4.6.2015 0 Comments

Spoločnosť VCE predstavuje VxRACK: Prvý hyperkonvergovaný systém Rackscale v odbore, ktorý ponúka jednoduchú infraštruktúru s ma

Spoločnosť VCE, priekopník a svetový líder v oblasti konvergovanej infraštruktúry, dnes predstavila nový rad hyperkonvergovaných systémov RackScale. Tie podnikom a poskytovateľom služieb dovoľujú výrazne zjednodušiť nasadenie novej generácie horizontálne škálovateľných aplikácií 2. vrstvy pre mobilné, cloudové a distribuované prostredia.

Vďaka systému VCE® VxRack™ môžu zákazníci začať s niekoľkými desiatkami serverov a škálovať na mnoho tisíc - na desiatky petabajtov úložnej kapacity - a zároveň dosahovať maximálny výkon a hodnotu na vstupno-výstupnej operácii. Najdôležitejšie však je, že spoločnosť VCE využíva svoju overenú metodiku vopred zostavenej továrenskej infraštruktúry s podporou v celom životnom cykle zaistenú jednou návštevou a prináša hyperkonvergované systémy VxRack s masívnym horizontálnym škálovaním v známom bezkonkurenčnom užívateľskom prostredí VCE.

Systémy VxRack sú plne softvérovo definované, využívajú softvérovo definované úložiská EMC ScaleIO a zahŕňajú integrované sieťové funkcie, ktoré zabezpečujú bezproblémové škálovanie. Navyše dokážu oddeliť škálovanie výpočtového výkonu a úložiska, takže zákazníci môžu hyperkonvergovanú architektúru využiť skutočne bez obmedzenia. Ďalšou jedinečnou vlastnosťou systémov VxRack je bezkonkurenčná flexibilita vďaka širokej ponuke softvéru, ktorý utvára osobitosť systému. Tieto softvérové produkty spájajú technológie z ponuky spoločnosti EMC Federation a jej partnerov a prinášajú zákazníkom možnosť prispôsobiť systém VxRack vlastnému aplikačnému prostrediu. K tomuto softvéru patria:

• Systém VxRack s flexibilným výberom hypervízorov vrátane špičkového riešenia VMware vSphere, riešenia KVM alebo čistého hardvéru. Systém využíva softvérovo definované úložiská EMC ScaleIO, špičkové prepínače Cisco Nexus a voliteľne môže zahŕňať továrenskú integráciu sady VMware vRealize pre správu a orchestráciu.

• Ponuka systému VxRack určená pre prostredie VMware prináša plne integrovaný softvér VMware, ktorého základ tvorí technológia VMware EVO:RACK a úložisko VMware Virtual SAN.

Architektúra systémov VxRack je navrhnutá s ohľadom na prepojenie s nedávno uvedenou architektúrou VCE Vscale™ a bude ju podporovať aj softvér VCE Vision®. Výsledkom bude zjednotená architektúra dátových centier umožňujúca spravovať viac lokalít a geografických oblastí, čo možnosti a flexibilitu riešení VCE rozširuje o ďalšiu dimenziu.

„V posledných piatich rokoch sa zákazníci spoliehajú na to, že im spoločnosť VCE pomôže s rýchlym nasadením konvergovanej infraštruktúry pre dátové centrá tak, aby sa mohli sústrediť na poskytovanie IT služieb novej generácie svojim klientom. Táto dôvera zákazníkov spolu s našimi rozsiahlymi skúsenosťami s poskytovaním zjednodušených, prevádzkovo efektívnych riešení stavia spoločnosť VCE do dokonalej pozície pre redefinovanie segmentu hyperkonvergovaných riešení vďaka škálovateľným systémom VxRack. Tie sú vytvorené s ohľadom na to, aby podnikom a poskytovateľom služieb umožnili podporu existujúcich aplikácií 2. vrstvy a nových aplikácií vznikajúcich priamo v cloude s možnosťou masívneho škálovania a s optimalizáciou nákladov," uviedol Praveen Akkiraju, generálny riaditeľ spoločnosti VCE.

Systémy VxRack dopĺňajú vlajkové produkty spoločnosti VCE - platformy konvergovanej infraštruktúry Vblock® a VxBlock® postavené na najlepších technológiách vo svojej triede, ktoré sú primárnymi platformami pre kľúčové úlohy 1. vrstvy, ako sú systémy ERP a základné podnikové aplikácie. Zariadenie VSPEX Blue s hyperkonvergovanou infraštruktúrou od spoločnosti EMC zákazníkom ponúka jednoduché prostredie s možnosťou okamžitého nasadenia, ktoré sa uplatní v oddeleniach, vzdialených pobočkách a malých či stredných firmách. Spoločne potom toto portfólio stavebných blokov, rackov a zariadení predstavuje najkomplexnejšiu ponuku pre konvergovanú infraštruktúru, ktoré zákazníkom pomôže urýchliť a zjednodušiť prechod ku cloudu a nástrojom big data.

V čase, keď IT organizácie prechádzajú na konvergovanú infraštruktúru ako základ pre novú generáciu dátových centier, má spoločnosť VCE so svojou ucelenou víziou a portfóliom produktov dobrú pozíciu na to, aby svojim zákazníkom pomohla zaviesť IT služby svetovej triedy pripravené pre cloud aj pre mobilné zariadenia.

Dostupnosť

Systémy VxRack s ponukou flexibilnej voľby hypervízora, vrátane špičkového riešenia VMware vSphere, bude možné objednávať od júla so začatím dodávok v treťom štvrťroku. Podrobnejšie informácie o systémoch VxRack založených na technológii VMware EVO:RACK a úložisku VMware Virtual SAN budú prvýkrát predstavené na konferencii VMworld 2015.

Ďalšie materiály

• Prečítajte si príspevok marketingovej riaditeľky spoločnosti VCE Niny Hargusovej Evolution of Converged Infrastructure Solutions (Vývoj riešenia pre konvergovanú infraštruktúru) na firemnom Vblogu.

Pozrite si videá o systémoch VxRack, ktoré pripravili Todd Pavone, výkonný viceprezident pre produktovú stratégiu a vývoj, a technologický riaditeľ Trey Layton.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Banky chcú rozšíriť projekt elektronickej komunikácie

09.12.2016 16:16

Slovenská banková asociácia chce rozšíriť projekt elektronickej komunikácie medzi bankami a štátnymi inštitúciami. Cieľom projektu iniciovaného asociáciou a bankami je zjednodušenie, zrýchlenie a zefe ...

Tlačové správy

V rebríčku Technology Fast 500 sa umiestnili štyri firmy zo SR

09.12.2016 16:14

Medzi najrýchlejšie rastúce technologické spoločnosti v Európe sa tento rok prebojovali štyri slovenské firmy. V rebríčku Technology Fast 500 zostavenom pre Európu, Blízky východ a Afriku (EMEA región ...

Tlačové správy

ČR: Rýchlosť, štýl, ostrosť: Monitory AOC k Vianociam

09.12.2016 15:00

Noci jsou delší, studenější a sváteční čas je za rohem. Zatímco někteří už mají na svém vánočním nákupním seznamu vše odfajfkováno, jiní ještě hledají ten pravý dárek. Společnost AOC přichází se čtyřm ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá