Image
31.7.2014 0 Comments

Sygic má prvú navigačnú aplikáciu na zníženie agresivity na cestách

Black_box_image.png Vďaka novej aktualizácii aplikácie Sygic GPS Navigation prináša spoločnosť Sygic vodičom možnosť získať konkrétne dôkazy v prípade, že sa stretnú s agresivitou na cestách, a zdieľať videá agresívnych vodičov na sociálnych sieťach.

Fingované dopravné nehody sa dnes stávajú na cestách čoraz častejšími. Palubné kamery preto patria medzi najdôležitejšie autodoplnky. Agresivita na cestách, predbiehanie nákladných vozidiel či náhly výskyt zvierat na ceste - to je len niekoľko príkladov nečakaných problémov, ktoré môžu spôsobiť vážne dopravné nehody. Palubná kamera patrí medzi najspoľahlivejšie pomôcky pri určení vinníka dopravnej nehody a je najhodnovernejším spôsobom zaistenia dôkazov.

Spoločnosť Sygic preto vyvinula prvú navigačnú aplikáciu na trhu s funkciou palubnej kamery. Funkcia BlackBox je k dispozícii ako doplnková funkcia v aplikácii len za 9,99 eura a možno ju používať súčasne s aplikáciou Sygic GPS Navigation pre iOS.

Integrácia so sociálnymi sieťami umožňuje vodičom okamžite zdieľať dôkazy, ak sa stane niečo nepredvídané. BlackBox je spôsob, ako môžu vodiči chrániť seba a svojich blízkych pred tým, aby sa stali obeťou agresívnych vodičov alebo poistných podvodníkov.

Používanie rozhrania Sygic BlackBox je jednoduché: vodič aktivuje funkciu jediným dotykom v ponuke aplikácie, umiestni smartfón do držiaka v aute a môže vyraziť na cestu. Aplikácia automaticky začne nahrávať nepretržitý záznam vrátane súradníc GPS, aktuálnej rýchlosti, dátumu a času. Videá s dĺžkou 5 minút môže používateľ uložiť v galérii telefónu. Na rozdiel od digitálnych videorekordérov s pamäťou vo forme karty SD sú export a odovzdanie videa do cloudu jednoduché a nevyžadujú žiadne ďalšie príslušenstvo.

Funkcie aplikácie Sygic GPS Navigation:

3D off-line mapy, ktoré nevyžadujú dátové pripojenieHlasová navigácia vo viac ako 40 jazykochFunkcia Hovorené názvy ulíc na bezpečné a pohodlné šoférovanieUpozornenia na prekročenie maximálnej povolenej rýchlostiFunkcie Dynamický asistent jazdných pruhov a Pohľad na križovatkuInteraktívna mapa umožňujúca ťuknutie na ľubovoľnú ulicu alebo bod záujmu a zobrazenie podrobnostíDopravné informácie v reálnom čase (nákup z aplikácie)Heads-up Display (HUD) na navigáciu bez spustenia zraku z cesty (nákup z aplikácie)Vysokokvalitné upozornenia na mobilné rýchlostné radary (nákup z aplikácie).

Mapové dáta aplikácie Sygic GPS Navigation sú uložené v telefóne používateľa, nevysielajú sa z internetu. Používatelia aplikácie Sygic sa nemusia obávať, že sa stratia v oblasti so slabým internetovým signálom alebo že pri používaní navigácie GPS vyčerpajú svoje dátové limity. Keď sú používatelia aplikácie Sygic on-line, majú prístup k ďalším užitočným funkciám, ako sú dopravné informácie v reálnom čase alebo zdieľanie informácií o dopravných nehodách s inými vodičmi.


Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Microsoft predstavil svoju 3D víziu a Surface Book, ktorý by mal výkonom knokautovať konkurenciu

27.10.2016 11:23

V stredu 26. októbra Microsoft predstavil novú zásadnú aktualizáciu Windows 10 s názvom Creators Update (CU), novinky z oblasti gamingu a profesionálny desktop z rodiny Surface. Prezentoval aj inovova ...

Produkty

Luxusný Xiaomi Mi Mix má 6,4“ displej bez rámčeka a so zaoblenými rohmi. Cena vás prekvapí

27.10.2016 00:25

Na nedávnom tlačovom podujatí, kde Xiaomi uviedlo smartfón Mi Note 2, bol predvedený aj ďalší telefón – Mi Mix. Hoci ho spoločnosť predstavila ako „koncept telefónu“, ukázalo sa, že si ho bude možné a ...

Produkty

Xiaomi Mi Note 2 sa veľmi nápadne podobá na Galaxy Note 7. Prichádza s globálnou podporou pásiem LTE

27.10.2016 00:13

Xiaomi v týchto dňoch predstavilo nový smartfón Mi Note 2, ktorý sa nápadne podobá na Samsung Note 7 (dúfajme, že riziko požiaru je menšie). Jeho špecifikácie sú vcelku impozantné: - 5,7-palcový zaob ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá