4.3.2014 0 Comments

Spoločnosť Mobily prináša exkluzívne Lenovo smartfón Vibe Z v Kráľovstve Saudskej Arábie

Na veľtrhu Mobile World Congress v španielskej Barcelone oznámila spoločnosť Mobily, že bude exkluzívnym telekomunikačným operátorom, ktorý uvedie úplne nový smartfón Lenovo Vibe Z v Kráľovstve Saudskej Arábie. Lenovo Vibe Z bude v ponuke vo viacerých možnostiach - za cenu 1999 SAR (saudských riálov) pri predplatenom balíku, s dodatočnými bezplatnými prvkami v hodnote 50 SAR na 18 mesiacov. Okrem toho bude Lenovo Vibe Z tiež dostupný v rámci programov Mobily Postpaid (fakturované) a Prepaid (kreditné) s možnosťou CASH BACK, vrátane voľného výberu zariadenia na vybrané balíky, ako napr. Wajid Extra a Wajid Plus.

Smartfón Lenovo Vibe Z je elegantný, rýchly a plný skvelých funkcií a prvkov, čím sa stáva preferovaným smartfónom spomedzi Android smartfónov. Vibe Z prináša 5,5-palcový, 1920x 1080 Full HD displej s 5MP predným fotoaparátom a širokouhlým 84° objektívom, vďaka čomu viete urobiť aj vysokokvalitné zábery samých seba (tzv. selfie). Navyše tiež môžete robiť fantastické fotky aj pri slabom osvetlení s 13MP zadným fotoaparátom so snímačom BSI a natáčať 1080p HD videá.

Pre Lenovo smartfón VIBE Z je tiež typická výborná rýchlosť a bezproblémové ovládanie. Výkonný a efektívny 2.2GHz procesor Qualcomm® Snapdragon 800 dodáva silu, ktorá si poradí s akoukoľvek kombináciou aplikácií, videa alebo 3D hier.

VIBE Z tiež podporuje 4G sieť spoločnosti Mobily, vďaka čomu sa zabezpečí najrýchlejšia dátová konektivita a vy môže naplno využívať potenciál webových stránok, aplikácií a hier.

Uvedenie smartfónu Vibe Z je dôkazom toho, že spoločnosť Mobily ponúka bezkonkurenčne inovatívne služby a má vedúce postavenie v tom, že prináša širokú škálu exkluzívnych zariadení, s fantastickými predplatenými aj fakturovanými balíkmi služieb.

Lenovo, svetová jednotka v predaji počítačov, je na najlepšej ceste stať sa lídrom v segmente PC Plus a tzv. „smart connected" zariadení. Vďaka inováciám vo svojej DNA je Lenovo celosvetovo na 2. mieste v predaji počítačových zariadení (PC a tablety), na 3. mieste v predaji smart connected zariadení a na 4. mieste v segmente smartfónov, podľa správy IDC Q3FY13/14.

Spoločnosť Mobily vždy s nadšením prináša najnovšie smartfóny, aj napriek nízkym ziskovým maržiam, aby tak posilňovala svoju vedúcu pozíciu v oblasti širokopásmových služieb. Za zmienku stojí aj skutočnosť, že dátové služby spoločnosti Mobily predstavovali v minulom roku 28 % celkových ziskov spoločnosti.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Asseco Central Europe po 10 rokoch sťahuje akcie z poľskej burzy

05.12.2016 10:13

Prvá slovenská firma priamo kótovaná na zahraničnej burze sťahuje svoje akcie z trhu. Po desiatich rokoch na varšavskej burze totiž končí skupina Asseco Central Europe, ktorá síce stále sídli v Bratis ...

Tlačové správy

Huawei spúšťa vianočnú kampaň „#BePresent: odložte smartfóny a venujte sa svojim blízkym“

05.12.2016 09:10

Spoločnosť Huawei, tretí najväčší svetový výrobca smartfónov, spúšťa vianočnú kampaň #BePresent. Tá vyzýva ľudí, aby cez Vianoce odložili mobilné telefóny a trávili čas so svojimi blízkymi. Tým skutoč ...

Tlačové správy 1

WiFi v taxíku? HOPIN s Orangeom ho prinášajú bezplatne

05.12.2016 09:00

HOPIN v spolupráci s Orangeom prinášajú zákazníkom vyšší komfort pri cestovaní a možnosť byť #vsadeonline. Vo vybraných vozidlách bude dostupné bezplatné WiFi pripojenie. Celkovo 15 vozidiel HOPIN ta ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá