26.2.2014 0 Comments

Štýlové a výkonné fotoaparáty Cyber-shot doladia váš jarný outfit

Štyri nové kompaktné fotoaparáty Cyber-shot od Sony ponúkajú špičkový výkon v kombinácii so štýlovým dizajnom vhodným do každého vrecka.

Oddychujete na dovolenke, alebo sa práve zabávate na divokom večierku? S fotoaparátmi Cyber-shot sa môžete tešiť na nádherné fotografie či videá v HD kvalite, pritom nemusíte myslieť na zložité nastavenia. Vďaka inteligentným funkciám totiž urobia všetku prácu za vás.

DSC-HX60/HX60V
Buďte ešte bližšie. Výkonný tridsaťnásobný zoom a malé rozmery robia zo super kompaktného fotoaparátu Cyber-shot HX60V ideálneho spoločníka na akčnú dovolenku aj na fotografické expedície v prírode.

Podsvietený snímač Exmor R CMOS, prémiová optika Sony G Lens a najmodernejší procesor BIONZ X, ktorý je trikrát rýchlejší ako jeho predchodca, sú zárukou dokonalých záberov, a to aj v horších svetelných podmienkach. HX60V je nabitý najmodernejšími technológiami od Sony a výrazne posúva hranice kvality obrazu kompaktných fotoaparátov. Špičková technológia vykresľujúca detail a selektívna redukcia šumu vytvárajú jasnejší a prirodzenejší obraz aj za tlmeného svetla.

Clear Image Zoom pre jasnejší obraz je zárukou kvalitných záberov vypĺňajúcich celé obrazové pole bez straty pixlov - ideálne pre fotografovanie divej zveri či vzdialených objektov. Vďaka technológii Optical SteadyShot Intelligent Active Mode budú Full HD videá vždy ostré a neroztrasené. Aj keď práve kráčate, bežíte, alebo držíte fotoaparát ďalej od tela, obraz bude stabilný. Sami pocítite rozdiel v podobe menej rušivých elementov.

So zabudovanou technológiou Wi-Fi môžete odosielať fotografie a videá priamo do svojho smartfónu či tabletu. Technológia NFC vás jednoducho jedným dotykom prepojí s kompatibilným mobilným zariadením. Telefón môžete dokonca použiť aj ako praktické diaľkové ovládanie, ktoré je ideálne pre skupinové fotografie. Pokiaľ máte televíziu podporujúcu 4K, môžete si po jej pripojení cez HDMI prehliadnuť vytvorené fotografie práve v tomto rozlíšení. Vďaka GPS budete môcť svoje cesty spätne zdokumentovať na počítači pomocou máp a priradiť presné miesto vzniku každej fotografii či videa.

DSC-WX350
Model WX350 je najmenší a najľahší fotoaparát na svete s výkonným 20x optickým priblížením. Technológia Optical SteadyShot a Intelligent Active Mode sa postará o to, že vaše videá budú stabilné a neroztrasené aj pri približovaní zoomom, alebo keď fotoaparát držíte ďalej od tela. Kombinácia snímača Exmor R CMOS s rozlíšením 18,2 megapixelov a rýchleho obrazového procesoru BIONZ X zaručí, že vaše fotografie budú bez ohľadu na svetlo vždy vykreslené do najmenšieho detailu.

Funkcia Beauty Effect automaticky retušuje portrétové snímky - vyhladzuje pleť, odstraňuje neestetický lesk, rozširuje oči a bieli zuby. Výsledok bude aj bez zložitého upravovania vždy lichotivý. Podobne, ako pri modely HX60V, môžete zdieľať fotografie a videá vďaka zabudovanému Wi-Fi pripojeniu s NFC ľahko a na jeden dotyk do svojho smartfónu. Telefón môže zároveň slúžiť aj ako diaľkové ovládanie spúšte fotoaparátu. S mimoriadnou výdržou batérie až 470 snímkov na jedno nabitie môžete pri modely Cyber-shot WX350 fotografovať a natáčať svoje zážitky omnoho dlhšie.

DSC-WX220
Na prvý pohľad útly fotoaparát DSC-WX220 v sebe ukrýva snímač Exmor R CMOS s rozlíšením 18,2 megapixelov, procesor BIONZ X a objektív G Lens s desaťnásobným optickým zoomom. S týmto ľahko ovládateľným kompaktom tak dosiahnete na jeho rozmery nevídaný výkon. Skvele vyzerajúce fotografie a videá v HD kvalite sú vďaka špičkovými technológiami ako napríklad Optical SteadyShot s Intelligent Active Mode, Picture Effect, Beauty Effect dosiahnuteľné pre každého. Technológie Wi-Fi a NFC zase zabezpečujú ľahký bezdrôtový prenos a prepojenie. Chcete si vaše fotky prehliadať v 4K kvalite? Pokojne môžete, stačí prepojiť fotoaparát so 4K televízorom cez HDMI výstup.

DSC-W800
Model DSC-W800 je neuveriteľne jednoduchý na obsluhu, ale vďaka CCD snímaču s vysokým rozlíšením 20,1 megapixelov a päťnásobnému optickému priblíženiu je výsledok vždy perfektný. Chcete si užiť skutočnú zábavu? Funkcia Party Mode automaticky nastaví citlivosť, čas a farbu pre zachytenie nezabudnuteľných chvíľ s priateľmi, takže vy sa môžete baviť. Blesk Advanced Flash zvyšuje citlivosť fotoaparátu a dokáže sa zamerať na dlhšiu vzdialenosť, takže aj objekty ďalej od objektívu sú dostatočne viditeľné. To sa hodí pri fotografovaní v interiéry alebo v šere. Tento model je ako stvorený pre fotografovanie na večierkoch a práve vďaka funkcii Party Mode si budete všetko pamätať zreteľne a jasne. Aj keď s digitálnou fotografiou práve začínate, nemusíte sa báť. Obsluhu zvládne aj úplný začiatočník. Fotoaparát má dokonca samostatné tlačidlo pre ovládanie videa, takže točiť v HD kvalite môžete okamžite.

Uvedené modely budú v Európe v predaji od marca 2014. Model W800 bude dostupný od apríla 2014.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Seagate BackUp Plus Portable - první 2,5“ externí disk na světě s kapacitou 5 TB

25.10.2016 00:00

Seagate Technology, přední světový výrobce datových úložišť, uvede v listopadu na český a slovenský trh externí disk Backup Plus Portable, vůbec první 5TB přenosný disk na světě. Novinku zdobí elegant ...

Tlačové správy

Bezpilotná nákladná kozmická loď Cygnus dopravila k ISS 2300 kg nákladu

24.10.2016 15:37

Na Medzinárodnú vesmírnu stanicu (ISS) dorazil prvý náklad potravín a iného potrebného materiálu, ktorý tam po vyše dvojročnej prestávke dopravila vlastnou loďou i raketou súkromná americká spoločnosť ...

Tlačové správy

Ericsson zverejnil hospodárske výsledky za tretí štvrťrok 2016

24.10.2016 15:00

HLAVNÉ ÚDAJE ZA 3. ŠTVRŤROK •        Vykázané tržby a tržby upravené pre porovnateľné jednotky a zohľadňujúce zmeny výmenných kurzov medziročne poklesli o 14 %, predovšetkým v dôsledku vývoja v segme ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá