Image
21.12.2015 0 Comments

SwanLuv: Startup, ktorý vám zafinancuje svadbu snov. Ak dôjde k rozvodu, platiť budete vy

A žili šťastne až do smrti... Po takomto konci by túžil zrejme každý. Istý startup s názvom SwanLuv však dúfa v pravý opak. Je totiž ochotný vložiť do vašej svadby štedrú sumu v podobe 10-tisíc USD, no len pod podmienkou, že pokiaľ vám manželstvo nevyjde a skončí rozvodom, budete musieť peniaze vrátiť aj s úrokmi.

Startup momentálne prijíma prihlášky od zasnúbených párov, ktorí sú si istí, že im to spolu vydrží navždy. Po vyhodnotení rizikovosti manželstva prostredníctvom určitého algoritmu spoločnosť nastaví úroky. Čím má pár väčšiu šancu rozviesť sa, tým vyšší úrok dostane. Vďaka tomu má SwanLuw väčšiu pravdepodobnosť, že získa peniaze na ďalšie svadby.

Napriek tomu, že startup SwanLuv zarába na rozvodoch, všetkým záujemcom prisľúbil, že sa ich manželstvo nebude snažiť rozvrátiť a v prípade potreby im ponúkne aj manželskú poradňu úplne zdarma. Svoju sľubnú kariéru má v pláne odštartovať o necelé dva mesiace a už teraz dúfa, že prvé peniaze dostane späť vo februári.

Zdroj: swanluv.com


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Startupy

Startup4Dummies

27.11.2016 11:25

Startup4Dummies je užitočná knižka pre inovatívne startupy obsahujúca súbor praktických informácií, rád a návodov, ktoré im pomôžu vyhnúť sa chybám svojich predchodcov.

Startupy 2

Predstavujeme slovenské startupy: Gettpal – on-line sociálna sieť na off-line aktivity v reálnom svete

15.11.2016 00:19

Ako Gettpal vznikol? „Určite sa už raz každému stalo, že chcel ísť do kina či zabaviť sa, zašportovať si alebo sa len tak prejsť, ale jeho priatelia nemali čas, prípadne už mali svoje rodiny. Podobnú ...

Startupy

Nemecký startup má solárne auto s dojazdom 30 km na solar alebo 250 km na batériu

16.09.2016 00:19

Nemecká automobilka Sono Motors predstavila elektrické vozidlo Sion, ktoré možno nabíjať pomocou solárnych panelov. Vyzerá ako skrátená Toyota Prius, celá pokrytá solárnymi panelmi. Tie sú integrované ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá