8.6.2016 0 Comments

Synology Router Manager 1.1 - bezpečný a inteligentný sieťový manažment

Spoločnosť Synology® Inc. dnes predstavuje beta verziu svojho najnovšieho systému Synology Router Manager (SRM) 1.1 – intuitívneho a výkonného softvéru sieťového manažmentu pre smerovač Synology Router RT1900ac.
SRM 1.1 beta ponúka ešte viac profesionálnych sieťových a analytických nástrojov či už pre nadšencov správy siete do domáceho prostredia alebo pre IT administrátorov menších kancelárií a ponúka tak používateľom ešte rozsiahlejšie možnosti správy bezpečnosti či šírky pásma.
“Ešte pri prvotnom návrhu pri vývoji nástroja Synology Router Manager bol jedným z našich hlavných cieľov priniesť na trh výkonný a profesionálny nástroj pre každodenné použitie,“ povedal Tego Cahng, produktový manažér spoločnosti Synology Inc. „Tento prísľub plníme práve predstavením SRM 1.1, s ktorým ponúkame používateľom ďalšie a novšie funkcie na zabezpečenie ich inteligentnej domácej siete či menších kancelárií.“

Medzi najzaujímavejšie novinky SRM 1.1 patrí:
Smart Connect: S týmto nástrojom sa zariadenia pripájajú do vhodnej siete – 2,4 GHz alebo 5 GHZ – a to automaticky podľa nastaviteľných kritérií tak, aby si používateľ mohol vybrať vhodnú sieť podľa jeho praktických skúseností bez toho, aby sa vyznal v technologických detailoch.

Smart WAN: Táto funkcia je určená tým, pre ktorých je internetové pripojenie z pracovného hľadiska neopomenuteľné. Smart WAN umožňuje pripojiť Synology Router RT1900ac k internetu cez dve samostatné sieťové rozhrania a vďaka automatickej detekcii výpadku pripojenia alebo poklesu prenosových rýchlostí vyrovná kvalitu internetového pripojenia druhým fyzickým rozhraním (funkcie failover a load balancing).

Traffic reports: Používateľ si môže odteraz generovať detailné hlásenia o sieťovej prevádzke vo vybranom časovom rámci a to v prehľadnej pohode. Sieťový administrátor tak môže lepšie pochopiť používateľské požiadavky, prípadne skontrolovať ktoré zariadenia či aplikácie konzumujú najviac dát a zamerať sa na bezpečnosť dátovej prevádzky.

Intrusion Prevention: SRM 1.1 dokáže samostatne analyzovať a prípadne zablokovať nevhodné a nebezpečne dátové pakety ešte pred tým, ako sa dostanú do siete.

Content filtering: Rodičovská kontrola a kontrola obsahu odteraz zahŕňa integráciu Google SafeSearch s možnosťou správy profilov, aby si tak rodičia či zamestnávatelia mohli detailne nastaviť, aký obsah vo svojej sieti povolia.

File syncing and backup: SRM 1.1 podporuje obľúbený nástroj Cloud Station Suite, vďaka ktorému si používateľ nastaví privátny synchronizačný server s možnosťou automatického zálohovania súborov pre operačné systémy Windows, Mac OS aj Linux a to v reálnom čase s pomocou aplikácia Cloud Station Backup.

Pre viac informácií ohľadom SRM 1.1 prosím navštívte http://sy.to/srm11betapr.

Beta Program
Synology odmení zariadením Synology Router RT1900ac troch beta testerov, ktorý poskytnú najhodnotnejšiu podporu v rámci Beta Programu. Pre viac informácií prosím navštívte http://sy.to/betasrm11pr.

Dostupnosť
Synology Router Manager (SRM) 1.1 beta je k dispozícii od dnes, bezplatne a je možné ho nainštalovať na všetkých smerovačoch Synology Router RT1900ac.

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

UniControls vybaví systémom nadradeného riadenia ďalších 23 súprav metra v čínskom Chengde, hlavnom meste provincie S’-čchuan

18.01.2017 09:00

Spoločnosť UniControls, významný hráč a medzinárodne uznávaný dodávateľ riadiacich systémov a elektronických zariadení v oblastiach železničnej dopravy a priemyselného riadenia, uzatvorila ďalší z rad ...

Tlačové správy

freeSAT vlani ponúkol nové kanály, aplikácie i súťaže, viac zábavy príde i v roku 2017

18.01.2017 08:16

Nové kanály, skvelé ceny, prémiové televízie zdarma a množstvo zábavy – to všetko si mohli vlani vychutnávať zákazníci freeSAT-u na Slovensku. 27 nových kanálov Zákazníci freeSAT-u v roku 2016 získal ...

Tlačové správy

iOS platforma investičnej aplikácie

18.01.2017 08:10

FINAMIS koncom roka 2016 sprístupnil mobilnú aplikáciu pre operačný systém iOS spoločnosti Apple. Spustenie je v súlade s interným plánom a cieľovým termínom ukončenia vývoja. V prvej polovici 2016 F ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá