16.4.2015 0 Comments

Synology® uvádza na trh RackStation RS815

Synology® uvádza na trh RackStation RS815, škálovateľný 4-šachtový NAS na montáž v racku s veľkosťou 1U určený pre všetky firmy, ktoré potrebujú ušetriť miesto aj rozpočet a zároveň potrebujú efektívne ukladať, chrániť a zdieľať firemné dáta.

„Stále viac menších firiem hľadá pre svoje potreby menší server, ktorý zvládne rôznorodú pracovnú záťaž," povedal Jonathan Wang, produktový manažér spoločnosti Synology Inc. „S modelom RS815 chceme demonštrovať aký nekompromisný výkon a funkcionalitu vieme poskytnúť aj pri menších rozmeroch."

RS815 prichádza v úzkom dizajne, šasi ma hĺbku iba 12 palcov - je tak o 37 % kratší ako jeho predchodca, čím sa výborne hodí do prostredí rovnako industriálneho štandardu ako aj menších serverovní. Jeho základom je dvojjadrový 1,33 GHz procesor pracujúci s číslami s pohyblivou rádovou čiarkou a 1 GB pamäte RAM, spolu tak poskytujúc dostatočné multitaskingové možnosti pre multifunkčný server typu all-in-one. Duálny gigabitový LAN port podporuje failover a Link Aggregation zabezpečuje rýchlosti čítania a zápisu dát na úrovni 216 MB/s pri čítaní a 121 MB/s pri zapisovaní.

RS815 pracuje s DiskStation Manager (DSM) - najvyspelejším a najintuitívnejším operačným systémom špecializovaným pre NAS zariadenia. Jeho široké portfólio aplikácií od zdieľania cez zálohovanie až po sieťový manažment robia model RS815 vhodným pre poskytovanie kľúčových podnikových služieb a zvyšovanie produktivity práce. Ak vo firme nastane čas expanzie, môže byť tento model rozšírený až na 8 zariadení s prepojením na rozširujúcu jednotku RX415, čím vydláždi vašej firme cestu pre rast a vzrušujúcu budúcnosť.

Synology už druhý rok po sebe získalo titul "PC Mag Business Choice Award winner" a získalo najvyššie ohodnotenie v každej položke prieskumu a to vrátane dostupnosti, hodnoty a pravdepodobnosti odporúčania.

Pre viac informácii o produkte RS815, prosím navštívte https://www.synology.com/products/RS815

Cena a dostupnosť

Synology RackStation RS815 je od dnes dostupný globálne za cenu 450 Eur bez DPH.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Mars: Sonda zachytila signál z pristávacieho modulu, jeho osud je neznámy

20.10.2016 15:21

Orbitálna sonda európsko-ruskej vesmírnej misie ExoMars zachytila signál z modulu, ktorý mal v stredu pristáť na povrchu planéty Mars. Zatiaľ však nie je jasné, či sa pristátie podarilo ani či je modu ...

Tlačové správy

V Bratislave nainštalovali prvý EcoTank unikátne riešenie dopĺňania kvapaliny do ostrekovačov

20.10.2016 14:30

Bratislava si pripísala ďalšie prvenstvo. Na Elektrárenskej ulici nainštalovali prvé unikátne zariadenie na dopĺňanie vody do ostrekovačov – EcoTank. Motoristi si v rámci testovacej prevádzky môžu vys ...

Tlačové správy

ADATA predstavuje power banky s displejom P20000D a P12500D

20.10.2016 14:15

Presné informácie o nabíjaní, dva konektory a dokonalá ochrana pre zásobu energie na cestách ADATA Technology, popredný výrobca výkonných modulov DRAM, NAND flash produktov a mobilného príslušenstva, ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá