Image
31.7.2014 0 Comments

Sygic má prvú navigačnú aplikáciu na zníženie agresivity na cestách

Black_box_image.png Vďaka novej aktualizácii aplikácie Sygic GPS Navigation prináša spoločnosť Sygic vodičom možnosť získať konkrétne dôkazy v prípade, že sa stretnú s agresivitou na cestách, a zdieľať videá agresívnych vodičov na sociálnych sieťach.

Fingované dopravné nehody sa dnes stávajú na cestách čoraz častejšími. Palubné kamery preto patria medzi najdôležitejšie autodoplnky. Agresivita na cestách, predbiehanie nákladných vozidiel či náhly výskyt zvierat na ceste - to je len niekoľko príkladov nečakaných problémov, ktoré môžu spôsobiť vážne dopravné nehody. Palubná kamera patrí medzi najspoľahlivejšie pomôcky pri určení vinníka dopravnej nehody a je najhodnovernejším spôsobom zaistenia dôkazov.

Spoločnosť Sygic preto vyvinula prvú navigačnú aplikáciu na trhu s funkciou palubnej kamery. Funkcia BlackBox je k dispozícii ako doplnková funkcia v aplikácii len za 9,99 eura a možno ju používať súčasne s aplikáciou Sygic GPS Navigation pre iOS.

Integrácia so sociálnymi sieťami umožňuje vodičom okamžite zdieľať dôkazy, ak sa stane niečo nepredvídané. BlackBox je spôsob, ako môžu vodiči chrániť seba a svojich blízkych pred tým, aby sa stali obeťou agresívnych vodičov alebo poistných podvodníkov.

Používanie rozhrania Sygic BlackBox je jednoduché: vodič aktivuje funkciu jediným dotykom v ponuke aplikácie, umiestni smartfón do držiaka v aute a môže vyraziť na cestu. Aplikácia automaticky začne nahrávať nepretržitý záznam vrátane súradníc GPS, aktuálnej rýchlosti, dátumu a času. Videá s dĺžkou 5 minút môže používateľ uložiť v galérii telefónu. Na rozdiel od digitálnych videorekordérov s pamäťou vo forme karty SD sú export a odovzdanie videa do cloudu jednoduché a nevyžadujú žiadne ďalšie príslušenstvo.

Funkcie aplikácie Sygic GPS Navigation:

3D off-line mapy, ktoré nevyžadujú dátové pripojenieHlasová navigácia vo viac ako 40 jazykochFunkcia Hovorené názvy ulíc na bezpečné a pohodlné šoférovanieUpozornenia na prekročenie maximálnej povolenej rýchlostiFunkcie Dynamický asistent jazdných pruhov a Pohľad na križovatkuInteraktívna mapa umožňujúca ťuknutie na ľubovoľnú ulicu alebo bod záujmu a zobrazenie podrobnostíDopravné informácie v reálnom čase (nákup z aplikácie)Heads-up Display (HUD) na navigáciu bez spustenia zraku z cesty (nákup z aplikácie)Vysokokvalitné upozornenia na mobilné rýchlostné radary (nákup z aplikácie).

Mapové dáta aplikácie Sygic GPS Navigation sú uložené v telefóne používateľa, nevysielajú sa z internetu. Používatelia aplikácie Sygic sa nemusia obávať, že sa stratia v oblasti so slabým internetovým signálom alebo že pri používaní navigácie GPS vyčerpajú svoje dátové limity. Keď sú používatelia aplikácie Sygic on-line, majú prístup k ďalším užitočným funkciám, ako sú dopravné informácie v reálnom čase alebo zdieľanie informácií o dopravných nehodách s inými vodičmi.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty

Microsoft to s mobilmi nevzdáva. Ukázal, že na mobiloch bude možné spustiť Windows 10 i Photoshop

09.12.2016 10:00

Na konferencii WinHEC v Číne Microsoft demonštroval, že sa mu podarilo spustiť operačný systém Windows 10 na procesore Qualcomm Snapdragon 820. Je to teda prvý procesor ARM s podporou plnohodnotného W ...

Produkty

Ako v IMAX. Prvý projektor DLP so 4K rozlíšením a certifikáciou THX HD Display

09.12.2016 00:10

Spoločnosť BenQ uvádza na trh nový model pre domáce kino BenQ W11000. Prvý a zatiaľ svetovo jediný 4K UHD projektor DLP s prestížnou certifikáciou THX na HD obraz ponúka 8,3 milióna pixelov, farebné p ...

Produkty

Gionee ponúkne prémiový smartfón so 7000 mAh batériou, trojicou foťákov a 6 GB RAM

09.12.2016 00:25

U nás málo známy čínsky výrobca Gionee pripravuje zaujímavý smartfón. Bude určený len na domáci trh, ale aj tak si zaslúži pozornosť pre svoju impozantnú hardvérovú konfiguráciu. Síce ešte nebol ofici ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá