Image
17.1.2013 0 Comments

Stopalcový TV prijímač prináša full HD pomocou lasera

Laserovú televíziu s uhlopriečkou 100 palcov predstavila na veľtrhu CES v Las Vegas spoločnosť LG Electronics. Systém domáceho kina (model LG HECTO) poskytuje výhody Smart TV a Digital TV, obsahuje displej a externú projekčnú jednotku UST (Ultra Short Throw), schopnú zobrazenia na extrémne krátku vzdialenosť.

LG_Curved_OLED_TV.jpg

Laserový TV prijímač s full HD rozlíšením 1080p a pomerom dynamického kontrastu 10 000 000:1 poskytuje obraz, ktorý je výrazný tak v tmavom, ako aj vo svetlejšom prostredí.

Súčasťou systému je aj digitálny TV tuner a používatelia sa môžu ľahko pripojiť k sociálnym sieťam a využívať služby videa na želanie (VoD), ako je Netflix v zóne LG Premium Content. Televízor tiež umožňuje správu osobného obsahu, napríklad fotografií, domáceho videa a hudobných knižníc prostredníctvom LG Cloud.

Laserový TV prijímač má v projekčnej jednotke vstavané dva 10 W reproduktory, ktoré umocňujú virtuálny zvukový efekt surround.

Projekčný systém založený na laserovom princípe používa v projekčnej jednotke špeciálnu lampu bez použitia ortuti. Jej životnosť pritom dosahuje 25-tisíc hodín, čo je päťkrát viac ako pri klasických ortuťových lampách.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Produkty 1

iPhone so zaobleným displejom OLED má prísť už na budúci rok

02.12.2016 09:48

Ázijskí dodávatelia Applu hovoria, že cupertinská spoločnosť ich požiadala, aby zvýšili výrobu tenších panelov OLED a predložili jej prototypy obrazoviek s vyšším rozlíšením, ako má Samsung. Keďže Ap ...

Produkty

GPD Win – miniatúrny herný notebook s Windows 10 a hernými ovládačmi

02.12.2016 00:22

Zvykli sme si, že s operačným systémom Windows sa nestretávame len na stolových a prenosných počítačoch, ale aj ďalších zariadeniach, siahajúcich od lacných tabletov typu 2-in-1 až po minipočítače. Je ...

Produkty

Strojové učenie Google TensorFlow bude podporovať Windows

01.12.2016 00:13

V týchto dňoch Google zaviedol podporu operačného systému Windows pre svoje strojové učenie TensorFlow. To bola totiž jedna z prvých požiadaviek, ktoré dostali vývojári po tom, čo z TensorFlow urobili ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá