Image
16.8.2016 0 Comments

Štartujú predobjednávky na Samsung Galaxy Note7. Poznáme už cenu.

Záujemcovia o nový Samsung Galaxy Note7 majú možnosť využiť predobjednávku a poistiť si, že budú mať novinku medzi prvými. Ako bonus pre nich Samsung pripravil darček – okuliare na virtuálnu realitu Gear VR.

Vzhľadom na očakávaný veľký dopyt by záujemcovia nemali váhať, ponuka platí od 16. augusta do vyčerpania zásob, najneskôr do 30. augusta. Samsung Galaxy Note7 bude k dispozícii v modrom, striebornom a čiernom variante za odporúčanú maloobchodnú cenu 849 € vrátane DPH.

„Záujem o virtuálnu realitu rastie, preto sa snažíme našim zákazníkom neustále ponúkať nové možnosti, ako si ju užiť. Či už prostredníctvom aplikácií, fotografií, hier, alebo virtuálneho cestovania, ktoré bude vďaka spojeniu Galaxy Note7 a Gear VR nezabudnuteľné,“ uviedol Ivan Kapec, produktový a marketingový manažér divízie IM spoločnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

Samsung Galaxy Note7 je smartfón určený na prácu i zábavu. Jeho charakteristická črta je pero S Pen. Menší, 0,7 mm hrot a zlepšená citlivosť na tlak navodzujú rovnaký pocit ako pri písaní skutočným perom. Vďaka odolnosti proti vode (certifikácia IP68) môžu používatelia zapisovať svoje myšlienky bez prerušenia aj v prípade, že je displej Galaxy Note7 mokrý.

Samsung prepracoval aj systém zabezpečenia a novo pri Galaxy Note7 využíva spôsob ochrany založený na snímaní očnej dúhovky. Ide o jeden z najbezpečnejších spôsobov, ako dáta ochrániť. Okrem toho možno smartfón zabezpečiť aj tradičným spôsobom, teda odtlačkami prstov, PIN-om, heslom alebo znakom.

Samsung Galaxy Note7 má obojstranne zakrivený 5,7-palcový QHD displej Super AMOLED s vynikajúcimi zobrazovacími schopnosťami a ochranným sklom Corning Gorilla Glass 5. Energiu pre výkonný osemjadrový procesor a 4 GB operačnú pamäť RAM dodáva 3500 mAh batéria s podporou rýchleho nabíjania bezdrôtovo alebo cez kábel pomocou nového rozhrania USB-C. Fotoaparát s technológiou snímača dual-pixel, rýchlym autofókusom a objektívom so svetelnosťou F1.7 zaistí ostré a kvalitné snímky aj za zhoršených svetelných podmienok. Internú pamäť so veľkosťou 64 GB možno ďalej rozšíriť pomocou karty microSD až na 256 GB. Používatelia Samsung Galaxy Note7 budú môcť využiť až 15 GB voľného miesta na ukladanie a obnovovanie informácií na Samsung Cloud.


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Prieskum: Väčšina firiem neverí, že e-trhovisko ovplyvnilo mieru korupcie

26.10.2016 00:00

Vyše 60 percent opýtaných na základe nedávneho prieskumu o verejnom obstarávaní na Slovensku si nemyslí, že elektronické trhovisko malo zásadný vplyv na mieru korupcie v tejto sfére. Desať percent osl ...

Biznis

ReactiveConf 2016: Technologickí experti z celého sveta prichádzajú do Bratislavy

26.10.2016 00:00

Lídri a priekopníci budúcich technológií prichádzajú už druhý rok po sebe na ReactiveConf, svetovú konferenciu o vývoji webových a mobilných aplikácií, ktorá sa koná tento týždeň. Od 26. do 28. októb ...

Biznis

Gary Shapiro v Prahe predstavil, aký bude januárový CES

25.10.2016 00:13

Najväčšiu výstavu spotrebnej elektroniky a IT, ktorá sa koná začiatkom januára v Las Vegas, tradične predchádza séria propagačných podujatí CES Unveiled. Turné sa tentoraz začalo v Prahe. Veľtrh CES ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá