14.6.2016 0 Comments

Startup Grush použil IBM cloud na výrobu hracej zubnej kefky

Spoločnosť IBM oznámila, že sa start-up Grush sa rozhodol využiť kognitívne možnosti IBM cloudu na vyrobenie hracej zubnej kefky pre deti. Grush novú interaktívnu hru predáva na mobilných aplikáciách Bluemixu a Watson Analytics API.

Kým si dieťa čistí zuby, Grush pomocou pokročilej technológie monitorujúcej pohyb kefky zbiera referenčné body, a pomocou Bluetooth technológie posiela údaje do IBM cloudu, kde sa analyzujú a menia na zábavnú hru. Napríklad pri hre nazvanej Toothy Castles môžu deti likvidovať príšery v znečistených častiach ústnej dutiny.
Dáta z hry sú dostupné aj pre Watson Analytics API, ktorá zaisťuje ich prediktívnu analýzu a vizualizáciu, a umožňuje rodičom aj zubárom kontrolovať deti pri čistení zubov.
Vďaka novému IBM Cloud Architecture Center je Grush schopný ľahko prepojiť mobilnú a analytickú časť riešenia s knižnicou cloudovej architektúry, a vzorovým kódom, a pomáha tak vývojárom urýchľovať vývojové cykly, ako aj spojiť všetky služby na Bluemixe, cloudovej platforme IBM. Grush v tomto prípade použil IoT architektúru, internetu vecí a rýchlo ju rozšíril aj na mobilné zariadenia a analytiku, čím skrátil čas vývoja.
IBM pomáha start-upu Grush pri odstraňovaní chýb, ako aj pri vylepšovaní obchodného modelu. „Sme skutočným technologickým partnerom pre našich vývojárov a start- upy," hovorí Sandy Carter, generálna riaditeľka IBM pre vývojársky ekosystém a start- upy. „Ich úspech je aj náš úspech," dodáva. „Priama podpora od IBM je jedinečná", hovorí Ethan Schur, spoluzakladateľ startupu Grushe. „IBM s nami dlho konzultovala naše ciele a potreby, a podľa toho s nami vypracovala akčný plán. To je pre nás kľúčové."

 

Autor: Redakcia
IBM

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: Alcatel LINK ZONE - LTE (4G) Wifi router do vrecka

26.10.2016 11:30

Firma TCL Communication uvedla na český a slovenský trh LTE (4G) Wi-Fi router Alcatel LINK ZONE. Novinka poslouží jako mobilní přístupový bod k internetu pro až 15 různých zařízení s WiFi připojením. ...

Tlačové správy

Čína chce investovať na Slovensku – privítali by u nás logistické centrum

26.10.2016 11:10

Podpredseda vlády pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini dnes rokoval s delegáciou Medzinárodnej obchodnej komory Hodvábnej cesty (SRCIC – Silk Road Chamber of International Commerce, Hong K ...

Tlačové správy

ČR: Herný headset Cooler Master MasterPulse Pro s RGB, Bass FX a 7.1 kanálovým zvukom

26.10.2016 11:00

Společnost Cooler Master, lídr v oblasti designu a výroby počítačových komponent a periferií, uvádí na trh herní sluchátka MasterPulse Pro. Vylepšená verze předchozích MasterPulse Over-ear nabízí naví ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá