Image
5.8.2014 0 Comments

Tablet Pipo T9 s osemjadrovým procesorom a 13Mpx fotoaparátom s automatickým ostrením

PipoT9_01.jpg Bezpochyby najväčším lákadlom nového tabletu Pipo T9 je jeho hardvérová výbava. Tablet má osemjadrový procesor MediaTek 6592 s frekvenciou 1,7 GHz. Výrobca nepodcenil ani kapacitu operačnej pamäte, ktorá má hodnotu 2 GB.

Ako grafická karta bola použitá overená Mali 450. Aj vďaka týmto hodnotám dosahuje Pipo T9 výsledkov v Antutu Benchmark okolo 30 000 bodov. Pre ukladanie dát má užívateľ k dispozícii 32 GB, ktorú možno ďalej rozšíriť pomocou pamäťových kariet microSDHC.

Pipo T9 ponúka zaujímavú uhlopriečku 8,9", ktorá je kompromisom medzi veľkými desaťpalcovými tabletami a menšími 7" zariadeniami. Displej ponúka fullHD rozlíšenie 1 920 × 1 200 bodov. 

PipoT9_03.jpg

Veľmi dobre je na tom Pipo T9 tiež v oblasti dátovej konektivity. Okrem štandardnej podpory Wi-Fi je možné využívať aj pripojenie prostredníctvom 3G. Tablet možno využiť aj ako GPS navigáciu, na kratšiu vzdialenosť možno dáta prenášať cez Bluetooth.

Užívateľa bezpochyby zaujme aj multimediálna výbava. Fotky možno zhotovovať 13Mpx snímačom s automatickým zaostrovaním, predná kamera má potom rozlíšenie 2 Mpx. Okrem fotenia možno pre zábavu využiť aj vstavaný FM prijímač. 

PipoT9_02.jpg

Batéria v tablete Pipo T9 má kapacitu 7 300 mAh a výrobca ponúka možnosť jej duálneho nabíjania. Príkon energie možno tak súčasne zabezpečiť nielen cez nabíjačku, ale aj cez microUSB kábel zapojený napríklad do externej batérie alebo počítača.

Ako operačný systém je použitý Android vo verzii 4.2. Odporúčaná maloobchodná cena vrátane DPH je u pre Pipo T9 stanovená na 289 eur.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty 1

iPhone so zaobleným displejom OLED má prísť už na budúci rok

02.12.2016 09:48

Ázijskí dodávatelia Applu hovoria, že cupertinská spoločnosť ich požiadala, aby zvýšili výrobu tenších panelov OLED a predložili jej prototypy obrazoviek s vyšším rozlíšením, ako má Samsung. Keďže Ap ...

Produkty

GPD Win – miniatúrny herný notebook s Windows 10 a hernými ovládačmi

02.12.2016 00:22

Zvykli sme si, že s operačným systémom Windows sa nestretávame len na stolových a prenosných počítačoch, ale aj ďalších zariadeniach, siahajúcich od lacných tabletov typu 2-in-1 až po minipočítače. Je ...

Produkty

Strojové učenie Google TensorFlow bude podporovať Windows

01.12.2016 00:13

V týchto dňoch Google zaviedol podporu operačného systému Windows pre svoje strojové učenie TensorFlow. To bola totiž jedna z prvých požiadaviek, ktoré dostali vývojári po tom, čo z TensorFlow urobili ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá