Image
16.8.2016 0 Comments

Štartujú predobjednávky na Samsung Galaxy Note7. Poznáme už cenu.

Záujemcovia o nový Samsung Galaxy Note7 majú možnosť využiť predobjednávku a poistiť si, že budú mať novinku medzi prvými. Ako bonus pre nich Samsung pripravil darček – okuliare na virtuálnu realitu Gear VR.

Vzhľadom na očakávaný veľký dopyt by záujemcovia nemali váhať, ponuka platí od 16. augusta do vyčerpania zásob, najneskôr do 30. augusta. Samsung Galaxy Note7 bude k dispozícii v modrom, striebornom a čiernom variante za odporúčanú maloobchodnú cenu 849 € vrátane DPH.

„Záujem o virtuálnu realitu rastie, preto sa snažíme našim zákazníkom neustále ponúkať nové možnosti, ako si ju užiť. Či už prostredníctvom aplikácií, fotografií, hier, alebo virtuálneho cestovania, ktoré bude vďaka spojeniu Galaxy Note7 a Gear VR nezabudnuteľné,“ uviedol Ivan Kapec, produktový a marketingový manažér divízie IM spoločnosti Samsung Electronics Czech and Slovak.

Samsung Galaxy Note7 je smartfón určený na prácu i zábavu. Jeho charakteristická črta je pero S Pen. Menší, 0,7 mm hrot a zlepšená citlivosť na tlak navodzujú rovnaký pocit ako pri písaní skutočným perom. Vďaka odolnosti proti vode (certifikácia IP68) môžu používatelia zapisovať svoje myšlienky bez prerušenia aj v prípade, že je displej Galaxy Note7 mokrý.

Samsung prepracoval aj systém zabezpečenia a novo pri Galaxy Note7 využíva spôsob ochrany založený na snímaní očnej dúhovky. Ide o jeden z najbezpečnejších spôsobov, ako dáta ochrániť. Okrem toho možno smartfón zabezpečiť aj tradičným spôsobom, teda odtlačkami prstov, PIN-om, heslom alebo znakom.

Samsung Galaxy Note7 má obojstranne zakrivený 5,7-palcový QHD displej Super AMOLED s vynikajúcimi zobrazovacími schopnosťami a ochranným sklom Corning Gorilla Glass 5. Energiu pre výkonný osemjadrový procesor a 4 GB operačnú pamäť RAM dodáva 3500 mAh batéria s podporou rýchleho nabíjania bezdrôtovo alebo cez kábel pomocou nového rozhrania USB-C. Fotoaparát s technológiou snímača dual-pixel, rýchlym autofókusom a objektívom so svetelnosťou F1.7 zaistí ostré a kvalitné snímky aj za zhoršených svetelných podmienok. Internú pamäť so veľkosťou 64 GB možno ďalej rozšíriť pomocou karty microSD až na 256 GB. Používatelia Samsung Galaxy Note7 budú môcť využiť až 15 GB voľného miesta na ukladanie a obnovovanie informácií na Samsung Cloud.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis 2

Hyperloop bude aj v Českej republike. Cesta z Bratislavy do Brna potrvá len 10 minút

20.01.2017 00:25

Na realizáciu futuristického dopravného systému Elona Muska Hyperloop sa podujali už dve spoločnosti – Hyperloop One a Hyperloop Transportation Technologies (HTT). Tá druhá už získala investície v hod ...

Biznis

Tvorca Androidu chce uviesť na trh high-end smartfón, ktorý bude vážnou konkurenciou pre Apple aj Samsung

19.01.2017 00:35

Tvorca operačného systému Android Andy Rubin chce spolu s asi 40-členným tímom bývalých zamestnancov Googlu a Applu založiť spoločnosť Essential. Tá bude pracovať na viacerých spotrebiteľských hardvér ...

Biznis

Schengen pre dáta. EK chce odstrániť bariéry voľného cezhraničného pohybu dát v EÚ

16.01.2017 00:07

Európska komisia navrhla politické a právne riešenia na uvoľnenie potenciálu dátového hospodárstva EÚ. Ide pri tom o súčasť stratégie digitálneho jednotného trhu, ktorú predstavila v máji 2015. Inform ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocer TASK

Najnovšie videá