14.6.2016 0 Comments

Startup Grush použil IBM cloud na výrobu hracej zubnej kefky

Spoločnosť IBM oznámila, že sa start-up Grush sa rozhodol využiť kognitívne možnosti IBM cloudu na vyrobenie hracej zubnej kefky pre deti. Grush novú interaktívnu hru predáva na mobilných aplikáciách Bluemixu a Watson Analytics API.

Kým si dieťa čistí zuby, Grush pomocou pokročilej technológie monitorujúcej pohyb kefky zbiera referenčné body, a pomocou Bluetooth technológie posiela údaje do IBM cloudu, kde sa analyzujú a menia na zábavnú hru. Napríklad pri hre nazvanej Toothy Castles môžu deti likvidovať príšery v znečistených častiach ústnej dutiny.
Dáta z hry sú dostupné aj pre Watson Analytics API, ktorá zaisťuje ich prediktívnu analýzu a vizualizáciu, a umožňuje rodičom aj zubárom kontrolovať deti pri čistení zubov.
Vďaka novému IBM Cloud Architecture Center je Grush schopný ľahko prepojiť mobilnú a analytickú časť riešenia s knižnicou cloudovej architektúry, a vzorovým kódom, a pomáha tak vývojárom urýchľovať vývojové cykly, ako aj spojiť všetky služby na Bluemixe, cloudovej platforme IBM. Grush v tomto prípade použil IoT architektúru, internetu vecí a rýchlo ju rozšíril aj na mobilné zariadenia a analytiku, čím skrátil čas vývoja.
IBM pomáha start-upu Grush pri odstraňovaní chýb, ako aj pri vylepšovaní obchodného modelu. „Sme skutočným technologickým partnerom pre našich vývojárov a start- upy," hovorí Sandy Carter, generálna riaditeľka IBM pre vývojársky ekosystém a start- upy. „Ich úspech je aj náš úspech," dodáva. „Priama podpora od IBM je jedinečná", hovorí Ethan Schur, spoluzakladateľ startupu Grushe. „IBM s nami dlho konzultovala naše ciele a potreby, a podľa toho s nami vypracovala akčný plán. To je pre nás kľúčové."

 

Autor: Redakcia
IBM

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

VESMÍR: Sonda Cassini poslala snímky Saturnu z novej obežnej dráhy

07.12.2016 16:09

Vesmírna sonda Cassini poslala na Zem prvé snímky zo svojej novej obežnej dráhy okolo Saturnu, na ktorú sa dostala 30. novembra v rámci záverečnej fázy svojej misie. Na fotografiách je vidno búrku v t ...

Tlačové správy

CAT S30 s držiakom a autonabíjačkou v ponuke operátora O2 a Telekom

07.12.2016 09:40

Do portfólia operátorov O2 a Telekom prichádza rozšírené balenie CAT S30 s pribaleným držiakom do auta a autonabíjačkou zdarma. Odolný smartfón s armádnym štandardom 810G s bezplatným príslušenstvom s ...

Tlačové správy

Synology uvádza DiskStation DS3617xs. Centralizujte vaše dáta doslova na svojom pracovnom stole

07.12.2016 09:30

Spoločnosť Synology® Inc. dnes uvádza na trh DiskStation DS3617xs, 12-šachtový NAS server rozšíriteľný až do kapacity 36 pevných diskov. Prináša vysoký výkon v rýchlosti až 2 358 MB/s pri čítaní a pod ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá