12.2.2014 0 Comments

Spoločnosť IFS predstavuje široký rad mobilných riešení

IFS, globálna spoločnosť zaoberajúca sa vývojom podnikových aplikácií, nedávno predstavila rad mobilných riešení, od správy služieb a servisu u zákazníka po aplikácie pre smartfóny pre kancelárskych pracovníkov. Investícia do produktov je súčasťou firemnej stratégie, ktorá nám umožní stať sa popredným dodávateľom v oblasti podnikovej mobility.

V nadväznosti na veľký úspech prvej vlny aplikácií pre smartfóny a spustenie partnerského programu IFS Touch Apps Partner Program predstavuje spoločnosť IFS rad nových aplikácií IFS Touch Apps* a zároveň rozširuje predtým uvedené funkcie na ďalšie operačné systémy. Medzi partnerské aplikácie patrí DocBox, ktorá bola vyvinutá spoločnosťou Addovation. Zaisťuje prístup k dôležitej dokumentácii a umožňuje jej zdieľanie prostredníctvom používateľom vybraného zariadenia. Ďalšou aplikáciou, ktorú vyvinula spoločnosť Din ERP, je Employee Files, ktorá umožňuje efektívne vyhľadávanie zamestnancov.

Servisní technici v teréne a technici údržby môžu využívať intuitívne riešenie IFS Mobile Work Order, ktoré je k dispozícii pre nové platformy Android a Windows. Toto riešenie funguje ako integrovaná funkcia IFS Aplikácií a IFS Metrix Service Management, čo prináša rýchlejšie a nákladovo efektívnejšie zavedenie. IFS Mobile Work Order je možné integrovať taktiež s existujúcimi back-end riešeniami.

Nové riešenie IFS Warehouse Data Collection bolo testované a zdokonaľované prostredníctvom programu pre prvých zákazníkov a ponúka novú konfigurovateľnú funkciu na automatizované zachytenie dát a spúšťanie procesov. Toto riešenie, podporujúce platformy Android, Windows Mobile/CE a Windows, je určené na podporu distribúcie a výroby s vysokým objemom, rovnako ako na správu náhradných dielcov s nízkym objemom alebo materiálu na mieste projektu, kde sú kľúčovými faktormi efektivita a sledovateľnosť.

„Rok 2013 bol pre spoločnosť IFS z hľadiska mobilných riešení kľúčovým a priniesol nám ešte väčšiu motiváciu aj naďalej pokračovať v investovaní do našich produktov v tejto oblasti," uviedol Pavel Bláhovec, riaditeľ obchodu a podpory spoločnosti IFS. „Tento posun smerom k mobilnému podnikaniu je všade prítomným trendom, ktorý bude aj naďalej pôsobiť na ziskovosť a výkonnosť v rámci každej organizácie - od výrobnej haly po zasadacie miestnosti. Spoločnosť IFS je na túto obchodnú transformáciu pripravená a bude pokračovať vo vývoji riešení na podporu mobilných požiadaviek v našich cieľových odvetviach."


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Banky chcú rozšíriť projekt elektronickej komunikácie

09.12.2016 16:16

Slovenská banková asociácia chce rozšíriť projekt elektronickej komunikácie medzi bankami a štátnymi inštitúciami. Cieľom projektu iniciovaného asociáciou a bankami je zjednodušenie, zrýchlenie a zefe ...

Tlačové správy

V rebríčku Technology Fast 500 sa umiestnili štyri firmy zo SR

09.12.2016 16:14

Medzi najrýchlejšie rastúce technologické spoločnosti v Európe sa tento rok prebojovali štyri slovenské firmy. V rebríčku Technology Fast 500 zostavenom pre Európu, Blízky východ a Afriku (EMEA región ...

Tlačové správy

ČR: Rýchlosť, štýl, ostrosť: Monitory AOC k Vianociam

09.12.2016 15:00

Noci jsou delší, studenější a sváteční čas je za rohem. Zatímco někteří už mají na svém vánočním nákupním seznamu vše odfajfkováno, jiní ještě hledají ten pravý dárek. Společnost AOC přichází se čtyřm ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá