3.5.2016 0 Comments

Telefóny Honor 7 a Honor 6 sú teraz dostupné s výrazne lepšou cenou

Značka telefónov Honor oznámila na prvého mája trvalé zníženie cienu dvoch svojich modelov. Týka sa 5,2 "smartfónu Honor 7, telefónu s odolným kovovým telom a radom užitočných funkcií, ako sú programovateľné smart tlačidlo, čítačka odtlačkov prstov a kompatibilita so všetkými lokálnymi LTE štandardmi. Za výhodnejšiu cenu je tiež stále obľúbený Honor 6 s jemným 5 "FullHD displejom, kvalitnými fotoaparátmi aj ochranným sklom Gorilla Glass. Za novú cenu budú oba modely dostupné u všetkých predajcov vrátane operátorov.

Vlajková loď Honor 7: elegantný vzhľad s kvalitnou výbavou

Exkluzívny vzhľad dodáva telefónu zadný kryt vyrobený z odolného kovu s tenkou keramickou vrstvou. Veľkosť prístroja s uhlopriečkou 5,2 "a špecifické umiestnenie ovládacích prvkov zaisťuje pohodlné ovládanie telefónu jednou rukou. Bezrámčeková čítačka odtlačkov prstov umožňuje veľmi rýchle overenie používateľa a následné prebudenie telefónu. Vďaka ergonomicky umiestnenému senzoru je možné aj priradenie gest, potom je možné napríklad prijať hovor alebo zaobstarať fotografiu. Na ľavom boku má telefón zabudované smart tlačidlo s programovateľnými funkciami.

Vlajkovú loď značky Honor poháňa osemjadrový procesor HiSillicon Kirin 935, výkon posilňuje 3GB operačná pamäť, vnútorná pamäť je 16 GB.

Batéria s kapacitou 3100 mAh ponúka dlhú výdrž na jedno nabitie a funkciu pre ultra rýchle nabíjanie. Smartfón plne podporuje všetky lokálne LTE pásma.

Honor 7 disponuje dvoma kvalitnými fotoaparátmi, oba majú množstvo kreatívnych fotografických funkcií pre ešte lepšie výsledky. Hlavný fotoaparát s rozlíšením 20 MPx so svetelnosťou f / 2.0 umožňuje vytváranie ostrých snímok aj za zlých svetelných podmienok. Predný širokouhlý 8MPx fotoaparát so svetelnosťou f / 2.4 dopĺňa zabudovaná osvetľovacia dióda.

Honor 6: moderný a rýchlý smartfón s dlhou výdržou

Honor 6 bol vôbec prvým telefónom, ktorý značka uviedla na náš trh. Ponúka nadpriemernú životnosť batérie s kapacitou 3 100 mAh.

Jemný 5 "FullHD displej s ultratenkou dotykovou vrstvou je chránený proti zanechávaniu odtlačkov prstov a vybavený krycím sklíčkom Gorilla Glass 3. generácie proti mechanickému poškodeniu.
O výkon sa postará osemjadrový procesor HiSilicon Kirin 920 v spojení s 3GB operačnou pamäťou. Honor 6 je vybavený 16GB internou pamäťou.

Honor 6 má dva kvalitné fotoaparáty - 13MPx zadný a 5MPx predný s podporou panoramatických selfie.

TRVALÉ ZNÍŽENIE CIEN

Na Slovensku je možné telefóny s trvale nižšou cenou dostať od 1. mája, a to u všetkých obchodných partnerov bez výnimky. Nová cena Honoru 7 je 349 . Akcia sa týka smartfónu
v striebornom a sivom prevedení. Honor 6 je novo možné dostať za 239 . Pôvodná cena Honoru 7 bola pritom 369 , 289 u Honoru 6.

Autor: Redakcia

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Kampaň k elektronickým schránkam už začala

27.10.2016 11:00

Viac ako 160 oslovených združení a stavovských organizácií či nový dočasný web. Aj takto odštartovala avizovaná informačná kampaň k úradným elektronickým schránkam. List so žiadosťou o spoluprácu pri ...

Tlačové správy

Do Microsoftu nastúpil Ivo Kramoliš, bude mať na starosti digitálnu transformáciu v oblasti služieb

27.10.2016 10:20

Od 1. októbra 2016 vedie Ivo Kramoliš divíziu Služieb v spoločnosti Microsoft Česká republika a Slovensko. V tejto roli zodpovedá za digitálnu transformáciu v oblasti služieb pre veľké spoločnosti a š ...

Tlačové správy

Samsung vydá aktualizáciu softvéru smartfónov Galaxy Note7

27.10.2016 10:10

Spoločnosť Samsung Electronics dnes oznámila, že vydá novú aktualizáciu softvéru vzťahujúcu sa na nabíjanie batérií zariadení Galaxy Note7, ktorá obmedzí jej nabitie na 60 %. Aktualizácia softvéru je ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Bratislava Game Jam

Najnovšie videá