26.8.2015 0 Comments

Spoločnosť Computer Sciences Corporation (CSC) má nového generálneho manažéra

Spoločnosť Computer Sciences Corporation (CSC), ktorá je globálnym lídrom v oblasti informačných technológií (IT) budúcej generácie, víta vo svojich radoch nového generálneho manažéra pre Rakúsko, Turecko a východnú Európu. Stal sa ním Dietmar Kotras, ktorý sa tak pridá ku generálnemu manažérovi pre uvedené oblasti Thomasovi Pilslovi.

„Sme veľmi radi, že máme Dietmara Kotrasa na palube. Je skúseným a medzinárodne uznávaným manažérom s rozsiahlymi skúsenosťami v poskytovaní služieb v oblasti IT," povedal viceprezident spoločnosti Claus Schünemann. „Vybrúsi profil CSC na trhu a pretlačí naše obchodovanie v Rakúsku a vo východnej Európe," dodal.

Dietmar Kotras má za sebou úspešnú kariéru v podobe niekoľkých rôznorodých manažérskych postov vo významných spoločnostiach. Okrem iného pracoval pre SAS Institute Software GmbH ako krajský manažér Rakúska a takisto na viacerých manažérskych pozíciách a obchodných postoch v T-Systems Austria GmbH. Vyštudoval magistra v odbore obchodnej administrácie v marketingu a IT službách, bakalára získal z počítačových vied.

Kotras v CSC preberie zodpovednosť za aktivity v oblasti lokálneho predaja v súlade s regionálnou aj globálnou stratégiou spoločnosti. Dôraz bude klásť najmä na dôležité témy v informačných technológiách budúcej generácie, akými je nepochybne cloud či kyberbezpečnosť.


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

qubitconference

Najnovšie videá