26.2.2014 0 Comments

Štýlové a výkonné fotoaparáty Cyber-shot doladia váš jarný outfit

Štyri nové kompaktné fotoaparáty Cyber-shot od Sony ponúkajú špičkový výkon v kombinácii so štýlovým dizajnom vhodným do každého vrecka.

Oddychujete na dovolenke, alebo sa práve zabávate na divokom večierku? S fotoaparátmi Cyber-shot sa môžete tešiť na nádherné fotografie či videá v HD kvalite, pritom nemusíte myslieť na zložité nastavenia. Vďaka inteligentným funkciám totiž urobia všetku prácu za vás.

DSC-HX60/HX60V
Buďte ešte bližšie. Výkonný tridsaťnásobný zoom a malé rozmery robia zo super kompaktného fotoaparátu Cyber-shot HX60V ideálneho spoločníka na akčnú dovolenku aj na fotografické expedície v prírode.

Podsvietený snímač Exmor R CMOS, prémiová optika Sony G Lens a najmodernejší procesor BIONZ X, ktorý je trikrát rýchlejší ako jeho predchodca, sú zárukou dokonalých záberov, a to aj v horších svetelných podmienkach. HX60V je nabitý najmodernejšími technológiami od Sony a výrazne posúva hranice kvality obrazu kompaktných fotoaparátov. Špičková technológia vykresľujúca detail a selektívna redukcia šumu vytvárajú jasnejší a prirodzenejší obraz aj za tlmeného svetla.

Clear Image Zoom pre jasnejší obraz je zárukou kvalitných záberov vypĺňajúcich celé obrazové pole bez straty pixlov - ideálne pre fotografovanie divej zveri či vzdialených objektov. Vďaka technológii Optical SteadyShot Intelligent Active Mode budú Full HD videá vždy ostré a neroztrasené. Aj keď práve kráčate, bežíte, alebo držíte fotoaparát ďalej od tela, obraz bude stabilný. Sami pocítite rozdiel v podobe menej rušivých elementov.

So zabudovanou technológiou Wi-Fi môžete odosielať fotografie a videá priamo do svojho smartfónu či tabletu. Technológia NFC vás jednoducho jedným dotykom prepojí s kompatibilným mobilným zariadením. Telefón môžete dokonca použiť aj ako praktické diaľkové ovládanie, ktoré je ideálne pre skupinové fotografie. Pokiaľ máte televíziu podporujúcu 4K, môžete si po jej pripojení cez HDMI prehliadnuť vytvorené fotografie práve v tomto rozlíšení. Vďaka GPS budete môcť svoje cesty spätne zdokumentovať na počítači pomocou máp a priradiť presné miesto vzniku každej fotografii či videa.

DSC-WX350
Model WX350 je najmenší a najľahší fotoaparát na svete s výkonným 20x optickým priblížením. Technológia Optical SteadyShot a Intelligent Active Mode sa postará o to, že vaše videá budú stabilné a neroztrasené aj pri približovaní zoomom, alebo keď fotoaparát držíte ďalej od tela. Kombinácia snímača Exmor R CMOS s rozlíšením 18,2 megapixelov a rýchleho obrazového procesoru BIONZ X zaručí, že vaše fotografie budú bez ohľadu na svetlo vždy vykreslené do najmenšieho detailu.

Funkcia Beauty Effect automaticky retušuje portrétové snímky - vyhladzuje pleť, odstraňuje neestetický lesk, rozširuje oči a bieli zuby. Výsledok bude aj bez zložitého upravovania vždy lichotivý. Podobne, ako pri modely HX60V, môžete zdieľať fotografie a videá vďaka zabudovanému Wi-Fi pripojeniu s NFC ľahko a na jeden dotyk do svojho smartfónu. Telefón môže zároveň slúžiť aj ako diaľkové ovládanie spúšte fotoaparátu. S mimoriadnou výdržou batérie až 470 snímkov na jedno nabitie môžete pri modely Cyber-shot WX350 fotografovať a natáčať svoje zážitky omnoho dlhšie.

DSC-WX220
Na prvý pohľad útly fotoaparát DSC-WX220 v sebe ukrýva snímač Exmor R CMOS s rozlíšením 18,2 megapixelov, procesor BIONZ X a objektív G Lens s desaťnásobným optickým zoomom. S týmto ľahko ovládateľným kompaktom tak dosiahnete na jeho rozmery nevídaný výkon. Skvele vyzerajúce fotografie a videá v HD kvalite sú vďaka špičkovými technológiami ako napríklad Optical SteadyShot s Intelligent Active Mode, Picture Effect, Beauty Effect dosiahnuteľné pre každého. Technológie Wi-Fi a NFC zase zabezpečujú ľahký bezdrôtový prenos a prepojenie. Chcete si vaše fotky prehliadať v 4K kvalite? Pokojne môžete, stačí prepojiť fotoaparát so 4K televízorom cez HDMI výstup.

DSC-W800
Model DSC-W800 je neuveriteľne jednoduchý na obsluhu, ale vďaka CCD snímaču s vysokým rozlíšením 20,1 megapixelov a päťnásobnému optickému priblíženiu je výsledok vždy perfektný. Chcete si užiť skutočnú zábavu? Funkcia Party Mode automaticky nastaví citlivosť, čas a farbu pre zachytenie nezabudnuteľných chvíľ s priateľmi, takže vy sa môžete baviť. Blesk Advanced Flash zvyšuje citlivosť fotoaparátu a dokáže sa zamerať na dlhšiu vzdialenosť, takže aj objekty ďalej od objektívu sú dostatočne viditeľné. To sa hodí pri fotografovaní v interiéry alebo v šere. Tento model je ako stvorený pre fotografovanie na večierkoch a práve vďaka funkcii Party Mode si budete všetko pamätať zreteľne a jasne. Aj keď s digitálnou fotografiou práve začínate, nemusíte sa báť. Obsluhu zvládne aj úplný začiatočník. Fotoaparát má dokonca samostatné tlačidlo pre ovládanie videa, takže točiť v HD kvalite môžete okamžite.

Uvedené modely budú v Európe v predaji od marca 2014. Model W800 bude dostupný od apríla 2014.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

UniControls vybaví systémom nadradeného riadenia ďalších 23 súprav metra v čínskom Chengde, hlavnom meste provincie S’-čchuan

18.01.2017 09:00

Spoločnosť UniControls, významný hráč a medzinárodne uznávaný dodávateľ riadiacich systémov a elektronických zariadení v oblastiach železničnej dopravy a priemyselného riadenia, uzatvorila ďalší z rad ...

Tlačové správy

freeSAT vlani ponúkol nové kanály, aplikácie i súťaže, viac zábavy príde i v roku 2017

18.01.2017 08:16

Nové kanály, skvelé ceny, prémiové televízie zdarma a množstvo zábavy – to všetko si mohli vlani vychutnávať zákazníci freeSAT-u na Slovensku. 27 nových kanálov Zákazníci freeSAT-u v roku 2016 získal ...

Tlačové správy

iOS platforma investičnej aplikácie

18.01.2017 08:10

FINAMIS koncom roka 2016 sprístupnil mobilnú aplikáciu pre operačný systém iOS spoločnosti Apple. Spustenie je v súlade s interným plánom a cieľovým termínom ukončenia vývoja. V prvej polovici 2016 F ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá