16.10.2012 0 Comments

Spotrebitelia oceňujú expresné vybavenie reklamácie

Rýchle a kvalitné vybavenie reklamácie je v dnešnej dobe vizitkou spoľahlivej firmy, za spokojnosťou spotrebiteľov stojí dostatočná informovanosť a promptnosť vybavenia reklamácie. Ako udržať zákazníka informovaného, mať všetky potrebné dokumenty vždy poruke a vyhľadať detaily k vybavovaniu reklamácie? Podnikateľom slúži softvérový systém komplexnej evidencie reklamácií, ktorý dokonca ponúka prehľad o reklamáciách konkrétneho zákazníka!

Softvérový systém komplexnej evidencie reklamácií, dostupný na serveri www.reklamacie.sk, poskytuje podnikateľom možnosť, ako úspešne a expresne zaevidovať, prijať, potvrdiť a vybaviť reklamáciu. „Podnikateľom odpadajú telefonáty o vybavení reklamácie, keďže systém informuje zákazníka automaticky, urýchlenie vybavovania reklamácií spočíva aj v generovaní potrebných tlačív. Naši klienti oceňujú prehľadnosť systému a efektívne spravovanie reklamácií, už sme im pomohli zaevidovať a vybaviť viac ako 8-tisíc zákazníkov," vysvetlil Radoslav Dzurko zo serveru www.reklamacie.sk a poznamenal, že položky v systéme sa dajú variovať a cielene prispôsobiť potrebám každého klienta.

Zadávanie reklamácie je možné prostredníctvom on-line formulára, ktorý šetrí čas a náklady spotrebiteľov reklamujúcich tovar alebo služby, zároveň urýchľuje začiatok vybavovania reklamácie na strane spoločnosti. O priebehu vybavovania reklamácie informujú spoločnosti svojich zákazníkov prostredníctvom automatických SMS a email notifikácií bezprostredne po tom, čo sa k aktuálnym informáciám o stave reklamácie dostanú. „Už nikdy sa firme nestane, že zabudne informovať zákazníka o vybavení reklamácie. V opačnom prípade by musela zákazníkovi na jeho žiadosť vyplatiť plnú sumu za produkt, ktorý reklamoval," upresňuje Dzurko zo serveru reklamacie.sk.

Klienti využívajúci služby reklamačného systému majú možnosť sledovať stav reklamácií a proces ich vybavovania online odkiaľkoľvek. Systém je vyvinutý tak, aby sa dokázal prispôsobiť individuálnym požiadavkám jednotlivých klientov. Pridanú hodnotu pre spoločnosti a ich spotrebiteľov predstavujú v systéme špeciálne upozornenia a tipy, ktoré informujú o blížiacich sa termínoch.

Výhodou služby je neustála aktualizácia informácií týkajúcich sa zmeny a doplnenia zákonov súvisiacich so správnym vybavením reklamačného procesu. Stránka www.reklamacie.sk ponúka plne funkčnú skúšobnú verziu aplikácie na 30 dní úplne zdarma.


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

ITAPA 2016: Make IT Easy – Príde Pellegrini, Mikloš z Ukrajiny, aj vynálezca patentov Cullis z Kanady

27.10.2016 00:07

Desiatky inšpiratívnych domácich aj zahraničných spíkrov a stovky lídrov a manažérov z verejnej správy, IT sektora, akademickej obce a NGO sa 14.-15. novembra stretnú na kongrese ITAPA v Bratislave, a ...

Biznis

Prieskum: Väčšina firiem neverí, že e-trhovisko ovplyvnilo mieru korupcie

26.10.2016 00:00

Vyše 60 percent opýtaných na základe nedávneho prieskumu o verejnom obstarávaní na Slovensku si nemyslí, že elektronické trhovisko malo zásadný vplyv na mieru korupcie v tejto sfére. Desať percent osl ...

Biznis

ReactiveConf 2016: Technologickí experti z celého sveta prichádzajú do Bratislavy

26.10.2016 00:00

Lídri a priekopníci budúcich technológií prichádzajú už druhý rok po sebe na ReactiveConf, svetovú konferenciu o vývoji webových a mobilných aplikácií, ktorá sa koná tento týždeň. Od 26. do 28. októb ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá