Image
21.12.2015 0 Comments

SwanLuv: Startup, ktorý vám zafinancuje svadbu snov. Ak dôjde k rozvodu, platiť budete vy

A žili šťastne až do smrti... Po takomto konci by túžil zrejme každý. Istý startup s názvom SwanLuv však dúfa v pravý opak. Je totiž ochotný vložiť do vašej svadby štedrú sumu v podobe 10-tisíc USD, no len pod podmienkou, že pokiaľ vám manželstvo nevyjde a skončí rozvodom, budete musieť peniaze vrátiť aj s úrokmi.

Startup momentálne prijíma prihlášky od zasnúbených párov, ktorí sú si istí, že im to spolu vydrží navždy. Po vyhodnotení rizikovosti manželstva prostredníctvom určitého algoritmu spoločnosť nastaví úroky. Čím má pár väčšiu šancu rozviesť sa, tým vyšší úrok dostane. Vďaka tomu má SwanLuw väčšiu pravdepodobnosť, že získa peniaze na ďalšie svadby.

Napriek tomu, že startup SwanLuv zarába na rozvodoch, všetkým záujemcom prisľúbil, že sa ich manželstvo nebude snažiť rozvrátiť a v prípade potreby im ponúkne aj manželskú poradňu úplne zdarma. Svoju sľubnú kariéru má v pláne odštartovať o necelé dva mesiace a už teraz dúfa, že prvé peniaze dostane späť vo februári.

Zdroj: swanluv.com


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Startupy 4

Predstavujeme slovenské startupy: FRINX a open source networking

28.12.2016 00:05

FRINX je absolútna novinka na slovenskom aj európskom trhu, zaoberajúca sa open source networkingom. Napriek krátkemu času pôsobenia si spoločnosť stihla vybudovať dobré meno v zahraničí a získala prv ...

Startupy

V budúcnosti budeme zariadenia ovládať cez virtuálnu a rozšírenú realitu myšlienkami

27.12.2016 00:19

Bývalí študenti Michiganskej univerzity založili startup Neurable, ktorý sa zaoberá spôsobmi, ako budeme  komunikovať s našimi zariadeniami v blízkej budúcnosti. Nedávno spoločnosť získala od investor ...

Startupy

Startup4Dummies

27.11.2016 11:25

Startup4Dummies je užitočná knižka pre inovatívne startupy obsahujúca súbor praktických informácií, rád a návodov, ktoré im pomôžu vyhnúť sa chybám svojich predchodcov.

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá