8.4.2015 0 Comments

Sygic je prvou navigačnou aplikáciou na svete s certifikátom MirrorLink pre Európu a Severnú Ameriku

Spoločnosť Sygic, vizionár v oblasti navigácie, s potešením oznamuje, že aplikácia Sygic Car Navigation je prvou navigačnou aplikáciou na trhu s certifikátom MirrorLink Drive pre Európu a Severnú Ameriku, pričom v druhej polovici roka 2015 sa očakáva získanie certifikátu pre Japonsko. Certifikát udelila organizácia Connected Car Consortium, ktorá poskytuje globálne technológie pre riešenia prepojených vozidiel (tzv. connected cars). Už v najbližších mesiacoch budú môcť používatelia smartfónov s technológiou MirrorLink na celom svete využívať najinovatívnejšiu hybridnú navigačnú aplikáciu zo Slovenska, Sygic Car Navigation, v infotainment systéme svojich vozidiel.

Aplikácia Sygic Car Navigation získala v minulosti certifikát MirrorLink OEM (používaný pre vozidlá Škoda) a dnes je jedinou navigačnou aplikáciou na svete s certifikátom MirrorLink Drive pre Európu aj Severnú Ameriku. Tento vynikajúci úspech upevnil pozíciu spoločnosti Sygic, ktorá určuje štandard hybridnej navigácie v rámci prepojenej automobilovej technológie.

Technológia MirrorLink umožňuje používateľom pripojiť svoj smartfón ku kompatibilným vozidlám a využívať počas jazdy určité funkcie, ako sú mapy či hudba. Aplikácia Sygic Car Navigation je najdostupnejšou navigačnou aplikáciou pre zariadenia s technológiou MirrorLink a má potenciál zvýšiť dostupnosť bezpečnejšej jazdy pre milióny vodičov na celom svete.

Získanie exkluzívnej certifikácie MirrorLink je veľkou poctou pokroku, ktorý Sygic dosiahol ako priekopnícky inovátor a aktuálny globálny líder v oblasti navigačných technológií pre autá s prístupom na internet. Revolučný vývoj spoločnosti Sygic v oblasti prepojených technológií prináša miliónom používateľov smartfónov povestnú presnosť hybridnej navigácie, skvelú používateľskú skúsenosť a úžasný dizajn. Vodiči si môžu vychutnávať profesionálnu navigáciu Sygic za nízku cenu s bezplatnými aktualizáciami máp, dopravnými informáciami v reálnom čase a rýchlostnými radarmi.

Navigácia Sygic so 75 miliónmi používateľov je najdostupnejšou hybridnou navigačnou aplikáciou pre prepojené vozidlá na trhu a je dostupná vo všetkých popredných operačných systémoch mobilných zariadení na svete.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Elektronickú schránku musia mať aj školy, upozorňuje NASES

06.12.2016 15:54

Od 1. novembra 2016 začala pre štát platiť všeobecná povinnosť vykonávať verejnú moc elektronicky. Ako informovala Národná agentúra pre sieťové a elektronické služby (NASES), orgány verejnej moci tak ...

Tlačové správy

SLOVLOG 2016: Industry 4.0 v hľadáčiku záujmu

06.12.2016 12:41

Logistické fórum SLOVLOG zaznamenalo takmer dve stovky zúčastnených, z toho bolo viacero nových tvárí najmä zo strany užívateľov logistických služieb. Bolo pre nich pripravených deväť inšpiratívnych p ...

Tlačové správy

UniControls rozširuje spoluprácu s PR agentúrou Accedo aj na Slovensku

06.12.2016 10:00

Public Relations agentúra Accedo Slovakia Communications oznamuje, že ju po začatí spolupráce v ČR v septembri tohto roku,  poverila skupina UniControls, významný hráč a medzinárodne uznávaný dodávate ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá