12.11.2012 0 Comments

Svet intuitívnej mobility s dotykovými ASUS zariadeniami s Windows 8

Spoločnosť ASUS vstúpila do novej éry digitálneho sveta uvedením nových prenosných a stolných počítačov s operačným systémom Microsoft Windows 8. Nové tablety, notebooky, ultraprenosné zariadenia a all-in-one počítače ponúkajú kombináciu inovatívneho dizajnu a intuitívneho viacdotykového ovládania.

„Blíži sa prechod od klasických osobných počítačov do novej éry cloud computingu, kde musí byť každé zariadenie intuitívne, prenosné a prispôsobiteľné," povedal Jonney Shih, predseda spoločnosti ASUS. „Vďaka Windows 8 a nášmu dôrazu na inovácie je ASUS v prvej línii tejto transformácie".

ASUS TAICHI
Úžasné spojenie notebooku a tabletu, to je ASUS TAICHI - ultratenké a ultraštýlové prenosné zariadenie, ktoré je vybavené unikátnym dizajnom s dvoma Full HD displejmi. S otvoreným vekom je TAICHI výkonný Ultrabook s podsvietenou klávesnicou, ideálny na zábavu aj produktivitu. Po zavretí veka sa z TAICHI stáva ľahký viacdotykový Windows 8 tablet s jednoduchým a intuitívnym ovládaním. Obe obrazovky môžu byť využívané súbežne a sú navzájom nezávislé, čo umožňuje flexibilne a inovatívne zdieľať informácie novými spôsobmi.

ASUS Transformer Book
ASUS Transformer Book je prvé ultraprenosné zariadenie na svete, ktoré kombinuje najlepšie vlastnosti notebooku a tabletu. Ak treba pracovať, Transformer Book je výkonný a plnohodnotný notebook s veľkokapacitným pevným diskom. Keď je čas na zábavu, displej s HD rozlíšením je možné oddeliť od dokovacej stanice s klávesnicou a zo zariadenia sa rázom stane viacdotykový Windows 8 tablet s rýchlym SSD úložiskom. Technológia Smart Battery zabezpečuje maximálny prenosný výkon v oboch režimoch a Transformer Book tak predstavuje perfektné riešenie pre každého, kto potrebuje výkon notebooku a univerzálnosť tabletu v jednom zariadení.

Séria ASUS ZENBOOK
Novými prírastkami do série ASUS ZENBOOK sú elegantné a štýlové ultraprenosné zariadenia rôznych veľkostí a technických špecifikácií, ktoré dokážu splniť akúkoľvek požiadavku na mobilitu. ZENBOOK je špecifický svojim precízne navrhnutým dizajnom, ktorý získal viacero ocenení a zaujme povrchom z brúseného kovu a minimalistickou hrúbkou tela. Nádherný FHD displej, výkonný procesor a ultrarýchle SSD úložisko umožňuje v kombinácii s viacdotykovým displejom v prípade vybraných modelov využívať plný potenciál operačného systému Windows 8.

Séria ASUS VivoBook
ASUS VivoBook S200 a S400 sú ultraprenosné zariadenia, ktoré ponúkajú štýlovú kombináciu mobility, odolnosti a dostupnosti pre všetkých používateľov operačného systému Windows 8. VivoBook je dostupný v modeloch s 11,6 a 14-palcovým HD displejom, vybavený procesormi Intel Core tretej generácie, vhodnými pre multi-tasking. Súčasťou výbavy je aj veľký viacdotykový touchpad, úžasný zvuk SonicMaster a pevný disk alebo hybridné dátové úložisko.

Séria ASUS VivoTab
ASUS VivoTab vďaka tenkému a ľahkému dizajnu s voliteľnou klávesnicou predstavuje perfektnú rovnováhu medzi mobilitou a produktivitou. Odolný kovový povrch a viacdotykový HD displej s technológiou Super IPS+, ktorý ponúka úžasnú kvalitu obrazu a široké sledovacie uhly, predstavujú základ pre oba modely - 11,6-palcový VivoTab s operačným systémom Windows 8 a 10-palcový VivoTab RT s Windows RT. Oba modely je možné rozšíriť aj o voliteľnú dokovaciu stanicu s klávesnicou a zabudovanou batériou, ktorá umožní prevádzku zariadenia po dobu až 19 hodín. VivoTab taktiež obsahuje stylus Wacom, ktorý umožňuje veľmi presné ovládanie.

VivoTab Smart je najtenší a najľahší tablet, ktorý ponúka kompletný používateľský zážitok operačného systému Windows 8. Je dostupný v čiernom, bielom a červenom farebnom prevedení, pričom k dispozícii je aj voliteľná klávesnica TranSleeve, ktorú je možné využiť aj na ochranu displeja.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Biznis

Automobilky sa dohodli o výstavbe siete ultrarýchlych nabíjacích staníc pre elektromobily po celej Európe

01.12.2016 00:15

Automobilky BMW Group, Daimler, Ford Motor Company a skupina Volkswagen s Audi a Porsche uzavreli dohodu o spolupráci pri výstavbe siete vysokovýkonných nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá, pokrý ...

Biznis

V Prahe má vo februári odštartovať škola pre youtuberov. Školáci zaplatia 5000 korún...

28.11.2016 00:18

V Prahe sa vo februári otvorí škola pre U2berov. Ako sa píše na stránke projektu, za ktorým stojí firma Books and Cards S.G.J.Š., s.r.o., chlapci a dievčatá sa tu v bloku workshopov naučia bezpečne a  ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá