8.6.2016 0 Comments

Synology Router Manager 1.1 - bezpečný a inteligentný sieťový manažment

Spoločnosť Synology® Inc. dnes predstavuje beta verziu svojho najnovšieho systému Synology Router Manager (SRM) 1.1 – intuitívneho a výkonného softvéru sieťového manažmentu pre smerovač Synology Router RT1900ac.
SRM 1.1 beta ponúka ešte viac profesionálnych sieťových a analytických nástrojov či už pre nadšencov správy siete do domáceho prostredia alebo pre IT administrátorov menších kancelárií a ponúka tak používateľom ešte rozsiahlejšie možnosti správy bezpečnosti či šírky pásma.
“Ešte pri prvotnom návrhu pri vývoji nástroja Synology Router Manager bol jedným z našich hlavných cieľov priniesť na trh výkonný a profesionálny nástroj pre každodenné použitie,“ povedal Tego Cahng, produktový manažér spoločnosti Synology Inc. „Tento prísľub plníme práve predstavením SRM 1.1, s ktorým ponúkame používateľom ďalšie a novšie funkcie na zabezpečenie ich inteligentnej domácej siete či menších kancelárií.“

Medzi najzaujímavejšie novinky SRM 1.1 patrí:
Smart Connect: S týmto nástrojom sa zariadenia pripájajú do vhodnej siete – 2,4 GHz alebo 5 GHZ – a to automaticky podľa nastaviteľných kritérií tak, aby si používateľ mohol vybrať vhodnú sieť podľa jeho praktických skúseností bez toho, aby sa vyznal v technologických detailoch.

Smart WAN: Táto funkcia je určená tým, pre ktorých je internetové pripojenie z pracovného hľadiska neopomenuteľné. Smart WAN umožňuje pripojiť Synology Router RT1900ac k internetu cez dve samostatné sieťové rozhrania a vďaka automatickej detekcii výpadku pripojenia alebo poklesu prenosových rýchlostí vyrovná kvalitu internetového pripojenia druhým fyzickým rozhraním (funkcie failover a load balancing).

Traffic reports: Používateľ si môže odteraz generovať detailné hlásenia o sieťovej prevádzke vo vybranom časovom rámci a to v prehľadnej pohode. Sieťový administrátor tak môže lepšie pochopiť používateľské požiadavky, prípadne skontrolovať ktoré zariadenia či aplikácie konzumujú najviac dát a zamerať sa na bezpečnosť dátovej prevádzky.

Intrusion Prevention: SRM 1.1 dokáže samostatne analyzovať a prípadne zablokovať nevhodné a nebezpečne dátové pakety ešte pred tým, ako sa dostanú do siete.

Content filtering: Rodičovská kontrola a kontrola obsahu odteraz zahŕňa integráciu Google SafeSearch s možnosťou správy profilov, aby si tak rodičia či zamestnávatelia mohli detailne nastaviť, aký obsah vo svojej sieti povolia.

File syncing and backup: SRM 1.1 podporuje obľúbený nástroj Cloud Station Suite, vďaka ktorému si používateľ nastaví privátny synchronizačný server s možnosťou automatického zálohovania súborov pre operačné systémy Windows, Mac OS aj Linux a to v reálnom čase s pomocou aplikácia Cloud Station Backup.

Pre viac informácií ohľadom SRM 1.1 prosím navštívte http://sy.to/srm11betapr.

Beta Program
Synology odmení zariadením Synology Router RT1900ac troch beta testerov, ktorý poskytnú najhodnotnejšiu podporu v rámci Beta Programu. Pre viac informácií prosím navštívte http://sy.to/betasrm11pr.

Dostupnosť
Synology Router Manager (SRM) 1.1 beta je k dispozícii od dnes, bezplatne a je možné ho nainštalovať na všetkých smerovačoch Synology Router RT1900ac.

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Elektronickú schránku musia mať aj školy, upozorňuje NASES

06.12.2016 15:54

Od 1. novembra 2016 začala pre štát platiť všeobecná povinnosť vykonávať verejnú moc elektronicky. Ako informovala Národná agentúra pre sieťové a elektronické služby (NASES), orgány verejnej moci tak ...

Tlačové správy

SLOVLOG 2016: Industry 4.0 v hľadáčiku záujmu

06.12.2016 12:41

Logistické fórum SLOVLOG zaznamenalo takmer dve stovky zúčastnených, z toho bolo viacero nových tvárí najmä zo strany užívateľov logistických služieb. Bolo pre nich pripravených deväť inšpiratívnych p ...

Tlačové správy

UniControls rozširuje spoluprácu s PR agentúrou Accedo aj na Slovensku

06.12.2016 10:00

Public Relations agentúra Accedo Slovakia Communications oznamuje, že ju po začatí spolupráce v ČR v septembri tohto roku,  poverila skupina UniControls, významný hráč a medzinárodne uznávaný dodávate ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá