28.3.2013 0 Comments

Spoločnosť S&T Slovakia potvrdila svoju pozíciu v IT na Slovensku

S&T Slovakia dosiahla v roku 2012 obrat 22,8 milióna eur, čo predstavuje medziročný nárast 41 %. Spoločnosť dodáva svoje riešenia primárne klientom v oblasti výroby, finančných a poisťovacích služieb, energetiky, telekomunikácií a verejnej správy.

„Pozitívny medziročný rast je výsledkom nastavenej stratégie orientácie na kľúčové trhové segmenty, na kvalitu našich služieb pre zákazníkov a na dlhodobé kontrakty. Spoločnosť v roku 2012 investovala do inovácií a nových technologických riešení. Teší nás, že výsledkom nášho úsilia je ocenenie riešení S&T Slovakia ako prvej slovenskej spoločnosti s najvyššou úrovňou partnerstva pre SAP. Zároveň sme radi, že naši zákazníci oceňujú vysokú kvalitu a pridanú hodnotu našich riešení," zhodnotil dosiahnuté výsledky za rok 2012 Country Manager S&T Slovakia, Peter Dovhun. Spoločnosť S&T Slovakia v roku 2012 ďalej získala ocenenie Microsoft Industry Award za najlepšie zákaznícke Cloud Computing riešenie na Slovensku.

Vďaka investíciám do technologických inovácií spoločnosť dosiahla partnerský status Silver Citrix Solution Advisor, a následne začala realizáciu riešenia virtualizácie na platforme Citrix pre významnú nadnárodnú spoločnosť v sektore finančných služieb. Ďalším z výsledkov inovácie riešení je aj leasingový informačný systém, ktorý spoločnosť v súčasnosti nasadzuje u jednej z najväčších lízingových spoločností v krajine. Ide o riešenie na báze MS Dynamics, ktoré zásadne zjednodušuje lízingovú agendu. S&T Slovakia zároveň v roku 2012 úspešne uzavrela komplexnú realizáciu podnikového a dátového systému pre Slovakia Steel Mills, oceliareň postavenú na zelenej lúke.

Pozitívne výsledky dosiahla v roku 2012 aj medicínska divízia S&T Slovakia, ktorá sa venuje distribúcii technologických riešení pre zdravotníctvo. Potvrdením líderstva je ocenenie najlepší distribútor Philips Healthcare v regióne Strednej a Východnej Európy, ktoré spoločnosť získala v uplynulých dňoch.

„Kľúčovou výzvou pre rok 2013 je nielen udržať nastúpený trend z minulého roka, ale identifikovať nové príležitosti ako riešenia S&T Slovakia môžu pomôcť súčasným a budúcim klientom uspieť na trhu," dodal P. Dovhun.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Banky chcú rozšíriť projekt elektronickej komunikácie

09.12.2016 16:16

Slovenská banková asociácia chce rozšíriť projekt elektronickej komunikácie medzi bankami a štátnymi inštitúciami. Cieľom projektu iniciovaného asociáciou a bankami je zjednodušenie, zrýchlenie a zefe ...

Tlačové správy

V rebríčku Technology Fast 500 sa umiestnili štyri firmy zo SR

09.12.2016 16:14

Medzi najrýchlejšie rastúce technologické spoločnosti v Európe sa tento rok prebojovali štyri slovenské firmy. V rebríčku Technology Fast 500 zostavenom pre Európu, Blízky východ a Afriku (EMEA región ...

Tlačové správy

ČR: Rýchlosť, štýl, ostrosť: Monitory AOC k Vianociam

09.12.2016 15:00

Noci jsou delší, studenější a sváteční čas je za rohem. Zatímco někteří už mají na svém vánočním nákupním seznamu vše odfajfkováno, jiní ještě hledají ten pravý dárek. Společnost AOC přichází se čtyřm ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá