16.11.2012 0 Comments

Spoločnosť Oracle vyhlásila svojich najlepších partnerov na Slovensku

Na konferencii Oracle Innovation Forum, ktorá sa uskutočnila 14. novembra 2012 v Bratislave, vyhodnotila spoločnosť Oracle Slovensko spoluprácu so svojimi obchodnými partnermi a vyhlásila tých najlepších z nich. Hodnotenie prebiehalo na základe obchodných výsledkov v priebehu fiškálneho roka 2012 a schopnosti najlepšie využiť výhody, ktoré poskytuje partnerstvo so spoločnosťou Oracle. Ocenenie partnerom odovzdal generálny riaditeľ spoločnosti Oracle Slovensko, pán Maroš Herda.

Vyhlasovanie najlepších obchodných partnerov kopíruje všetky oblasti, v ktorých spoločnosť Oracle na slovenskom trhu pôsobí. Už tradične sa tak vyhodnocujú partneri za predaj aplikačných produktov Oracle, ku ktorým v prvom rade patria podnikové informačné systémy typu ERP a CRM, za predaj celosvetovo úspešných databázových a middleware produktov, za predaj hardvéru a integrovaných hardvérových a softvérových riešení, či za aktívnu spoluprácu na projektoch a šírení dobrého mena Oracle na Slovensku.

Absolútnym víťazom hodnotenia partnerskej spolupráce za rok 2012 sa stala spoločnosť Ditec, ktorá patrí medzi najvýznamnejších dodávateľov a integrátorov IT na Slovensku. Pozíciu najvýznamnejšieho partnera v oblasti predaja middleware produktov zaujala telekomunikačná spoločnosť GlobalTel, ktorá sa zároveň stala aj najdynamickejšie rastúcim partnerom Oracle v roku 2012. Najlepšie hodnotenie v kategórii Oracle ISV (Independent Software Vendor) Partner roku 2012 dosiahla spoločnosť Asseco Solutions, ktorá významne rozšírila rady zákazníkov svojich aplikačných riešení postavených na technológiách Oracle. V kategórii Oracle Hardware Partner roku 2012 sa na prvej priečke umiestila spoločnosť Tempest.

Na Slovensku spolupracuje spoločnosť Oracle so 100 partnerskými spoločnosťami, členmi programu Oracle PartnerNetwork, a s dvoma distribútormi, spoločnosťami Asbis a Avnet, ktorí predstavujú významnú podporu pri skvalitňovaní starostlivosti o partnerov Oracle a zároveň umožňujú širšie oslovenie zákazníkov z radov stredných a menších spoločností.

„Uplynulý rok prebehol v znamení veľkého záujmu o integrované riešenie Oracle Exadata Database Machine a ďalšie produkty z rodiny Exa. Pred rokom otvorené Exadata Democentrum v spoločnosti Asbis v Bratislave predstavilo tento najvýkonnejší databázový stroj existujúcim aj novým zákazníkom aj partnerom, ktorí s jeho pomocou mohli otestovať svoje aplikácie a následne dosiahnuť nové certifikácie Oracle Exastack Ready," uviedol Maroš Herda, generálny riaditeľ spoločnosti Oracle Slovensko, a dodal: „Oracle Exadata je produkt s veľkým obchodným potenciálom, vo svete sa ich predalo už niekoľko tisíc a my veríme, že svojich zákazníkov si nájde aj na Slovensku, lebo ponúka mimoriadny výkon a umožňuje zjednodušenie celej informačnej infraštruktúry."


Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Pozrite si fotografie z IT GALA

22.10.2016 00:20

Pozrite si ako vyzeralo prestížne výročné podujatie slovenskej komunity informačných technológií a telekomunikácií IT GALA 2016. O príjemné prostredie, zábavu, zaujímavých ľudí z IT komunity a skvelé ...

Biznis

Orientácia Microsoftu na cloud sa vyplatila, akcie sú na rekordnom maxime

22.10.2016 00:05

Softvérová spoločnosť Microsoft reportovala po ukončení oficiálnych obchodných hodín na americkej burze svoje hospodárske výsledky za prvý fiškálny štvrťrok 2017, ktorý skončil 30. septembra tohto rok ...

Biznis 1

Nemecko chce od roku 2030 zakázať vozidlá so spaľovacím motorom

21.10.2016 00:10

Nemecko sa nechce spoliehať len na finančné stimuly pri kúpe automobilov bez emisií. Spolková rada schválila rezolúciu vyzývajúcu na zákaz predaja nových automobilov so spaľovacím motorom od roku 2030 ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá