16.11.2012 0 Comments

Spoločnosť Oracle vyhlásila svojich najlepších partnerov na Slovensku

Na konferencii Oracle Innovation Forum, ktorá sa uskutočnila 14. novembra 2012 v Bratislave, vyhodnotila spoločnosť Oracle Slovensko spoluprácu so svojimi obchodnými partnermi a vyhlásila tých najlepších z nich. Hodnotenie prebiehalo na základe obchodných výsledkov v priebehu fiškálneho roka 2012 a schopnosti najlepšie využiť výhody, ktoré poskytuje partnerstvo so spoločnosťou Oracle. Ocenenie partnerom odovzdal generálny riaditeľ spoločnosti Oracle Slovensko, pán Maroš Herda.

Vyhlasovanie najlepších obchodných partnerov kopíruje všetky oblasti, v ktorých spoločnosť Oracle na slovenskom trhu pôsobí. Už tradične sa tak vyhodnocujú partneri za predaj aplikačných produktov Oracle, ku ktorým v prvom rade patria podnikové informačné systémy typu ERP a CRM, za predaj celosvetovo úspešných databázových a middleware produktov, za predaj hardvéru a integrovaných hardvérových a softvérových riešení, či za aktívnu spoluprácu na projektoch a šírení dobrého mena Oracle na Slovensku.

Absolútnym víťazom hodnotenia partnerskej spolupráce za rok 2012 sa stala spoločnosť Ditec, ktorá patrí medzi najvýznamnejších dodávateľov a integrátorov IT na Slovensku. Pozíciu najvýznamnejšieho partnera v oblasti predaja middleware produktov zaujala telekomunikačná spoločnosť GlobalTel, ktorá sa zároveň stala aj najdynamickejšie rastúcim partnerom Oracle v roku 2012. Najlepšie hodnotenie v kategórii Oracle ISV (Independent Software Vendor) Partner roku 2012 dosiahla spoločnosť Asseco Solutions, ktorá významne rozšírila rady zákazníkov svojich aplikačných riešení postavených na technológiách Oracle. V kategórii Oracle Hardware Partner roku 2012 sa na prvej priečke umiestila spoločnosť Tempest.

Na Slovensku spolupracuje spoločnosť Oracle so 100 partnerskými spoločnosťami, členmi programu Oracle PartnerNetwork, a s dvoma distribútormi, spoločnosťami Asbis a Avnet, ktorí predstavujú významnú podporu pri skvalitňovaní starostlivosti o partnerov Oracle a zároveň umožňujú širšie oslovenie zákazníkov z radov stredných a menších spoločností.

„Uplynulý rok prebehol v znamení veľkého záujmu o integrované riešenie Oracle Exadata Database Machine a ďalšie produkty z rodiny Exa. Pred rokom otvorené Exadata Democentrum v spoločnosti Asbis v Bratislave predstavilo tento najvýkonnejší databázový stroj existujúcim aj novým zákazníkom aj partnerom, ktorí s jeho pomocou mohli otestovať svoje aplikácie a následne dosiahnuť nové certifikácie Oracle Exastack Ready," uviedol Maroš Herda, generálny riaditeľ spoločnosti Oracle Slovensko, a dodal: „Oracle Exadata je produkt s veľkým obchodným potenciálom, vo svete sa ich predalo už niekoľko tisíc a my veríme, že svojich zákazníkov si nájde aj na Slovensku, lebo ponúka mimoriadny výkon a umožňuje zjednodušenie celej informačnej infraštruktúry."


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Biznis

Šiesty ročník STARTUP AWARDS pozná víťazov a obsahom aj návštevnosťou prekonal všetky predchádzajúce

06.12.2016 00:15

Tohtoročné Startup Awards, ktoré sa konali v piatok 2. decembra v bratislavskom Istropolise, už majú svojich víťazov. V súťaži vyberala zahraničná odborná porota spomedzi dvanástich nápadov celkom v š ...

Biznis

Amazon bude prevážať dáta v kamiónoch. Chce tak ušetriť čas

05.12.2016 10:02

Na svojej používateľskej konferencii re:Invent predstavil Amazon nový spôsob, ako môžu zákazníci presúvať veľké objemy dát do jeho cloudovej služby Amazon Web Services (AWS). Pre veľké firmy, ktoré c ...

Biznis 1

Xiaomi vraj neutrpí poklesom predaja smartfónov, živia ho iné zdroje

02.12.2016 00:19

Prepad predaja smartfónov na čínskom trhu nebude mať významný dosah na spoločnosť Xiaomi, pretože bude kompenzovaný predajom inteligentných domácich spotrebičov a príjmami zo softvéru. Povedal to star ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá