Image
16.8.2016 0 Comments

Štartujú predobjednávky na Samsung Galaxy Note7. Poznáme už cenu.

Záujemcovia o nový Samsung Galaxy Note7 majú možnosť využiť predobjednávku a poistiť si, že budú mať novinku medzi prvými. Ako bonus pre nich Samsung pripravil darček – okuliare na virtuálnu realitu Gear VR.

Vzhľadom na očakávaný veľký dopyt by záujemcovia nemali váhať, ponuka platí od 16. augusta do vyčerpania zásob, najneskôr do 30. augusta. Samsung Galaxy Note7 bude k dispozícii v modrom, striebornom a čiernom variante za odporúčanú maloobchodnú cenu 849 € vrátane DPH.

„Záujem o virtuálnu realitu rastie, preto sa snažíme našim zákazníkom neustále ponúkať nové možnosti, ako si ju užiť. Či už prostredníctvom aplikácií, fotografií, hier, alebo virtuálneho cestovania, ktoré bude vďaka spojeniu Galaxy Note7 a Gear VR nezabudnuteľné,“ uviedol Ivan Kapec, produktový a marketingový manažér divízie IM spoločnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

Samsung Galaxy Note7 je smartfón určený na prácu i zábavu. Jeho charakteristická črta je pero S Pen. Menší, 0,7 mm hrot a zlepšená citlivosť na tlak navodzujú rovnaký pocit ako pri písaní skutočným perom. Vďaka odolnosti proti vode (certifikácia IP68) môžu používatelia zapisovať svoje myšlienky bez prerušenia aj v prípade, že je displej Galaxy Note7 mokrý.

Samsung prepracoval aj systém zabezpečenia a novo pri Galaxy Note7 využíva spôsob ochrany založený na snímaní očnej dúhovky. Ide o jeden z najbezpečnejších spôsobov, ako dáta ochrániť. Okrem toho možno smartfón zabezpečiť aj tradičným spôsobom, teda odtlačkami prstov, PIN-om, heslom alebo znakom.

Samsung Galaxy Note7 má obojstranne zakrivený 5,7-palcový QHD displej Super AMOLED s vynikajúcimi zobrazovacími schopnosťami a ochranným sklom Corning Gorilla Glass 5. Energiu pre výkonný osemjadrový procesor a 4 GB operačnú pamäť RAM dodáva 3500 mAh batéria s podporou rýchleho nabíjania bezdrôtovo alebo cez kábel pomocou nového rozhrania USB-C. Fotoaparát s technológiou snímača dual-pixel, rýchlym autofókusom a objektívom so svetelnosťou F1.7 zaistí ostré a kvalitné snímky aj za zhoršených svetelných podmienok. Internú pamäť so veľkosťou 64 GB možno ďalej rozšíriť pomocou karty microSD až na 256 GB. Používatelia Samsung Galaxy Note7 budú môcť využiť až 15 GB voľného miesta na ukladanie a obnovovanie informácií na Samsung Cloud.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá