Image
5.5.2015 0 Comments

Sygic predstavuje profesionálne riešenie na monitorovanie vozidiel a pracovníkov

fleetwork1.png Spoločnosť Sygic, ktorá má viac než 85 miliónov používateľov a je globálnym lídrom v oblasti GPS navigácie, oznámila uvedenie aplikácie Sygic FleetWork. Ide o profesionálnu navigáciu spojenú s cloudovými službami na monitorovanie vozidiel a pracovníkov. Aplikácia Sygic FleetWork je okamžite pripravená na používanie a podporuje integráciu s podnikovými systémami.

Firmy s vozovým parkom môžu prostredníctvom aplikácie Sygic FleetWork jednoducho zvýšiť efektivitu podnikania bez toho, aby museli prostriedky zo svojho rozpočtu vynakladať na dodatočný sledovací hardvér, IT infraštruktúru a komplikovanú implementáciu softvéru.

Aplikácia Sygic FleetWork je dostupná ako hotové riešenie pre pracovníkov v teréne alebo ako doplnkový komponent pre systémových integrátorov.

Toto inovatívne riešenie bude predstavené na veľtrhu Transport Logistic v Mníchove, ktorý sa uskutoční 5. - 8. mája.

Riešenie Sygic FleetWork spája známu Fleet Navigáciu spoločnosti Sygic s cloudovými službami a webovým portálom. Prostredníctvom neho môžu manažéri a dispečeri plánovať, optimalizovať, monitorovať a komunikovať so zariadeniami, ktoré používajú ich vodiči a pracovníci v teréne.

Už päť minút po inštalácii môžu dispečeri sledovať a riadiť vozidlá alebo pracovníkov v teréne pomocou interaktívnej mapy aplikácie Sygic FleetWork priamo zo svojho obľúbeného prehliadača. Môžu tiež rýchlo navigovať vodičov na presné miesta pomocou profesionálnej aplikácie Fleet Navigation.

„Uvedomili sme si, že na trhu chýba efektívne multifunkčné riešenie pre zákazníkov, ktorí nechcú investovať do komplexnej IT infraštruktúry, dokonca ani do monitorovacieho hardvéru," vysvetľuje Martin Strigáč, Business Solution Director spoločnosti Sygic. „Tento potenciál sme zužitkovali a našu profesionálnu navigáciu sme rozšírili o funkcie na monitorovanie vozidiel a pracovníkov."

Sygic FleetWork je navrhnutá tak, aby ju bolo možné integrovať aj s podnikovými systémami zákazníkov. Systémoví integrátori a partneri môžu začleniť Sygic FleetWork ako doplnkový komponent do svojich profesionálnych balíkov a poskytnúť zákazníkom pridanú hodnotu. To všetko bez rizík a len s minimálnymi investíciami.

Bezplatná 14-dňová skúšobná verzia aplikácie Sygic FleetWork od spoločnosti Sygic je dostupná pre firmy na webovej stránke spoločnosti Sygic: www.sygic.com/fleetwork. Aplikácia je k dispozícii v Európe, Severnej Amerike a Austrálii už od 4,99 eur bez DPH mesačne na jedno zariadenie.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Seagate BackUp Plus Portable - první 2,5“ externí disk na světě s kapacitou 5 TB

25.10.2016 00:00

Seagate Technology, přední světový výrobce datových úložišť, uvede v listopadu na český a slovenský trh externí disk Backup Plus Portable, vůbec první 5TB přenosný disk na světě. Novinku zdobí elegant ...

Tlačové správy

Bezpilotná nákladná kozmická loď Cygnus dopravila k ISS 2300 kg nákladu

24.10.2016 15:37

Na Medzinárodnú vesmírnu stanicu (ISS) dorazil prvý náklad potravín a iného potrebného materiálu, ktorý tam po vyše dvojročnej prestávke dopravila vlastnou loďou i raketou súkromná americká spoločnosť ...

Tlačové správy

Ericsson zverejnil hospodárske výsledky za tretí štvrťrok 2016

24.10.2016 15:00

HLAVNÉ ÚDAJE ZA 3. ŠTVRŤROK •        Vykázané tržby a tržby upravené pre porovnateľné jednotky a zohľadňujúce zmeny výmenných kurzov medziročne poklesli o 14 %, predovšetkým v dôsledku vývoja v segme ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá