12.11.2012 0 Comments

Svet intuitívnej mobility s dotykovými ASUS zariadeniami s Windows 8

Spoločnosť ASUS vstúpila do novej éry digitálneho sveta uvedením nových prenosných a stolných počítačov s operačným systémom Microsoft Windows 8. Nové tablety, notebooky, ultraprenosné zariadenia a all-in-one počítače ponúkajú kombináciu inovatívneho dizajnu a intuitívneho viacdotykového ovládania.

„Blíži sa prechod od klasických osobných počítačov do novej éry cloud computingu, kde musí byť každé zariadenie intuitívne, prenosné a prispôsobiteľné," povedal Jonney Shih, predseda spoločnosti ASUS. „Vďaka Windows 8 a nášmu dôrazu na inovácie je ASUS v prvej línii tejto transformácie".

ASUS TAICHI
Úžasné spojenie notebooku a tabletu, to je ASUS TAICHI - ultratenké a ultraštýlové prenosné zariadenie, ktoré je vybavené unikátnym dizajnom s dvoma Full HD displejmi. S otvoreným vekom je TAICHI výkonný Ultrabook s podsvietenou klávesnicou, ideálny na zábavu aj produktivitu. Po zavretí veka sa z TAICHI stáva ľahký viacdotykový Windows 8 tablet s jednoduchým a intuitívnym ovládaním. Obe obrazovky môžu byť využívané súbežne a sú navzájom nezávislé, čo umožňuje flexibilne a inovatívne zdieľať informácie novými spôsobmi.

ASUS Transformer Book
ASUS Transformer Book je prvé ultraprenosné zariadenie na svete, ktoré kombinuje najlepšie vlastnosti notebooku a tabletu. Ak treba pracovať, Transformer Book je výkonný a plnohodnotný notebook s veľkokapacitným pevným diskom. Keď je čas na zábavu, displej s HD rozlíšením je možné oddeliť od dokovacej stanice s klávesnicou a zo zariadenia sa rázom stane viacdotykový Windows 8 tablet s rýchlym SSD úložiskom. Technológia Smart Battery zabezpečuje maximálny prenosný výkon v oboch režimoch a Transformer Book tak predstavuje perfektné riešenie pre každého, kto potrebuje výkon notebooku a univerzálnosť tabletu v jednom zariadení.

Séria ASUS ZENBOOK
Novými prírastkami do série ASUS ZENBOOK sú elegantné a štýlové ultraprenosné zariadenia rôznych veľkostí a technických špecifikácií, ktoré dokážu splniť akúkoľvek požiadavku na mobilitu. ZENBOOK je špecifický svojim precízne navrhnutým dizajnom, ktorý získal viacero ocenení a zaujme povrchom z brúseného kovu a minimalistickou hrúbkou tela. Nádherný FHD displej, výkonný procesor a ultrarýchle SSD úložisko umožňuje v kombinácii s viacdotykovým displejom v prípade vybraných modelov využívať plný potenciál operačného systému Windows 8.

Séria ASUS VivoBook
ASUS VivoBook S200 a S400 sú ultraprenosné zariadenia, ktoré ponúkajú štýlovú kombináciu mobility, odolnosti a dostupnosti pre všetkých používateľov operačného systému Windows 8. VivoBook je dostupný v modeloch s 11,6 a 14-palcovým HD displejom, vybavený procesormi Intel Core tretej generácie, vhodnými pre multi-tasking. Súčasťou výbavy je aj veľký viacdotykový touchpad, úžasný zvuk SonicMaster a pevný disk alebo hybridné dátové úložisko.

Séria ASUS VivoTab
ASUS VivoTab vďaka tenkému a ľahkému dizajnu s voliteľnou klávesnicou predstavuje perfektnú rovnováhu medzi mobilitou a produktivitou. Odolný kovový povrch a viacdotykový HD displej s technológiou Super IPS+, ktorý ponúka úžasnú kvalitu obrazu a široké sledovacie uhly, predstavujú základ pre oba modely - 11,6-palcový VivoTab s operačným systémom Windows 8 a 10-palcový VivoTab RT s Windows RT. Oba modely je možné rozšíriť aj o voliteľnú dokovaciu stanicu s klávesnicou a zabudovanou batériou, ktorá umožní prevádzku zariadenia po dobu až 19 hodín. VivoTab taktiež obsahuje stylus Wacom, ktorý umožňuje veľmi presné ovládanie.

VivoTab Smart je najtenší a najľahší tablet, ktorý ponúka kompletný používateľský zážitok operačného systému Windows 8. Je dostupný v čiernom, bielom a červenom farebnom prevedení, pričom k dispozícii je aj voliteľná klávesnica TranSleeve, ktorú je možné využiť aj na ochranu displeja.


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Pozrite si fotografie z IT GALA

22.10.2016 00:20

Pozrite si ako vyzeralo prestížne výročné podujatie slovenskej komunity informačných technológií a telekomunikácií IT GALA 2016. O príjemné prostredie, zábavu, zaujímavých ľudí z IT komunity a skvelé ...

Biznis

Orientácia Microsoftu na cloud sa vyplatila, akcie sú na rekordnom maxime

22.10.2016 00:05

Softvérová spoločnosť Microsoft reportovala po ukončení oficiálnych obchodných hodín na americkej burze svoje hospodárske výsledky za prvý fiškálny štvrťrok 2017, ktorý skončil 30. septembra tohto rok ...

Biznis

Nemecko chce od roku 2030 zakázať vozidlá so spaľovacím motorom

21.10.2016 00:10

Nemecko sa nechce spoliehať len na finančné stimuly pri kúpe automobilov bez emisií. Spolková rada schválila rezolúciu vyzývajúcu na zákaz predaja nových automobilov so spaľovacím motorom od roku 2030 ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá