11.3.2016 0 Comments

Starosti s daňovým priznaním hoďte za hlavu. Keepi ich vyrieši za vás.

Potrebujete len počítač a pripojenie na internet. O zvyšok sa postará aplikácia Keepi od spoločnosti SOFTIP. Bez pomoci účtovníka vďaka nej dokážete vyplniť a podať svoje daňové priznanie z pohodlia domova alebo vlastnej kancelárie. Nezáleží pritom na fakte, či ste firma, živnostník alebo fyzická osoba. A čo je najdôležitejšie – Keepi vám pritom garantuje bezpečnosť, aktuálnosť a zhodu so všetkými legislatívnymi požiadavkami.

Prvým krokom pre každého nového používateľa je registrácia. Následne vytvorí spoločnosť a uvedie jej fakturačné údaje. Potom sa zobrazí zodpovedajúce tlačivo daňového priznania a automaticky sa vyplnia základné údaje daňovníka. Ďalšie potrebné dáta a informácie sa dajú jednoducho vpisovať a editovať, prípadne sa k uloženému priznaniu môžete kedykoľvek vrátiť.

Aktívni používatelia Keepi si jednoducho spustia službu a systém im predplní daňové priznanie všetkými potrebnými dátami, ktorými disponuje.

Údaje si môžete tlačiť, exportovať ich ako súbor XML a importovať v aplikácii eDane alebo na stránke www.financnasprava.sk, kde sa vykoná kontrola ich správnosti. Ak je všetko správne, daňové priznanie môžete elektronicky aj podať.

SOFTIP je vďaka 25 ročným skúsenostiam v oblasti vývoja a prevádzky ekonomického softvéru garanciou, že jeho riešenia spĺňajú všetky podmienky dané legislatívou, sú bezpečné a vždy aktuálne. Naviac vám počas pracovných dní ponúka možnosť využiť poradenstvo odborných konzultantov cez live chat na stránke www.keepi.sk, alebo priamo v aplikácii. Svoje otázky a podnety môžete napísať aj na adresu keepi@softip.sk alebo support@keepi.sk.

Autor: Redakcia

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Banky chcú rozšíriť projekt elektronickej komunikácie

09.12.2016 16:16

Slovenská banková asociácia chce rozšíriť projekt elektronickej komunikácie medzi bankami a štátnymi inštitúciami. Cieľom projektu iniciovaného asociáciou a bankami je zjednodušenie, zrýchlenie a zefe ...

Tlačové správy

V rebríčku Technology Fast 500 sa umiestnili štyri firmy zo SR

09.12.2016 16:14

Medzi najrýchlejšie rastúce technologické spoločnosti v Európe sa tento rok prebojovali štyri slovenské firmy. V rebríčku Technology Fast 500 zostavenom pre Európu, Blízky východ a Afriku (EMEA región ...

Tlačové správy

ČR: Rýchlosť, štýl, ostrosť: Monitory AOC k Vianociam

09.12.2016 15:00

Noci jsou delší, studenější a sváteční čas je za rohem. Zatímco někteří už mají na svém vánočním nákupním seznamu vše odfajfkováno, jiní ještě hledají ten pravý dárek. Společnost AOC přichází se čtyřm ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá