27.3.2013 0 Comments

Sygic aktualizuje svoju navigáciu a vydáva novú aplikáciu pre šoférov kamiónov

Spoločnosť Sygic uvádza na trh aktualizáciu svojej navigácie pre používateľov smartfónov s operačnými systémami Android a iOS. Pre Android sú pre vybrané regióny v e-shope k dispozícii so špeciálnymi zľavami, napríklad regióny Európa a Severná Amerika s 20-percentnou zľavou. Aktualizácia na Apple App Store je už k dispozícii pre vybrané regióny a ďalšie práve schvaľuje Apple review team. Zároveň Sygic vydáva aj novú navigačnú aplikáciu pre vodičov kamiónov Sygic Truck Navigation app.

Sygic GPS Navigácia verzia 13.1 je obohatená o nové funkcie. Intuitívne a pohodlné editovanie trás vďaka "Drag and drop" umožňuje používateľovi meniť časti trasy jej podržaním a posunutím na nové miesto na mape.

S funkciou Off-road, ktorá zaznamenáva pohyb vozidla mimo zmapovaných ciest sa používateľ nemôže stratiť, nakoľko mu umožňuje spustiť navigáciu po vlastných stopách späť na cestu. „S každou novou aktualizáciou pracujeme na nových funkcionalitách, vďaka ktorým je navigovanie so Sygicom ešte väčší zážitok. Výsledkom je spoľahlivá aplikácia, ktorá sprevádza nášho zákazníka po jeho cestách úplne všade," hovorí o novej verzii CEO spoločnosti Sygic, Michal Štencl.

Pre náročnejších užívateľov, máme špeciálny „sidebar" pre iPad a androidové tablety. Užívatelia si na ňom môžu navoliť, ktoré informácie by radi videli na displeji svojho tabletu počas šoférovania. Môže ísť o informácie o Dopravnej situácii na trase, Zoznam inštrukcií, Ekologické šoférovanie, Meranie rýchlosti, Históriu, Obľúbené alebo Prehľad cesty.

Nová aplikácia Sygic Truck, ktorá je určená pre šoférov kamiónov umožňuje šoférovi nákladného vozidla naplánovať trasu, ktorá povedie iba po cestách vhodných pre jeho vozidlo či náklad. Rovnako je možné naplánovať trasu s viacerými zastávkami na naloženie a vyloženie tovaru, či vybrať čerpacie stanice a odpočívadlá špeciálne prispôsobené pre kamióny a nákladné vozidlá. Aplikácia využíva kvalitné Navteq mapy pre celú Európu a Rusko, uložené priamo v telefóne. Navyše, Sygic Truck navigácia môže byť jednoducho integrovaná s inými aplikáciami na riadenie vozových parkov, vďaka čomu môžu dispečeri posielať inštrukcie priamo do aplikácie. Aplikácia je dostupná na Google Play Store.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Zomrel Eugene Cernan, ako posledný kráčal po povrchu Mesiaca

17.01.2017 08:00

Rodák zo Chicaga, ktorého rodičia pochádzali z Česka a Slovenska, sa dožil 82 rokov. Vo veku 82 rokov zomrel v pondelok americký astronaut česko-slovenského pôvodu Eugene Cernan, ktorý bol zatiaľ po ...

Tlačové správy

Slovenskí obchodníci sa stretnú v ocenení Mastercard Obchodník roka

17.01.2017 07:44

Už štvrtým rokom bude na Slovensku vyhlásene prestížne ocenenie Mastercard Obchodník roka. Obchodníci budú súťažiť celkovo v 10 kategóriách. Spolu so začiatkom tohto ročníka, 16. januára, bude spusten ...

Tlačové správy

Autopriemysel plánuje vybudovať 10 nových technologických centier

17.01.2017 07:33

Dodávateľské firmy v automobilovom priemysle na Slovensku plánujú v najbližších 12 mesiacoch prijať 260 nových výskumno-vývojových pracovníkov. Viac ako dve tretiny týchto firiem zároveň  deklarovali ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá