28.3.2013 0 Comments

Spoločnosť S&T Slovakia potvrdila svoju pozíciu v IT na Slovensku

S&T Slovakia dosiahla v roku 2012 obrat 22,8 milióna eur, čo predstavuje medziročný nárast 41 %. Spoločnosť dodáva svoje riešenia primárne klientom v oblasti výroby, finančných a poisťovacích služieb, energetiky, telekomunikácií a verejnej správy.

„Pozitívny medziročný rast je výsledkom nastavenej stratégie orientácie na kľúčové trhové segmenty, na kvalitu našich služieb pre zákazníkov a na dlhodobé kontrakty. Spoločnosť v roku 2012 investovala do inovácií a nových technologických riešení. Teší nás, že výsledkom nášho úsilia je ocenenie riešení S&T Slovakia ako prvej slovenskej spoločnosti s najvyššou úrovňou partnerstva pre SAP. Zároveň sme radi, že naši zákazníci oceňujú vysokú kvalitu a pridanú hodnotu našich riešení," zhodnotil dosiahnuté výsledky za rok 2012 Country Manager S&T Slovakia, Peter Dovhun. Spoločnosť S&T Slovakia v roku 2012 ďalej získala ocenenie Microsoft Industry Award za najlepšie zákaznícke Cloud Computing riešenie na Slovensku.

Vďaka investíciám do technologických inovácií spoločnosť dosiahla partnerský status Silver Citrix Solution Advisor, a následne začala realizáciu riešenia virtualizácie na platforme Citrix pre významnú nadnárodnú spoločnosť v sektore finančných služieb. Ďalším z výsledkov inovácie riešení je aj leasingový informačný systém, ktorý spoločnosť v súčasnosti nasadzuje u jednej z najväčších lízingových spoločností v krajine. Ide o riešenie na báze MS Dynamics, ktoré zásadne zjednodušuje lízingovú agendu. S&T Slovakia zároveň v roku 2012 úspešne uzavrela komplexnú realizáciu podnikového a dátového systému pre Slovakia Steel Mills, oceliareň postavenú na zelenej lúke.

Pozitívne výsledky dosiahla v roku 2012 aj medicínska divízia S&T Slovakia, ktorá sa venuje distribúcii technologických riešení pre zdravotníctvo. Potvrdením líderstva je ocenenie najlepší distribútor Philips Healthcare v regióne Strednej a Východnej Európy, ktoré spoločnosť získala v uplynulých dňoch.

„Kľúčovou výzvou pre rok 2013 je nielen udržať nastúpený trend z minulého roka, ale identifikovať nové príležitosti ako riešenia S&T Slovakia môžu pomôcť súčasným a budúcim klientom uspieť na trhu," dodal P. Dovhun.


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Prieskum GfK Consumer Climate Europe: náladu spotrebiteľov ovplyvňuje neistota

25.10.2016 10:50

Výsledky prieskumu GfK zisťujúce spotrebiteľskú klímu v Európe v treťom štvrťroku 2016 Najväčším medzinárodným problémom bolo v treťom štvrťroku rozhodnutie Britov odísť z Európskej únie. Diskusiu v  ...

Tlačové správy

Seagate BackUp Plus Portable - první 2,5“ externí disk na světě s kapacitou 5 TB

25.10.2016 00:00

Seagate Technology, přední světový výrobce datových úložišť, uvede v listopadu na český a slovenský trh externí disk Backup Plus Portable, vůbec první 5TB přenosný disk na světě. Novinku zdobí elegant ...

Tlačové správy

Týždne 4ky štartujú aj na jeseň: Zákazníci z vybraných pôšt neodídu naprázdno

25.10.2016 10:30

Pre veľký úspech prvých Týždňov 4ky sa štvrtý mobilný operátor rozhodol túto marketingovú akciu zopakovať. 4ka v spolupráci so Slovenskou poštou  rozšírila počet zapojených pobočiek až na 152. V hre b ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera

Najnovšie videá