostanú jeden z bonusov za 1 € pri ľubovoľnom programe, t.j. už od najnižšieho Doma Uni 20, a to pri 36-mesačnej viazanosti.

telekom pevna - tab2.jpg

Pre nových zákazníkov resp. zákazníkov, čo prejdú na vyšší volací program, pripravil Telekom akciu s nasledujúcimi cenami pri 24-mesačnej viazanosti:

telekom pevna - tab3.jpg

Biznis linka: Biznis Premium a tri zariadenia

Pre biznis klientov pripravil Telekom v rámci vianočnej kampane program Biznis Premium, ktorý obsahuje nekonečné volania do všetkých slovenských sietí za 39,99 € bez DPH. Navyše si zákazník môže dokúpiť aj balíček medzinárodných volaní do fixných, aj mobilných sietí za 3,99 € bez DPH mesačne.

Pre zákazníkov Biznis linky uvedie Telekom popri fotoaparáte FUJIFILM FinePix AX500 a tlačiarni EPSON STYLUS SX130 navyše aj GPS zariadenie Mio Spirit 380.

Verní zákazníci Biznis linky dostanú jeden z bonusov za 1 € pri ľubovoľnom programe portfólia pri 36-mesačnej viazanosti.

telekom pevna - tab4.jpg

Pre nových zákazníkov resp. zákazníkov, čo prejdú na vyšší volací program, pripravil Telekom akciu s nasledujúcimi cenami pri 24-mesačnej viazanosti:

telekom pevna - tab5.jpg


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Telekomunikácie

Nórsko ako prvá krajina vypne rádiá FM, k dispozícii bude už len digitálny rozhlas

10.01.2017 00:22

Nórsko začne tento týždeň vypínať svoju rádiovú sieť FM. Je to však kontroverzný krok, ktorý má mnoho kritikov a podľa hlasovania novín Dagbladet je proti nemu až  66 % Nórov. No odborníci tvrdia, že ...

Telekomunikácie

Koniec satelitného vysielania programov v štandardnom rozlíšení (SD)

19.12.2016 00:05

Prevádzkovateľ česko-slovenskej satelitnej platformy Skylink, spoločnosť M7 Group, informuje o plánovanom ukončení satelitného vysielania ďalších verejnoprávnych aj komerčných televíznych staníc v šta ...

Telekomunikácie

Slovak Telekom predstavil Immmr - konkurenciu pre WhatsApp, Viber či Skype

07.12.2016 00:15

Slovak Telekom včera uviedol komunikačnú aplikáciu immmr, ktorá kombinuje komunikáciu cez WiFi a mobilné dáta. Aplikácia immmr umožňuje posielať správy a súbory, realizovať bezplatné hovory a videohov ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá