8.4.2015 0 Comments

Sygic je prvou navigačnou aplikáciou na svete s certifikátom MirrorLink pre Európu a Severnú Ameriku

Spoločnosť Sygic, vizionár v oblasti navigácie, s potešením oznamuje, že aplikácia Sygic Car Navigation je prvou navigačnou aplikáciou na trhu s certifikátom MirrorLink Drive pre Európu a Severnú Ameriku, pričom v druhej polovici roka 2015 sa očakáva získanie certifikátu pre Japonsko. Certifikát udelila organizácia Connected Car Consortium, ktorá poskytuje globálne technológie pre riešenia prepojených vozidiel (tzv. connected cars). Už v najbližších mesiacoch budú môcť používatelia smartfónov s technológiou MirrorLink na celom svete využívať najinovatívnejšiu hybridnú navigačnú aplikáciu zo Slovenska, Sygic Car Navigation, v infotainment systéme svojich vozidiel.

Aplikácia Sygic Car Navigation získala v minulosti certifikát MirrorLink OEM (používaný pre vozidlá Škoda) a dnes je jedinou navigačnou aplikáciou na svete s certifikátom MirrorLink Drive pre Európu aj Severnú Ameriku. Tento vynikajúci úspech upevnil pozíciu spoločnosti Sygic, ktorá určuje štandard hybridnej navigácie v rámci prepojenej automobilovej technológie.

Technológia MirrorLink umožňuje používateľom pripojiť svoj smartfón ku kompatibilným vozidlám a využívať počas jazdy určité funkcie, ako sú mapy či hudba. Aplikácia Sygic Car Navigation je najdostupnejšou navigačnou aplikáciou pre zariadenia s technológiou MirrorLink a má potenciál zvýšiť dostupnosť bezpečnejšej jazdy pre milióny vodičov na celom svete.

Získanie exkluzívnej certifikácie MirrorLink je veľkou poctou pokroku, ktorý Sygic dosiahol ako priekopnícky inovátor a aktuálny globálny líder v oblasti navigačných technológií pre autá s prístupom na internet. Revolučný vývoj spoločnosti Sygic v oblasti prepojených technológií prináša miliónom používateľov smartfónov povestnú presnosť hybridnej navigácie, skvelú používateľskú skúsenosť a úžasný dizajn. Vodiči si môžu vychutnávať profesionálnu navigáciu Sygic za nízku cenu s bezplatnými aktualizáciami máp, dopravnými informáciami v reálnom čase a rýchlostnými radarmi.

Navigácia Sygic so 75 miliónmi používateľov je najdostupnejšou hybridnou navigačnou aplikáciou pre prepojené vozidlá na trhu a je dostupná vo všetkých popredných operačných systémoch mobilných zariadení na svete.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Veracomp plánuje predstaviť mrazivé novinky z Red Hatu

19.01.2017 12:00

Veracomp Slovakia s.r.o., distribútor s prívlastkom VAD (čiže Value Added Distributor), poskytuje pridanú hodnotu aj vo forme vzdelávania. V spolupráci s Red Hat na Slovensku plánuje Veracomp pre svo ...

Tlačové správy

ČR: Audiosystémy pre domáce kino Bose Lifestyle 600 a Lifestyle 650 - potešenie pre uši aj oči

19.01.2017 11:00

Systémy pro domácí kino mají u Bose dlouholetou tradici a uživateli i odborníky jsou řazeny na vrchol nabídky v této oblasti. Nyní přichází na náš trh dvě zcela nová řešení – Bose Lifestyle 600 a Life ...

Tlačové správy

Taxify ponúka zľavu 20 % na všetky jazdy

19.01.2017 10:40

Populárna aplikácia Taxify spustila akciu, ktorá o pätinu znižuje cenu za každé využitie služby do konca januára. Vďaka nízkej minimálnej platbe za jazdu sa služba vyplatí aj pri kratších presunoch po ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá