Image
11.8.2014 0 Comments

Sygic Job Dispatch premení smartfón na mobilný nástroj na riadenie pracovníkov vo firmách

JD icon copy.jpg Spoločnosť Sygic uvádza novú funkciu svojho obľúbeného produktu pre podniky Sygic Job Dispatch. Riešenie Sygic Job Dispatch bolo po prvýkrát uvedené na trh koncom januára 2014 a osvedčilo sa ako mobilný nástroj na riadenie pracovníkov vo firmách, ktoré chcú rýchlo a bez problémov riadiť a navigovať svoje tímy.

Používatelia Sygic Job Dispatch teraz získajú prístup k ČÍTAČKE ČIAROVÝCH KÓDOV, novej integrovanej funkcii, ktorá uľahčuje sledovanie tovaru a zjednodušuje riadenie skladového tovaru a zásob. ČÍTAČKA ČIAROVÝCH KÓDOV umožňuje pracovníkom používať čítanie čiarových kódov balíkov, ktoré prichádzajú do priestorov spoločnosti, a tak zaručuje dôkladnú kontrolu a organizáciu skladových zásob a dodávok. Dispečeri spoločnosti môžu jednoducho pridávať čiarové kódy do svojho pracovného systému a presne sledujú, ktoré balíky boli doručené a ktoré sú ešte na ceste.

Bar Code Scanner.jpg

Okrem integrácie s mapovým softvérom od Sygicu, má Job Dispatch napríklad aj tieto výborné funkcie:

Sledovanie polohy

Presnú polohu zamestnancov v reálnom čase možno určiť kedykoľvek a kdekoľvek. Aplikácia Sygic Job Dispatch využíva signál GPS aj mobilné siete, vďaka čomu má lepší dosah. Mobilní pracovníci sú tak viditeľní i v budovách či tuneloch. V systéme možno nastaviť presnosť sledovania a firmy môžu vodičom zabrániť vypnúť funkciu sledovania polohy.

Integrácia prostredníctvom rozhrania API

Priame zadávanie úloh z podnikových systémov alebo nezávislých systémov prostredníctvom integrovaného rozhrania API. Firmy môžu vytvárať a zadávať úlohy, sledovať ich stav či miesto pohybu vodičov bez použitia webového rozhrania súboru Job Dispatch. Integrácia je jednoduchá a k dispozícii je aj pomoc online.

Správy

Správy s textami a prílohami objednávok možno zasielať priamo do telefónov vodičov. Odpovede vodičov budú obsahovať presnú polohu a možnosť priložiť obrázky a dokumenty. Táto funkcia umožňuje najrýchlejší a najpriamejší spôsob odosielania fotografií ako dôkazu v prípade problémov alebo poškodenia tovaru.

Šablóny úloh

Firmy, ktoré majú pravidelných zákazníkov, môžu jednoducho vytvoriť šablóny pre opakované úlohy a rýchlejšiu správu údajov. Opakované údaje sa uložia do prispôsobených šablón, ktoré možno kedykoľvek využiť jediným pohybom myši.

Podpis

Aplikácia Sygic Job Dispatch podporuje nasnímanie podpisu na elektronické overovanie. Po načítaní sa podpis s údajmi o polohe automaticky odošle dispečerovi.

Oznámenia

Pri vytvorení, prijatí, priebehu a dokončení úlohy vám môže byť zaslané automatické oznámenie. V aplikácii môžete vytvoriť vlastné upozornenie a e-maily pre dispečerov a vodičov.

Pokročilé možnosti práce s úlohami

Aplikácia Sygic Job Dispatch nájde pre každú úlohu najvhodnejšieho vodiča - funkcia automatického prideľovania pridelí úlohu najbližšiemu dostupnému vodičovi. Ak vodič neprijme úlohu v rámci vopred nastaveného časového intervalu, funkcia automatického odmietnutia úlohu automaticky odmietne a aplikácia Sygic Job Dispatch ju inštinktívne pridelí ďalšiemu vhodnému vodičovi.

Spoločnosť Sygic ponúka tri balíky Job Dispatch za ceny od 5,99 EUR za zariadenie.

Všetky balíky obsahujú online počítačovú aplikáciu pre dispečerov a aplikáciu pre systém Android pre mobilných pracovníkov, do ktorej prijímajú pracovné plány a navigačné pokyny z aplikácií Sygic GPS navigation alebo Google Maps.

Aplikáciu Sygic Job Dispatch si firmy môžu bezplatne vyskúšať na webovej lokalite spoločnosti Sygic na adrese http://www.sygic.com/jobdispatch, nastavenie trvá len päť minút. Aplikácia Job Dispatch je teraz k dispozícii pre zariadenia s operačným systémom Android a od svojho uvedenia na trh v tomto roku má na stránkach Google Play viac ako 32 000 jedinečných používateľov.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty 1

iPhone so zaobleným displejom OLED má prísť už na budúci rok

02.12.2016 09:48

Ázijskí dodávatelia Applu hovoria, že cupertinská spoločnosť ich požiadala, aby zvýšili výrobu tenších panelov OLED a predložili jej prototypy obrazoviek s vyšším rozlíšením, ako má Samsung. Keďže Ap ...

Produkty

GPD Win – miniatúrny herný notebook s Windows 10 a hernými ovládačmi

02.12.2016 00:22

Zvykli sme si, že s operačným systémom Windows sa nestretávame len na stolových a prenosných počítačoch, ale aj ďalších zariadeniach, siahajúcich od lacných tabletov typu 2-in-1 až po minipočítače. Je ...

Produkty

Strojové učenie Google TensorFlow bude podporovať Windows

01.12.2016 00:13

V týchto dňoch Google zaviedol podporu operačného systému Windows pre svoje strojové učenie TensorFlow. To bola totiž jedna z prvých požiadaviek, ktoré dostali vývojári po tom, čo z TensorFlow urobili ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá