5.6.2015 0 Comments

Technológia FAST.X rozširuje dátové služby VMAX na externé úložisko

Spoločnosť EMC Corporation dnes predstavila technológiu FAST.X™, ktorá umožní pripojiť externé úložisko a ponúknuť všetky funkcionality riešenia Symmetrix VMAX. Navyše oznámila nové aktualizácie špičkovej platformy EMC® VMAX3™ pre dátové služby, ktoré od základu menia možnosti podnikových úložísk a zákazníkom prinášajú novú úroveň automatizácie, modernizácie a konsolidácie.

VMAX3 predstavuje radikálne nový prístup k architektúre podnikových úložísk. Oddeľuje totiž softvérovo založené dátové služby od ich podkladového hardvéru, teda umožňuje vnútri daného diskového poľa prevádzkovať iné produkty EMC v ich virtuálnych edíciách bez väzby na samotný hardvér. Platforma VMAX3 tiež výrazne zjednodušuje správu podľa rozsahu vďaka cieľom podľa úrovne služieb, ktoré zlepšujú celkovú produktivitu zamestnancov a dovoľujú im sústrediť sa namiesto riadenia technológií na potreby podniku.

Táto architektúra platformy dátových služieb VMAX3 zákazníkom umožňuje vybudovanie flexibilnej úložnej infraštruktúry, v ktorej nie sú rozhodnutia viazané na to, čo je možné v jednom „rámci". Zákazníci teraz môžu s využitím špičkových funkcií riešenia VMAX zvoliť pre každú úlohu optimálnu platformu a pri tom úlohy dôsledne chrániť a spravovať na základe úrovne služieb.

Spoločnosť EMC predstavuje rozšírenie sady dátových služieb a funkcií VMAX3, ktoré ďalej automatizujú, konsolidujú a chránia kľúčové operácie IT. K najdôležitejším výhodám patria:

Technológia FAST.X

Platforma VMAX3 ponúka vďaka technológii FAST.X automatizovaný tiering naprieč dátovým centrom i za jeho hranicami a rozširuje podnikové dátové služby na viac platforiem a ciele pre úroveň služieb zo systému VMAX3 na iné úložné zariadenia.

Integrácia ViPR Controller a platformy VMAX3

Integrácia so softvérom EMC® ViPR® Controller dáva organizáciám možnosť automatizovať poskytovanie rôznych tried úložných služieb prostredníctvom katalógu samoobslužných služieb ViPR Controller. Spoločnosť EMC má k dispozícii overenie konceptu ViPR Controller bežiaceho v hostovanom kontajneri VMAX3 pre jednoduché nasadenie SDDC.

Automatizovaný tiering úložiska do systému XtremIO

EMC XtremIO je prvé diskové pole, ktoré je možné vďaka technológii FAST.X použiť v Symmetrixe. Integrácia platformy VMAX3 s týmto flashovým úložiskom zákazníkom umožňuje ťažiť z výhod obmedzenia objemu dát v úložisku XtremIO a zároveň zo spoľahlivosti a jednoduchosti systému VMAX3. Spoločnosť EMC navyše v predpredajnej verzii ponúka možnosť zakúpiť platformu VMAX3 s integrovanými stavebnými blokmi XtremIO X-Brick™, ktoré uľahčujú nasadenie a správu komprimovaných dátových vrstiev s nízkou latenciou.

Automatizovaný tiering úložiska do cloudu

Integrácia systému VMAX3 s cloudovým úložiskom EMC® CloudArray® presúva menej aktívne úlohy do nákladovo efektívnejšieho úložiska v cloude, čo usporí až 40% nákladov na úložisko a umožňuje rozsiahle škálovanie kapacity back-end systému.

Replikácia medzi aktívnymi systémami s platformou VMAX3

Ešte tento rok ponúkne riešenie VMAX3 funkcie vysokej dostupnosti medzi dvoma aktívnymi systémami, ktoré zaistia nepretržitý prístup k dátam a vyvažovanie záťaže prostriedkov pomocou novo vylepšenej funkcie SRDF®/Metro™.

Dostupnosť

Vydanie technológie FAST.X pre platformu VMAX3 s podporou úložiska XtremIO je plánované na tento štvrťrok. Technológia SRDF/Metro a podpora FAST.X pre úložisko CloudArray a úložisko tretích strán budú vydané neskôr počas tohto roka.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

UniControls vybaví systémom nadradeného riadenia ďalších 23 súprav metra v čínskom Chengde, hlavnom meste provincie S’-čchuan

18.01.2017 09:00

Spoločnosť UniControls, významný hráč a medzinárodne uznávaný dodávateľ riadiacich systémov a elektronických zariadení v oblastiach železničnej dopravy a priemyselného riadenia, uzatvorila ďalší z rad ...

Tlačové správy

freeSAT vlani ponúkol nové kanály, aplikácie i súťaže, viac zábavy príde i v roku 2017

18.01.2017 08:16

Nové kanály, skvelé ceny, prémiové televízie zdarma a množstvo zábavy – to všetko si mohli vlani vychutnávať zákazníci freeSAT-u na Slovensku. 27 nových kanálov Zákazníci freeSAT-u v roku 2016 získal ...

Tlačové správy

iOS platforma investičnej aplikácie

18.01.2017 08:10

FINAMIS koncom roka 2016 sprístupnil mobilnú aplikáciu pre operačný systém iOS spoločnosti Apple. Spustenie je v súlade s interným plánom a cieľovým termínom ukončenia vývoja. V prvej polovici 2016 F ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá