Image
11.5.2016 0 Comments

Spoločnosť Canon uvádza prvý AF objektív na svete so zabudovaným bleskom Macro Lite - EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM

Spoločnosť Canon Europe, svetový líder v zobrazovacích riešeniach, dnes uvádza na trh nový makroobjektív pre fotoaparáty série EOS M – EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM. Kompaktný a ľahký objektív ponúka bezprecedentné možnosti v oblasti makra a má aj ako prvý na svete zabudovaný blesk Macro Lite odstraňujúci tiene a tmavé miesta. So špičkovým zväčšením vo svojej triede, možnosťou zaostriť na predmety do vzdialenosti 15 mm a hmotnosťou len 130 g, je EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM zároveň najľahším makroobjektívom na svete pre bezzrkadlové fotoaparáty s vymeniteľnými objektívmi. Či už snímate obľúbené jedlá na zdieľanie na Instagram™ alebo nádherné detaily kvetín na jar, je vynikajúci na zachytenie zložitých a jemných detailov a farieb.

Špeciálny blesk Macro Lite vám umožňuje dostať objektív tak blízko, ako potrebujete, bez problémov so svetlom. Používa sa na osvetlenie blízkych predmetov, dá sa ovládať prepínačom, čo umožňuje meniť intenzitu a smer svetla na jednej alebo oboch stranách blesku Macro Lite, takže môžete vytvoriť dramatické osvetlenie, pričom jeho konštrukcia potláča tiene spôsobené fotoaparátom a objektívom. Na fotografie ukazujúce blyštiace sa šperky, na jemné detaily textúry látok pre módne blogy alebo dokonca na portréty zblízka, tento objektív umožňuje zachytiť fotografie hodné zdieľania.

Zväčšite každý detail

Na zábery jedinečné svojho druhu tento objektív ponúka jednak skutočnú veľkosť so zväčšením 1,0x, ako aj zväčšenie 1,2x v režime Super Macro. Dokáže zaostriť až do vzdialenosti 15 mm, takže vás dostane celkom blízko a umožní vám zachytiť a zväčšiť jemné detaily.

Dáva vám možnosť fotografovať z ruky bez otrasov fotoaparátu, Optický stabilizátor obrazu Canon – poskytujúci ostré, nerozmazané snímky – spolu s technológiou hybridného IS taktiež napráva uhlové otrasy fotoaparátu, bežné pri snímaní v oblasti makra.

EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM je prvý AF objektív na svete, ktorý dokáže zaostriť aj na nekonečno aj so zväčšením 1,2x. EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM má nielen vynikajúci makro výkon, ale má aj kruhovú clonu so siedmimi lamelami pre hladké rozostrenie pozadia, ako aj ohniskovú vzdialenosť 45 mm (35 mm ekvivalent), takže je všestranný na zachytávanie portrétov aj širokých záberov na cestách, bez potreby meniť objektív. Na nádherné, hladké filmy, takmer tiché zaostrovanie objektívu s STM odstraňuje obavy z hluku pri zmene zaostrenia a pohybe po scéne.

Charakteristické vlastnosti EF-M 28mm f/3.5 Macro IS STM:

  • Vytvorte vynikajúce makro zábery s jedinečným zabudovaným bleskom Macro Lite
  • Dostaňte sa bližšie a zobrazte nové úrovne detailov
  • Ostré zábery s hybridným IS a jedinečným dizajnom
  • Kompaktný štýlový dizajn, ktorý dokonale ladí s EOS M
  • Jednoducho nahrajte hladké filmy
Zobrazit Galériu
Autor: TS Canon

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Banky chcú rozšíriť projekt elektronickej komunikácie

09.12.2016 16:16

Slovenská banková asociácia chce rozšíriť projekt elektronickej komunikácie medzi bankami a štátnymi inštitúciami. Cieľom projektu iniciovaného asociáciou a bankami je zjednodušenie, zrýchlenie a zefe ...

Tlačové správy

V rebríčku Technology Fast 500 sa umiestnili štyri firmy zo SR

09.12.2016 16:14

Medzi najrýchlejšie rastúce technologické spoločnosti v Európe sa tento rok prebojovali štyri slovenské firmy. V rebríčku Technology Fast 500 zostavenom pre Európu, Blízky východ a Afriku (EMEA región ...

Tlačové správy

ČR: Rýchlosť, štýl, ostrosť: Monitory AOC k Vianociam

09.12.2016 15:00

Noci jsou delší, studenější a sváteční čas je za rohem. Zatímco někteří už mají na svém vánočním nákupním seznamu vše odfajfkováno, jiní ještě hledají ten pravý dárek. Společnost AOC přichází se čtyřm ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá