4.6.2015 0 Comments

Spoločnosť VCE predstavuje VxRACK: Prvý hyperkonvergovaný systém Rackscale v odbore, ktorý ponúka jednoduchú infraštruktúru s ma

Spoločnosť VCE, priekopník a svetový líder v oblasti konvergovanej infraštruktúry, dnes predstavila nový rad hyperkonvergovaných systémov RackScale. Tie podnikom a poskytovateľom služieb dovoľujú výrazne zjednodušiť nasadenie novej generácie horizontálne škálovateľných aplikácií 2. vrstvy pre mobilné, cloudové a distribuované prostredia.

Vďaka systému VCE® VxRack™ môžu zákazníci začať s niekoľkými desiatkami serverov a škálovať na mnoho tisíc - na desiatky petabajtov úložnej kapacity - a zároveň dosahovať maximálny výkon a hodnotu na vstupno-výstupnej operácii. Najdôležitejšie však je, že spoločnosť VCE využíva svoju overenú metodiku vopred zostavenej továrenskej infraštruktúry s podporou v celom životnom cykle zaistenú jednou návštevou a prináša hyperkonvergované systémy VxRack s masívnym horizontálnym škálovaním v známom bezkonkurenčnom užívateľskom prostredí VCE.

Systémy VxRack sú plne softvérovo definované, využívajú softvérovo definované úložiská EMC ScaleIO a zahŕňajú integrované sieťové funkcie, ktoré zabezpečujú bezproblémové škálovanie. Navyše dokážu oddeliť škálovanie výpočtového výkonu a úložiska, takže zákazníci môžu hyperkonvergovanú architektúru využiť skutočne bez obmedzenia. Ďalšou jedinečnou vlastnosťou systémov VxRack je bezkonkurenčná flexibilita vďaka širokej ponuke softvéru, ktorý utvára osobitosť systému. Tieto softvérové produkty spájajú technológie z ponuky spoločnosti EMC Federation a jej partnerov a prinášajú zákazníkom možnosť prispôsobiť systém VxRack vlastnému aplikačnému prostrediu. K tomuto softvéru patria:

• Systém VxRack s flexibilným výberom hypervízorov vrátane špičkového riešenia VMware vSphere, riešenia KVM alebo čistého hardvéru. Systém využíva softvérovo definované úložiská EMC ScaleIO, špičkové prepínače Cisco Nexus a voliteľne môže zahŕňať továrenskú integráciu sady VMware vRealize pre správu a orchestráciu.

• Ponuka systému VxRack určená pre prostredie VMware prináša plne integrovaný softvér VMware, ktorého základ tvorí technológia VMware EVO:RACK a úložisko VMware Virtual SAN.

Architektúra systémov VxRack je navrhnutá s ohľadom na prepojenie s nedávno uvedenou architektúrou VCE Vscale™ a bude ju podporovať aj softvér VCE Vision®. Výsledkom bude zjednotená architektúra dátových centier umožňujúca spravovať viac lokalít a geografických oblastí, čo možnosti a flexibilitu riešení VCE rozširuje o ďalšiu dimenziu.

„V posledných piatich rokoch sa zákazníci spoliehajú na to, že im spoločnosť VCE pomôže s rýchlym nasadením konvergovanej infraštruktúry pre dátové centrá tak, aby sa mohli sústrediť na poskytovanie IT služieb novej generácie svojim klientom. Táto dôvera zákazníkov spolu s našimi rozsiahlymi skúsenosťami s poskytovaním zjednodušených, prevádzkovo efektívnych riešení stavia spoločnosť VCE do dokonalej pozície pre redefinovanie segmentu hyperkonvergovaných riešení vďaka škálovateľným systémom VxRack. Tie sú vytvorené s ohľadom na to, aby podnikom a poskytovateľom služieb umožnili podporu existujúcich aplikácií 2. vrstvy a nových aplikácií vznikajúcich priamo v cloude s možnosťou masívneho škálovania a s optimalizáciou nákladov," uviedol Praveen Akkiraju, generálny riaditeľ spoločnosti VCE.

Systémy VxRack dopĺňajú vlajkové produkty spoločnosti VCE - platformy konvergovanej infraštruktúry Vblock® a VxBlock® postavené na najlepších technológiách vo svojej triede, ktoré sú primárnymi platformami pre kľúčové úlohy 1. vrstvy, ako sú systémy ERP a základné podnikové aplikácie. Zariadenie VSPEX Blue s hyperkonvergovanou infraštruktúrou od spoločnosti EMC zákazníkom ponúka jednoduché prostredie s možnosťou okamžitého nasadenia, ktoré sa uplatní v oddeleniach, vzdialených pobočkách a malých či stredných firmách. Spoločne potom toto portfólio stavebných blokov, rackov a zariadení predstavuje najkomplexnejšiu ponuku pre konvergovanú infraštruktúru, ktoré zákazníkom pomôže urýchliť a zjednodušiť prechod ku cloudu a nástrojom big data.

V čase, keď IT organizácie prechádzajú na konvergovanú infraštruktúru ako základ pre novú generáciu dátových centier, má spoločnosť VCE so svojou ucelenou víziou a portfóliom produktov dobrú pozíciu na to, aby svojim zákazníkom pomohla zaviesť IT služby svetovej triedy pripravené pre cloud aj pre mobilné zariadenia.

Dostupnosť

Systémy VxRack s ponukou flexibilnej voľby hypervízora, vrátane špičkového riešenia VMware vSphere, bude možné objednávať od júla so začatím dodávok v treťom štvrťroku. Podrobnejšie informácie o systémoch VxRack založených na technológii VMware EVO:RACK a úložisku VMware Virtual SAN budú prvýkrát predstavené na konferencii VMworld 2015.

Ďalšie materiály

• Prečítajte si príspevok marketingovej riaditeľky spoločnosti VCE Niny Hargusovej Evolution of Converged Infrastructure Solutions (Vývoj riešenia pre konvergovanú infraštruktúru) na firemnom Vblogu.

Pozrite si videá o systémoch VxRack, ktoré pripravili Todd Pavone, výkonný viceprezident pre produktovú stratégiu a vývoj, a technologický riaditeľ Trey Layton.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Aktivovaný elektronický občiansky preukaz má len 44 % štatutárov

16.01.2017 16:19

Elektronický občiansky preukaz s aktivovaným bezpečnostným osobným kódom (BOK) má iba 44 percent právnických osôb. Upozornil na to v pondelok tlačový odbor Kancelárie Ministerstva vnútra (MV) SR. Od j ...

Tlačové správy

VEDA: Vedci chcú zlepšiť postavenie spoločenských a humanitných vied

16.01.2017 16:17

Spoločenskí a humanitní vedci na Slovensku sú pripravení čeliť výzvam našej doby, jej myšlienkovému a hodnotovému chaosu a skepse. Vyplýva to z Memoranda spoločenských a humanitných vedcov, ktoré na d ...

Tlačové správy

Digitálna mobilná komunikácia na Slovensku oslavuje 20 rokov

16.01.2017 10:25

Už 20 rokov je mobilná komunikácia vďaka digitálnej technológii GSM dostupná pre všetkých Slovákov. Presne 15. januára 1997 spoločnosť Globtel GSM, v súčasnosti Orange, spustil prevádzku prvej digitál ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITSMF jar

Najnovšie videá