1.10.2012 0 Comments

Spolupraca medzi Startup LIVE a PC REVUE

Máte svoj nápad na podnikanie, ale ešte stále máte pocit, že potrebujete získať nové informácie, postrčiť, prípadne pomôcť s niektorými Vašimi otázkami? Radi by ste sa zapojili do iných projektov? Práve pre Vás je určené zaujímavé startupové podujatie, ktoré sa uskutoční v októbri v Bratislave.

Startup Live je séria trojdňových akcií, ktorých cieľom je nakopnúť inovátorov a podnikateľov pri rozbiehaní svojich projektov a súčasne účinne prepojiť európsku startupovú komunitu. Po celej Európe už pod touto značkou prebehla približne tridsiatka akcií a naplánované sú aj ďalšie. Program každej akcie prepája lokálnych startupových nadšencov so skúsenými európskymi podnikateľmi, mentormi a investormi. Zúčastniť sa môžu začínajúci podnikatelia, ľudia túžiaci rozvíjať svoje nápady, ale aj tí, ktorí chcú svoje skúsenosti ponúknuť ostatným a zapojiť sa do tímov.

Startup Live Bratislava sa uskutoční 12. - 14. októbra 2012 v novovznikajúcom priestore pre inovatívne startupy - Connect. Program podujatia bude plný tréningov a workshopov od skúsených mentorov a podnikateľov, ktorých si môžete priebežne pozerať na našej webovej stránke v sekcií mentors/judges.

V rámci celého podujatia prebieha aj súťaž o najlepší startup projekt, ktorého výherca získa 2 lístky na prestížny a najväčší startup festival v Európe - Pioneers festival. Okrem hlavnej výhry sú pre zúčastnených pripravené ďalšie zaujímavé ceny.

Záujemcovia sa môžu začať registrovať na našej webovej stránke Startup Live Bratislava, konkrétne tu: http://startuplive.in/bratislava/1/registration/.

Cena lístkov: 25 € študent/ 35 € neštudent


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Prieskum: Väčšina firiem neverí, že e-trhovisko ovplyvnilo mieru korupcie

26.10.2016 00:00

Vyše 60 percent opýtaných na základe nedávneho prieskumu o verejnom obstarávaní na Slovensku si nemyslí, že elektronické trhovisko malo zásadný vplyv na mieru korupcie v tejto sfére. Desať percent osl ...

Biznis

ReactiveConf 2016: Technologickí experti z celého sveta prichádzajú do Bratislavy

26.10.2016 00:00

Lídri a priekopníci budúcich technológií prichádzajú už druhý rok po sebe na ReactiveConf, svetovú konferenciu o vývoji webových a mobilných aplikácií, ktorá sa koná tento týždeň. Od 26. do 28. októb ...

Biznis

Gary Shapiro v Prahe predstavil, aký bude januárový CES

25.10.2016 00:13

Najväčšiu výstavu spotrebnej elektroniky a IT, ktorá sa koná začiatkom januára v Las Vegas, tradične predchádza séria propagačných podujatí CES Unveiled. Turné sa tentoraz začalo v Prahe. Veľtrh CES ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá