16.4.2015 0 Comments

Synology® uvádza na trh RackStation RS815

Synology® uvádza na trh RackStation RS815, škálovateľný 4-šachtový NAS na montáž v racku s veľkosťou 1U určený pre všetky firmy, ktoré potrebujú ušetriť miesto aj rozpočet a zároveň potrebujú efektívne ukladať, chrániť a zdieľať firemné dáta.

„Stále viac menších firiem hľadá pre svoje potreby menší server, ktorý zvládne rôznorodú pracovnú záťaž," povedal Jonathan Wang, produktový manažér spoločnosti Synology Inc. „S modelom RS815 chceme demonštrovať aký nekompromisný výkon a funkcionalitu vieme poskytnúť aj pri menších rozmeroch."

RS815 prichádza v úzkom dizajne, šasi ma hĺbku iba 12 palcov - je tak o 37 % kratší ako jeho predchodca, čím sa výborne hodí do prostredí rovnako industriálneho štandardu ako aj menších serverovní. Jeho základom je dvojjadrový 1,33 GHz procesor pracujúci s číslami s pohyblivou rádovou čiarkou a 1 GB pamäte RAM, spolu tak poskytujúc dostatočné multitaskingové možnosti pre multifunkčný server typu all-in-one. Duálny gigabitový LAN port podporuje failover a Link Aggregation zabezpečuje rýchlosti čítania a zápisu dát na úrovni 216 MB/s pri čítaní a 121 MB/s pri zapisovaní.

RS815 pracuje s DiskStation Manager (DSM) - najvyspelejším a najintuitívnejším operačným systémom špecializovaným pre NAS zariadenia. Jeho široké portfólio aplikácií od zdieľania cez zálohovanie až po sieťový manažment robia model RS815 vhodným pre poskytovanie kľúčových podnikových služieb a zvyšovanie produktivity práce. Ak vo firme nastane čas expanzie, môže byť tento model rozšírený až na 8 zariadení s prepojením na rozširujúcu jednotku RX415, čím vydláždi vašej firme cestu pre rast a vzrušujúcu budúcnosť.

Synology už druhý rok po sebe získalo titul "PC Mag Business Choice Award winner" a získalo najvyššie ohodnotenie v každej položke prieskumu a to vrátane dostupnosti, hodnoty a pravdepodobnosti odporúčania.

Pre viac informácii o produkte RS815, prosím navštívte https://www.synology.com/products/RS815

Cena a dostupnosť

Synology RackStation RS815 je od dnes dostupný globálne za cenu 450 Eur bez DPH.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: HAL3000 Mega Gamer - zostava s vyváženým výkonom pre každého

01.12.2016 14:00

Výrobce HAL3000 uvádí na trh novou herní sestavu HAL3000 Mega Gamer  s plnohodnotným herním výkonem ve Full HD, která je dostupná opravdu každému kdo touží po skvělém herním zážitku. Herní sestava HA ...

Tlačové správy

Nalaďte sa na Vianoce s freeSAT-om

01.12.2016 13:30

Poskytovateľ satelitnej televízie freeSAT prináša svojim zákazníkom a priaznivcom vianočnú súťaž Adventný kalendár. Každý deň od 1. do 26. decembra v nej možno vyhrať zaujímavé ceny. Zákazníci freeSAT ...

Tlačové správy

ebajk centrum otvorilo svoju košickú pobočku

01.12.2016 13:00

Obyvatelia Košíc a okolia sa tešia z nového centra pre elektrobicykle. Osvedčený predajca ebajk – Svet elektrobicyklov otvoril v business centre Cassovar so známym komínom košického pivovaru svoju pob ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá