Image
18.6.2014 0 Comments

Štartuje 6. ročník súťaže o najlepšie slovenské e-shopy

Logo.jpg Slovenské internetové obchody, ktorých je u nás aktuálne vyše 8.500, môžu už po šiestykrát súťažiť v prestížnej ankete o najlepšie domáce online obchody - ShopRoku 2014. Registrácia e-shopov do šestnástich kategórií Ceny kvality práve začala na stránke www.shoproku.sk.

Vyhlasovateľom ankety ShopRoku 2014 je spoločnosť Naspers OCS, prevádzkovateľ portálu Heureka.sk, ktorý porovnáva slovenské internetové obchody, ich tovary a ceny. Cieľom súťaže je podporiť kvalitné a zákaznícky orientované e-shopy a pomôcť tak spotrebiteľom lepšie sa orientovať na trhu.

Tak ako vlani, aj tento rok môžu obchody súťažiť v jednej zo šestnástich kategórií Ceny kvality, alebo sa uchádzať o hlasy internetovej verejnosti v Cene popularity, alebo zaujať odbornú porotu rozhodujúcu o Cene Heuréky. O vlaňajších víťazoch pritom rozhodlo až 700.000 dotazníkov spokojnosti a 52.000 užívateľov internetu.

„O Cenu kvality sa môžu tento rok uchádzať e-shopy, ktoré sa do zaregistrujú na www.shoproku.sk. O víťazoch šestnástich kategórií rozhodne skóre z dotazníkov spokojnosti od ich reálnych zákazníkov," vysvetľuje riaditeľ Heureka.sk Tomáš Braverman a dodáva, že z tejto šestnástky následne vzíde aj absolútny víťaz súťaže.

V Cene popularity smie súťažiť ktorýkoľvek internetový obchod, pričom do ankety ho prihlásia používatelia internetu tak, že za neho jednoducho zahlasujú. Svoje hlasy môžu odovzdať od 1. augusta do 30. septembra 2014 akýmkoľvek trom e-shopom, ktoré majú najradšej, alebo v ktorých radi nakupujú.

Do Cenu Heuréky sa môže prihlásiť internetový obchod, za ktorým stojí zaujímavý príbeh, respektíve ktorého podnikanie má aj spoločenský či iný presah. O víťazovi rozhodne porota zložená z odborníkov v oblasti online nákupov a marketingu.

Mediálnymi partnermi ShopRoku 2014 sú portály Pcrevue.sk, Infoware.sk, Itnews.sk, Nextfuture.sk, Server.sk a Techbox.sk a odborný časopis Instore.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Trend Micro XGen výrazne zdokonaľuje ochranu koncových bodov

19.10.2016 19:00

Spoločnosť Trend Micro, celosvetový líder v oblasti bezpečnostných riešení, oznámila uvedenie novej generácie ochrany koncových bodov XGen. Najnovšia technológia spoločnosti Trend Micro využíva rôznor ...

Tlačové správy

ČR: Dostupnosť sa stáva podmienkou digitálnej transformácie, ako dokladá aj 49 % medziročný rast Veeam v segmente podnikov

19.10.2016 17:45

Veeam významně rozšiřuje své portfolio s novou Veeam Availability Platform pro hybridní cloud, komplexním řešením dostupnosti pro virtuální, fyzické a cloudové pracovní procesy; a jmenuje Paula Mattes ...

Tlačové správy

ČR: Kompaktný audio systém pre náročných Bose SoundTouch 30 - väčší zvuk, ako od neho čakáte

19.10.2016 18:38

 Audiosystém Bose SoundTouch 30 je nejvýkonnějším přenosným přehrávačem Bose, který uspokojí náročné posluchače. Tento kompaktní systém rozezní překvapivě mohutným a dynamickým projevem i velké místno ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Najnovšie videá