14.1.2015 0 Comments

Spoločnosť Canon predstavuje Connect Station CS100

Canon predstavuje Connect Station CS100, unikátne zariadenie na ukladanie fotografií, ktoré vám umožní rýchlo a jednoducho ukladať, prezerať si a zdieľať fotografie aj videá z jedinej jednoducho prístupnej lokality.

Bez problémov prenášajte svoje obľúbené momenty z fotoaparátov či mobilných zariadení

Connect Station CS100 disponuje obrovskou úložnou kapacitou až 1 TB, takže starosti o tom, na ktorej pamäťovej karte alebo zariadení sú vaše snímky uložené, sú odteraz minulosťou. Všetky vaše fotografie a videá môžete jednoducho importovať z fotoaparátov a kamier Canon s podporou technológie NFC1 jediným dotykom tlačidla.

Svoje obľúbené záznamy tiež môžete prenášať do zariadenia Connect Station CS100 z celej škály zariadení. Zážitky zachytené na iných fotoaparátoch môžete importovať cez USB kábel alebo priamo z pamäťovej karty. Spontánne momenty nasnímané smartfónmi alebo tabletmi môžete prenášať cez Wi-Fi prostredníctvom webového prehliadača, takže sústredenie všetkých vašich fotografií a videí na jednom mieste je teraz jednoduchšie než kedykoľvek predtým.

Užívajte si sledovanie a správu snímok na veľkej obrazovke

Po uložení snímok do zariadenia Connect Station CS100 nadišiel čas zdieľať vaše vzácne okamihy - z dovolenky či zo svadby - s blízkymi v kruhu domova. Connect Station CS100 môžete pripojiť k veľkej obrazovke televízora cez rozhranie HDMI, takže budete môcť sledovať svoje fotografie a videá v špičkovom rozlíšení Full HD, presne ako si to zaslúžia. Na bežné bezdrôtové prezeranie albumov prostredníctvom webového prehliadača môžete použiť aj svoj smartfón, tablet alebo počítač.

Connect Station CS100 zároveň zjednodušuje organizovanie vašich archívov priamo z obrazovky televízora - použitím infračerveného diaľkového ovládača si môžete albumy prezerať podľa dátumu zhotovenia snímok alebo podľa jednotlivých tém.

Určené na zdieľanie

Vaši blízki budú mať tiež prehľad o vašich najnovších dobrodružstvách. Prostredníctvom portálu CANON iMAGE GATEWAY vám Connect Station CS100 umožní jednoducho zdieľať fotografie a videá na sociálnych sieťach. Môžete tiež používať portál irista, cloudovú platformu spoločnosti Canon na zdieľanie a správu snímok - pre kohokoľvek a kdekoľvek. Albumy sa dajú v plnom rozlíšení odosielať aj na iné zariadenia Connect Station CS100. To umožňuje ich zdieľanie s vašimi priateľmi či rodinou po celom svete - môžu si ich vytlačiť a prezerať, kedykoľvek sa im to hodí. Uložené snímky môžete tlačiť dokonca aj bez použitia počítača - prostredníctvom rozhrania PictBridge a kompatibilnej bezdrôtovej LAN tlačiarne.

Zariadenie Connect Station CS100 bude dostupné v 11 jazykoch.

Hlavné prednosti zariadenia Connect Station CS100:

  • Stačí jednoduchý dotyk displeja NFC fotoaparátu a môžete prenášať nasnímané fotografie a videá
  • Užívajte si fotografie a videá z rôznych zariadení na jednom mieste
  • Zdieľajte snímky na sociálnych sieťach, v cloude alebo inom zariadení CMST
  • Tlač priamo zo zariadenia CMST na vašu bezdrôtovú tlačiareň
  • Prenášajte snímky na pamäťové karty alebo pripojte fotoaparát1 cez USB


Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ emailom

Mohlo by Vás zaujímať

Tlačové správy

Správca národnej domény .sk pripravuje inovácie a natrvalo znižuje ceny

02.12.2016 14:00

Slovenské domény zaregistrujete od nového roku za polovicu Spoločnosť SK-NIC, a.s., správca národnej domény .sk, od roku 2017 natrvalo znižuje cenu domén. Firmy aj fyzické osoby si tak budú môcť od n ...

Tlačové správy

Európski lídri digitalizácie sa v Bruseli dohodli – internet potrebujú aj v Afrike!

02.12.2016 13:50

Podpredseda vlády SR pre investície a informatizáciu Peter Pellegrini, belgický podpredseda vlády Alexander De Croo a podpredseda Európskej komisie pre jednotný digitálny trh Andrus Ansip dnes v Bruse ...

Tlačové správy

ShopRoku 2016: Ôsmy ročník súťaže o najlepšie e-shopy

02.12.2016 13:32

Už dnes štartuje registrácia a hlasovanie v rámci ďalšieho, v poradí už ôsmeho, ročníka súťaže o najobľúbenejší e-shop na slovenskom trhu – ShopRoku 2016. Po minuloročných zmenách zostáva načasovanie ...

Žiadne komentáre

Vyhľadávanie

Kyocera - prve-zariadenia-formatu-a4-s-vykonom-a3

Najnovšie videá