27.3.2013 0 Comments

Sygic aktualizuje svoju navigáciu a vydáva novú aplikáciu pre šoférov kamiónov

Spoločnosť Sygic uvádza na trh aktualizáciu svojej navigácie pre používateľov smartfónov s operačnými systémami Android a iOS. Pre Android sú pre vybrané regióny v e-shope k dispozícii so špeciálnymi zľavami, napríklad regióny Európa a Severná Amerika s 20-percentnou zľavou. Aktualizácia na Apple App Store je už k dispozícii pre vybrané regióny a ďalšie práve schvaľuje Apple review team. Zároveň Sygic vydáva aj novú navigačnú aplikáciu pre vodičov kamiónov Sygic Truck Navigation app.

Sygic GPS Navigácia verzia 13.1 je obohatená o nové funkcie. Intuitívne a pohodlné editovanie trás vďaka "Drag and drop" umožňuje používateľovi meniť časti trasy jej podržaním a posunutím na nové miesto na mape.

S funkciou Off-road, ktorá zaznamenáva pohyb vozidla mimo zmapovaných ciest sa používateľ nemôže stratiť, nakoľko mu umožňuje spustiť navigáciu po vlastných stopách späť na cestu. „S každou novou aktualizáciou pracujeme na nových funkcionalitách, vďaka ktorým je navigovanie so Sygicom ešte väčší zážitok. Výsledkom je spoľahlivá aplikácia, ktorá sprevádza nášho zákazníka po jeho cestách úplne všade," hovorí o novej verzii CEO spoločnosti Sygic, Michal Štencl.

Pre náročnejších užívateľov, máme špeciálny „sidebar" pre iPad a androidové tablety. Užívatelia si na ňom môžu navoliť, ktoré informácie by radi videli na displeji svojho tabletu počas šoférovania. Môže ísť o informácie o Dopravnej situácii na trase, Zoznam inštrukcií, Ekologické šoférovanie, Meranie rýchlosti, Históriu, Obľúbené alebo Prehľad cesty.

Nová aplikácia Sygic Truck, ktorá je určená pre šoférov kamiónov umožňuje šoférovi nákladného vozidla naplánovať trasu, ktorá povedie iba po cestách vhodných pre jeho vozidlo či náklad. Rovnako je možné naplánovať trasu s viacerými zastávkami na naloženie a vyloženie tovaru, či vybrať čerpacie stanice a odpočívadlá špeciálne prispôsobené pre kamióny a nákladné vozidlá. Aplikácia využíva kvalitné Navteq mapy pre celú Európu a Rusko, uložené priamo v telefóne. Navyše, Sygic Truck navigácia môže byť jednoducho integrovaná s inými aplikáciami na riadenie vozových parkov, vďaka čomu môžu dispečeri posielať inštrukcie priamo do aplikácie. Aplikácia je dostupná na Google Play Store.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Banky chcú rozšíriť projekt elektronickej komunikácie

09.12.2016 16:16

Slovenská banková asociácia chce rozšíriť projekt elektronickej komunikácie medzi bankami a štátnymi inštitúciami. Cieľom projektu iniciovaného asociáciou a bankami je zjednodušenie, zrýchlenie a zefe ...

Tlačové správy

V rebríčku Technology Fast 500 sa umiestnili štyri firmy zo SR

09.12.2016 16:14

Medzi najrýchlejšie rastúce technologické spoločnosti v Európe sa tento rok prebojovali štyri slovenské firmy. V rebríčku Technology Fast 500 zostavenom pre Európu, Blízky východ a Afriku (EMEA región ...

Tlačové správy

ČR: Rýchlosť, štýl, ostrosť: Monitory AOC k Vianociam

09.12.2016 15:00

Noci jsou delší, studenější a sváteční čas je za rohem. Zatímco někteří už mají na svém vánočním nákupním seznamu vše odfajfkováno, jiní ještě hledají ten pravý dárek. Společnost AOC přichází se čtyřm ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá