12.2.2014 0 Comments

Spoločnosť IFS predstavuje široký rad mobilných riešení

IFS, globálna spoločnosť zaoberajúca sa vývojom podnikových aplikácií, nedávno predstavila rad mobilných riešení, od správy služieb a servisu u zákazníka po aplikácie pre smartfóny pre kancelárskych pracovníkov. Investícia do produktov je súčasťou firemnej stratégie, ktorá nám umožní stať sa popredným dodávateľom v oblasti podnikovej mobility.

V nadväznosti na veľký úspech prvej vlny aplikácií pre smartfóny a spustenie partnerského programu IFS Touch Apps Partner Program predstavuje spoločnosť IFS rad nových aplikácií IFS Touch Apps* a zároveň rozširuje predtým uvedené funkcie na ďalšie operačné systémy. Medzi partnerské aplikácie patrí DocBox, ktorá bola vyvinutá spoločnosťou Addovation. Zaisťuje prístup k dôležitej dokumentácii a umožňuje jej zdieľanie prostredníctvom používateľom vybraného zariadenia. Ďalšou aplikáciou, ktorú vyvinula spoločnosť Din ERP, je Employee Files, ktorá umožňuje efektívne vyhľadávanie zamestnancov.

Servisní technici v teréne a technici údržby môžu využívať intuitívne riešenie IFS Mobile Work Order, ktoré je k dispozícii pre nové platformy Android a Windows. Toto riešenie funguje ako integrovaná funkcia IFS Aplikácií a IFS Metrix Service Management, čo prináša rýchlejšie a nákladovo efektívnejšie zavedenie. IFS Mobile Work Order je možné integrovať taktiež s existujúcimi back-end riešeniami.

Nové riešenie IFS Warehouse Data Collection bolo testované a zdokonaľované prostredníctvom programu pre prvých zákazníkov a ponúka novú konfigurovateľnú funkciu na automatizované zachytenie dát a spúšťanie procesov. Toto riešenie, podporujúce platformy Android, Windows Mobile/CE a Windows, je určené na podporu distribúcie a výroby s vysokým objemom, rovnako ako na správu náhradných dielcov s nízkym objemom alebo materiálu na mieste projektu, kde sú kľúčovými faktormi efektivita a sledovateľnosť.

„Rok 2013 bol pre spoločnosť IFS z hľadiska mobilných riešení kľúčovým a priniesol nám ešte väčšiu motiváciu aj naďalej pokračovať v investovaní do našich produktov v tejto oblasti," uviedol Pavel Bláhovec, riaditeľ obchodu a podpory spoločnosti IFS. „Tento posun smerom k mobilnému podnikaniu je všade prítomným trendom, ktorý bude aj naďalej pôsobiť na ziskovosť a výkonnosť v rámci každej organizácie - od výrobnej haly po zasadacie miestnosti. Spoločnosť IFS je na túto obchodnú transformáciu pripravená a bude pokračovať vo vývoji riešení na podporu mobilných požiadaviek v našich cieľových odvetviach."


Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

ČR: Alcatel LINK ZONE - LTE (4G) Wifi router do vrecka

26.10.2016 11:30

Firma TCL Communication uvedla na český a slovenský trh LTE (4G) Wi-Fi router Alcatel LINK ZONE. Novinka poslouží jako mobilní přístupový bod k internetu pro až 15 různých zařízení s WiFi připojením. ...

Tlačové správy

Čína chce investovať na Slovensku – privítali by u nás logistické centrum

26.10.2016 11:10

Podpredseda vlády pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini dnes rokoval s delegáciou Medzinárodnej obchodnej komory Hodvábnej cesty (SRCIC – Silk Road Chamber of International Commerce, Hong K ...

Tlačové správy

ČR: Herný headset Cooler Master MasterPulse Pro s RGB, Bass FX a 7.1 kanálovým zvukom

26.10.2016 11:00

Společnost Cooler Master, lídr v oblasti designu a výroby počítačových komponent a periferií, uvádí na trh herní sluchátka MasterPulse Pro. Vylepšená verze předchozích MasterPulse Over-ear nabízí naví ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

ITAPA 2016 Jesen

Najnovšie videá