1.10.2012 0 Comments

Spolupraca medzi Startup LIVE a PC REVUE

Máte svoj nápad na podnikanie, ale ešte stále máte pocit, že potrebujete získať nové informácie, postrčiť, prípadne pomôcť s niektorými Vašimi otázkami? Radi by ste sa zapojili do iných projektov? Práve pre Vás je určené zaujímavé startupové podujatie, ktoré sa uskutoční v októbri v Bratislave.

Startup Live je séria trojdňových akcií, ktorých cieľom je nakopnúť inovátorov a podnikateľov pri rozbiehaní svojich projektov a súčasne účinne prepojiť európsku startupovú komunitu. Po celej Európe už pod touto značkou prebehla približne tridsiatka akcií a naplánované sú aj ďalšie. Program každej akcie prepája lokálnych startupových nadšencov so skúsenými európskymi podnikateľmi, mentormi a investormi. Zúčastniť sa môžu začínajúci podnikatelia, ľudia túžiaci rozvíjať svoje nápady, ale aj tí, ktorí chcú svoje skúsenosti ponúknuť ostatným a zapojiť sa do tímov.

Startup Live Bratislava sa uskutoční 12. - 14. októbra 2012 v novovznikajúcom priestore pre inovatívne startupy - Connect. Program podujatia bude plný tréningov a workshopov od skúsených mentorov a podnikateľov, ktorých si môžete priebežne pozerať na našej webovej stránke v sekcií mentors/judges.

V rámci celého podujatia prebieha aj súťaž o najlepší startup projekt, ktorého výherca získa 2 lístky na prestížny a najväčší startup festival v Európe - Pioneers festival. Okrem hlavnej výhry sú pre zúčastnených pripravené ďalšie zaujímavé ceny.

Záujemcovia sa môžu začať registrovať na našej webovej stránke Startup Live Bratislava, konkrétne tu: http://startuplive.in/bratislava/1/registration/.

Cena lístkov: 25 € študent/ 35 € neštudent


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Biznis

Automobilky sa dohodli o výstavbe siete ultrarýchlych nabíjacích staníc pre elektromobily po celej Európe

01.12.2016 00:15

Automobilky BMW Group, Daimler, Ford Motor Company a skupina Volkswagen s Audi a Porsche uzavreli dohodu o spolupráci pri výstavbe siete vysokovýkonných nabíjacích staníc pre elektrické vozidlá, pokrý ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá