11.3.2016 0 Comments

Starosti s daňovým priznaním hoďte za hlavu. Keepi ich vyrieši za vás.

Potrebujete len počítač a pripojenie na internet. O zvyšok sa postará aplikácia Keepi od spoločnosti SOFTIP. Bez pomoci účtovníka vďaka nej dokážete vyplniť a podať svoje daňové priznanie z pohodlia domova alebo vlastnej kancelárie. Nezáleží pritom na fakte, či ste firma, živnostník alebo fyzická osoba. A čo je najdôležitejšie – Keepi vám pritom garantuje bezpečnosť, aktuálnosť a zhodu so všetkými legislatívnymi požiadavkami.

Prvým krokom pre každého nového používateľa je registrácia. Následne vytvorí spoločnosť a uvedie jej fakturačné údaje. Potom sa zobrazí zodpovedajúce tlačivo daňového priznania a automaticky sa vyplnia základné údaje daňovníka. Ďalšie potrebné dáta a informácie sa dajú jednoducho vpisovať a editovať, prípadne sa k uloženému priznaniu môžete kedykoľvek vrátiť.

Aktívni používatelia Keepi si jednoducho spustia službu a systém im predplní daňové priznanie všetkými potrebnými dátami, ktorými disponuje.

Údaje si môžete tlačiť, exportovať ich ako súbor XML a importovať v aplikácii eDane alebo na stránke www.financnasprava.sk, kde sa vykoná kontrola ich správnosti. Ak je všetko správne, daňové priznanie môžete elektronicky aj podať.

SOFTIP je vďaka 25 ročným skúsenostiam v oblasti vývoja a prevádzky ekonomického softvéru garanciou, že jeho riešenia spĺňajú všetky podmienky dané legislatívou, sú bezpečné a vždy aktuálne. Naviac vám počas pracovných dní ponúka možnosť využiť poradenstvo odborných konzultantov cez live chat na stránke www.keepi.sk, alebo priamo v aplikácii. Svoje otázky a podnety môžete napísať aj na adresu keepi@softip.sk alebo support@keepi.sk.

Autor: Redakcia

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: NETGEAR predstavil najrýchlejší Wifi router R9000

21.10.2016 10:10

Společnost NETGEAR, Inc. (NASDAQGM: NTGR), globální dodavatel inovativních síťových produktů pro koncové uživatele, firmy i poskytovatele služeb, představuje Nighthawk X10 (R9000), první a nejrychlejš ...

Tlačové správy

Microsoft podporuje Europe Code Week a učí deti programovať

21.10.2016 10:00

Jednou z najdôležitejších výziev pracovného trhu Európskej únie bude riešenie priepasti medzi ponukami práce v odbore moderných technológií a digitálnymi zručnosťami mladých ľudí. Pracovný trh Únie to ...

Tlačové správy

Facebook denne priláka viac ako milardu používateľov. Sociálne siete ale prinášajú riziká

21.10.2016 09:40

Obľuba sociálnych sietí stále rastie. Podľa výskumu spoločnosti PewResearch Center využíva sociálne médiá 90 % ľudí vo veku od 18 do 29 rokov, výrazný nárast pozorujeme aj u starších užívateľov. Na so ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá