Image
28.1.2016 0 Comments

Taxi aplikácia HopIN motivuje zľavami vodičov taxíkov

Taxi aplikácia HopIN motivuje zľavami vodičov taxíkov. Zľavy až do výšky 60 % sa vzťahujú na poplatok vo výške 0,50 eura, ktorý platia taxikári Hopinu pri každej vybavenej objednávke s dlhším príjazdom.

„Naším cieľom je motivovať taxikárov realizovať aj tie objednávky, ktoré nie sú až také atraktívne. Ide zväčša o objednávky s tzv. dlhším príjazdom, do takých lokalít, ako je bratislavská Koliba či Devín. Teda lokality mimo širšieho centra hlavného mesta," hovorí Martin Baran z Hopinu.

Taxikár, ktorý vybaví takúto objednávku zákazníka, získa od Hopinu zľavu na poplatok za vybavenie objednávky maximálne do výšky 60 %. Táto zľava sa vypočítava z pevne stanovenej sadzby 0,50 eura, ktorú platí taxikár Hopinu za každú vybavenú objednávku. Po uplatnení maximálnej zľavy tak namiesto 0,50 eura zaplatí taxikár Hopinu za vybavenie objednávky len 0,20 eura.

„V centre našej pozornosti sú zákazníci, ktorí chcú využiť naše služby aj do iných častí mesta, ako je len širšie centrum. V záujme ich maximálnej spokojnosti sme sa rozhodli motivovať taxikárov atraktívnymi zľavami. Veríme, že sa to pozitívne prejaví aj na celkovom vybavovaní objednávok a zvýšení spokojnosti našich zákazníkov," dodáva Martin Baran.

Na výpočet zľavy pre taxikárov zapracoval HopIN do systému nový algoritmus. Systém určuje výšku zľavy napríklad na základe historických dát o počasí, dní v týždni, sviatkov, dopytu podľa lokality či počtu pripojených taxikárov.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Microsoft to s mobilmi nevzdáva. Ukázal, že na mobiloch bude možné spustiť Windows 10 i Photoshop

09.12.2016 10:00

Na konferencii WinHEC v Číne Microsoft demonštroval, že sa mu podarilo spustiť operačný systém Windows 10 na procesore Qualcomm Snapdragon 820. Je to teda prvý procesor ARM s podporou plnohodnotného W ...

Produkty 1

Ako v IMAX. Prvý projektor DLP so 4K rozlíšením a certifikáciou THX HD Display

09.12.2016 00:10

Spoločnosť BenQ uvádza na trh nový model pre domáce kino BenQ W11000. Prvý a zatiaľ svetovo jediný 4K UHD projektor DLP s prestížnou certifikáciou THX na HD obraz ponúka 8,3 milióna pixelov, farebné p ...

Produkty

Gionee ponúkne prémiový smartfón so 7000 mAh batériou, trojicou foťákov a 6 GB RAM

09.12.2016 00:25

U nás málo známy čínsky výrobca Gionee pripravuje zaujímavý smartfón. Bude určený len na domáci trh, ale aj tak si zaslúži pozornosť pre svoju impozantnú hardvérovú konfiguráciu. Síce ešte nebol ofici ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá