13.3.2015 0 Comments

Spoločnosť SWAN spúšťa 4G INTERNET v1.0

Štvrtý mobilný operátor SWAN spustí v piatok 13. marca neobmedzenú dátovú službu až v 50 mestách. Zákazníci môžu využívať novú službu s názvom 4G INTERNET v1.0 až do 31.12.2015, a to úplne bez viazanosti. Ide o mobilnú dátovú službu prostredníctvom technológie LTE za výhodný mesačný poplatok 5 EUR s DPH. Zriaďovací poplatok za službu je tiež 5 EUR s DPH.

„Hoci sa rokovania s mobilnými operátormi o národnom roamingu predlžujú, nechceme, aby boli naši zákazníci o niečo ukrátení. Práve naopak, chceme dať našim zákazníkom možnosť vyskúšať si LTE technológiu a výhody našej novej služby bez potreby kontroly spotreby", hovorí Juraj Ondriš, predseda predstavenstva spoločnosti SWAN.

Služba je dostupná vo vybraných lokalitách a o nových lokalitách bude spoločnosť SWAN priebežne informovať.

"K dnešnému dňu pokrývame svojou mobilnou sieťou viac ako 30% populácie Slovenska a signál je dostupný už v najmenej 50 mestách, preto ma teší, že práve v týchto lokalitách bude mať naša nová dátová služba premiéru", hovorí Miroslav Strečanský, generálny riaditeľ spoločnosti SWAN.

Službu 4G INTERNET v1.0 si môžu zákazníci aktivovať od zajtra na štyroch predajných miestach - SWAN centrách v Trnave, Púchove, Pezinku a Dunajskej Strede počas otváracích hodín. Zároveň je k dispozícii aj predaj formou online nákupu - e-shop priamo na webovej stránke swan.sk. Služba 4G INTERNET v1.0 bude doručovaná zákazníkovi na jeho adresu prostredníctvom kuriéra. O rozširovaní nových predajných miest bude spoločnosť SWAN informovať priebežne.

"Budovanie inovatívneho produktového portfólia, vrátane budovania predaja prostredníctvom online kanálu, je súčasťou našej obchodnej stratégie a som rád, že práve my prinášame na trh dátovú službu určenú pre zákazníkov, ktorí viac využívajú mobilný internet alebo dátové pripojenie", dopĺňa Miroslav Strečanský, generálny riaditeľ spoločnosti SWAN.

Rýchlosť novej služby s využitím technológie LTE je do 50/10 Mbit/s. Službu SWAN 4G INTERNET v1.0 si zákazníci môžu zakúpiť bez alebo s dátovým zariadením. Aktuálna ponuka zahŕňa zariadenie USB modem Huawei 3372 za 65 EUR s DPH. Zároveň bude na webovej stránke spoločnosti postupne pribúdať zoznam ďalších, spoločnosťou SWAN otestovaných zariadení, ktoré budú plne kompatibilné s novou dátovou službou. Informácie o nastavení služby zákazníci získajú priamo na štyroch vybraných predajných miestach alebo na nonstop zákazníckej linke 0650 123 456.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

VESMÍR: Sonda Cassini poslala snímky Saturnu z novej obežnej dráhy

07.12.2016 16:09

Vesmírna sonda Cassini poslala na Zem prvé snímky zo svojej novej obežnej dráhy okolo Saturnu, na ktorú sa dostala 30. novembra v rámci záverečnej fázy svojej misie. Na fotografiách je vidno búrku v t ...

Tlačové správy

CAT S30 s držiakom a autonabíjačkou v ponuke operátora O2 a Telekom

07.12.2016 09:40

Do portfólia operátorov O2 a Telekom prichádza rozšírené balenie CAT S30 s pribaleným držiakom do auta a autonabíjačkou zdarma. Odolný smartfón s armádnym štandardom 810G s bezplatným príslušenstvom s ...

Tlačové správy

Synology uvádza DiskStation DS3617xs. Centralizujte vaše dáta doslova na svojom pracovnom stole

07.12.2016 09:30

Spoločnosť Synology® Inc. dnes uvádza na trh DiskStation DS3617xs, 12-šachtový NAS server rozšíriteľný až do kapacity 36 pevných diskov. Prináša vysoký výkon v rýchlosti až 2 358 MB/s pri čítaní a pod ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá